Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович


Мій Лаврентій Павлович

Сообщений 161 страница 200 из 216

161

да, мордой в воду лучше не тыкать, попадет в нос еще, в дыхательные пути, хуже будет.
лучше поить из пипетки иил шприца (без иглы, разумеется)

162

Ну что ж вы так...

Врач когда приезжал легкие-сердце слушал?

Отредактировано nikta (2010-01-22 17:41:46)

163

Lanselot
Был врач? Как состояние Ларюши?

164

Слава Богу, нам ніби краще. Скажу чесно, доки вчора приїхав лікар, я Ларюшу вже в думках поховав. Думав: попрошу приспати, щоб не мучився. Бо він не ходив, лежав цілий день, як дохлий. Але виявилося, що справа не така серйозна. Віталій - молодець. Зразу заявив: треба боротися і шанси великі. Наколов його, дав валокордину, і той зразу якось став краще виглядати. Сьогодні не бігає, але ходить, ніби на напівзігнутих, підозрюю, що трохи поїв, бачив його біля кормушки, куди налив воду. По клітці (точніше, по її дну) рухається порівняно непогано. Ми з ним зранку полежали трохи в постелі, а потім я його назад в клітку засунув, бо на стіл боюся поки брати. Віталій обіцяв сьогодні ще прийти, укол зробити, бо я сам боюся.

165

Скандалить, короїд! Випусти його з клітки. А я на стіл його боюсь поки тягти, а в постелю... А хто працювати на нього, дурня, буде?

166

треба вчитись робити... бо якщо довгий курс уколів буде? що тоді?
крім того, якщо справді щось не так з серцем... до речі, якийсь діагноз він поставив? що сказав?
розумієш, бувають ситуації, коли робити уколи потрібно терміново. не чекаючи ніщо та нікого. та й ліки деякі краще щоб були вдома...

167

Lanselot написал(а):

Думав: попрошу приспати, щоб не мучився. Бо він не ходив, лежав цілий день, як дохлий.

о, не не сдавайтесь, боритесь, они очень хотят жить, мы крыс вытягивали даже когда веты говорили что 99% не доживет до утра
жедаю выздоравливать поскорее

168

саме так. знаю багато історій, коли лікарі навіть дивувались, як це - цей пацюк ще живий. від легень нічого не залишилось, чим дихає - незрозуміло, а вони нічого так.. потихеньку чіпляються лапками за життя...

169

runa написал(а):

бо якщо довгий курс уколів буде? що тоді?

Буду шукати медсестру

runa написал(а):

до речі, якийсь діагноз він поставив?

Сказав, що параліч, і що це - не рідко буває від стресу. Тільки у мого ніякого стресу в останні дні точно не було. А що там насправді - тут і людині рідко коли діагноз правильно ставлять. Допомагають ліки - і то добре.

А стосовно того, щоб боротися... Я буду боротися, доки в цьому є сенс, доки тварині життя на радість. А якщо воно вже й ледь живе, не їсть, не ходить, і перспектив нема. Я би не хотів, щоб за мене особисто в такому стані хтось боровся.

170

с крысами перспектив нет в достаточно небольшом кол-ве случаев. неоперабельная опухоль с метастазами. перебитый позвоночник. отказ почек\печени.
а если лежит пластом, не ест, не пьет - шансы поднять зверя на лапы есть. и немалые. очень часто такое состояние дает микоплазмоз. сам по себе или осложненный вторичными инфекциями. а тут уже кто кого. лекарства заразу или она зверя. но шансы есть даже в описанном тобой состоянии.

зося моя, вытащенная именно из такого состояния, прожила потом больше года (за это время был еще один рецидив). что такое для них год жизни, думаю, не надо объяснять

171

Стресом могло стати вiдвiдування лiкаря?
У Генриха мого останнiй раз серде не витримало, коли ветеринар почистив абсцес. У серединi дня вiн його обробив, а к вечору був перший сердцевий напад. Так я тягнула його 3 днi. Але вiн був набагато старший за Ларю.

До речи, в тему сердечникiв.

lyaskovska написал(а):

мы крыс вытягивали даже когда веты говорили что 99% не доживет до утра

Це на 100% правда. Наприклад в Харковi живе Макс КАRЕ. Кожен раз як вет його бачить на профiлактичному прийомi, дивується неймовiрно. А також каже хазяйцi багато комлиментiв щодо такої пiдтримки тварини. (Т-т-т-т!) А в нього, до речi, не працює один клапан.

I тут варто зазначити, що вмiння робити iн`єкцiї як раз iпiдтримує життя в цьому щурi. А життя вiн ой як любить и жити прагне. Розумiє, що як його уколять, то вiн краще почуватиметься i терпить.

172

Насчёт уколов проверено на практике бывшего начинающего ;)- сначала страшно боязно и кажется, что и колоть-то некуда... А потом привыкаешь, что уже и без посторонней помощи бодро проделываешь все инъекции. И крысюки привыкают - потом уже почти и не дёргаются.

173

runa написал(а):

а если лежит пластом, не ест, не пьет - шансы поднять зверя на лапы есть. и немалые.

Сам тепер бачу. Якби собака такий був - навряд чи щось можна було б зробити, особливо якщо великий. А моє сьогодні по ліжку уже бігало не гірше, ніж до хвороби. Єдине з ліжка злазити, слава Богу, ще не пробує. Вночі поліз кудись у клітці, зірвався. Я на нього гримнув, і він більше не пробував. Схоже, питання заміни трапиків трубами для мене стоїть уже дуже актуально.

Pyatihatochka написал(а):

Стресом могло стати вiдвiдування лiкаря?

Навряд. Навіть після двох уколів Ларюша продовжує тягнути писок до Віталія. А він до чужих байдужий. Цей хлопець - прекрасний ветеринар. Я зараз підозрюю, може він, доки мене не було удома, знову звідкись упав. Чорт! Може клітку іншу купити?

Moriarti написал(а):

Насчёт уколов проверено на практике бывшего начинающего - сначала страшно боязно и кажется, что и колоть-то некуда... А потом привыкаешь, что уже и без посторонней помощи бодро проделываешь все инъекции. И крысюки привыкают - потом уже почти и не дёргаются.

Я й собаці ніколи не міг робити. При тому, що людині в молодості доводилося. Але й людині вже років двадцять не робив.

174

Одним словом, ми вже бігаємо, обіжаємося, що на стіл не беруть, але поки я його дійсно туди не беру - раптом не додивлюсь, а він просто звалиться, бо ж ніжки у нього ще слабкі. Учора півдня провалялися з ним на ліжку, мабуть сьогодні зроблю те саме, бо однак набралась купа літератури, яку треба почитати.
Сьогодні попросив маму дати Ларюші трохи вареної риби. Вона принесли... Кішку можна нагодувати  :crazyfun: У нас пацюк не похудіє! Втім, він їсть, скліьки хоче, а не скільки є. Полемигав ніби своїм беззубим ротом. Риба м'яка, то може що й з'їв. Позитив його хвороби в тому, що доки він нічого не їв, видно трохи загоїлися ранки від зубів. В усякому разі, сьогодні він по-моєму, пробував гризти на ліжку подушку. :)

175

Може йому ось таку клітку купити (доки є на Рендстремі)
http://ratsdream.7910.org/product_info. … cts_id=143
Розміри 80 х 75 х 51cm.
Уже шкодую, що віддав найпершу нашу клітку, хоча там Ларюша явно не поміщався :), ця - більша.

Отредактировано Lanselot (2010-01-24 09:00:30)

176

Ну, розіпсіла мармиза! Підозрюю, що всі наші стрибки мали тільки одну причину: я показав йому, що можна знаходитися у місці, зручнішому від стола. Сьогодні пустив його на стіл, бо казився у клітці і навіть на перший ярус уже вибрався (видно дійсно себе краще почуває). А він зразу пішов і став примірюватися, як стрибнути зі столу на підвіконня. Після пари нехороших слів пішов і став моститися стрибнути на ліжко. Довелося викинути його на ліжко і перебиратися туди самому. Добре, що було чим там зайнятися. Провалявся декілька годин. Вони поспали, почухалися, поспали, поїли картопельки і мандаринку, і т.д. А потім заснули, як колоди. Зараз у нього час спальний. Я нарешті викинув його в клітку. Зараз сидить там, фиркає незадоволено. В ліжку ж краще :)
Це що, виходить - він тепер на столі взагалі сидіти не буде?! От же... пацюк Лаврентій Павлович, одним словом.  :D

177

Клiтка гарна. I на 5 таких як Ларя пiдiйде. I хоч на сьогоднiшнiй день думки про доречнiсть Ферпласту розходяться, але особисто я його продукти поважаю.  :)  Там якось все продумано, на мiй погляд.

178

Pyatihatochka написал(а):

I на 5 таких як Ларя пiдiйде.

У нього зараз набагато більша :)

Ще сьогодні поговорю з ветеринаром. Якщо є маловірогідним, що Ларюша зможе бігати по своїй нинішній величезній клітці на багатьох поверхах, то куплю йому ось таку, щоб, бодай, не бився. Інтернет-магазин однак покупки розвозить по суботах, то у мене ще є в запасі декілька днів.
Питання тільки: а куди ту дівати. Вона не розбирається, і навіть на шафу не влізе. Втім, можна і утилізувати. Чесно кажучи, це був не найкращий вибір - вона не зручна для чистки і у неї вже примудрилося луснути дно.

До речі, Віталій, лікар, директор зоомагазина, якщо хтось не знав. :) Десь на Троєщині, ніби. Говорить про це без задоволення, бо це просто засіб отримати беззмінний заробіток, але, вірогідно, в клітках, все-таки розбирається.

179

Lanselot написал(а):

Питання тільки: а куди ту дівати.

А розмiсти оголошення, що вiддаш або продаш за договiрною цiною. Хоча б i тут на форумi. Комусь вона може стати у пригодi. Бо рiзнi у людей обставини трапляються.

180

Pyatihatochka написал(а):

А розмiсти оголошення, що вiддаш або продаш за договiрною цiною. Хоча б i тут на форумi. Комусь вона може стати у пригодi. Бо рiзнi у людей обставини трапляються.

Та мабуть так і зроблю. Віддам, тільки щоб забрали, а то цю дарбилизину мені додому на грузовичку привезли, ледь у двері втягли. :) Але це вже коли остаточно визначусь із кліткою. Щось я на ту ще подивився, поки не дуже готовий купувати. Треба глянути, як вона в натурі виглядає, а то мені здається, що вона мала. Крім того, Ларюші потрібні трапики - довгі і зручні. На тому тижні, мабуть, постараюсь з'їздити в ЛапУсик, погляну, що там зможуть запропонувати.

181

Как я рада, что Лаврушка  :crazy: стал лучше себя чувствовать! Но какие же вы вдвоём лодыри - полдня на диване! А маме помочь, вдвоем посуду помыть - ты моешь, а товарищ Лаврентий на плече руководит процессом! :playful:

182

Cintia -Наташа написал(а):

товарищ Лаврентий на плече руководит процессом!

На плечі я його тепер боюся носити. Лапочки у нього все-таки слабкі, це добре видно, коли він лазить по столу.

Cintia -Наташа написал(а):

Но какие же вы вдвоём лодыри - полдня на диване!

Не знаю, як Ларюша, а я був ділом зайнятий :) Мені не тільки за писання, а й за читання гроші платять  :playful:

А якщо серйозно, то він ще далеко не здоровий, але уже набагато краще. Бігає, виліз на нижню полицю клітки. По ліжку гасає. На столі перестав лізту куди не треба тільки коли я пригрозив, що в клітку засуну. Він чомусь не хоче лізти в свою хатку. Може вона у нього асоціюється з початком хвороби? Що ж, нову купимо чи знімемо з шафи пластикову, яку я купив улітку. Вона виявилась незручна, але може йому буде в ній краще. Втім, однак я сьогодні на роботу йду, то Ларюша буде в клітці сидіти.
Що мене непокоїть - він без зубів не може, видно, себе нормально обійти. Мабуть, доведеться купати. Але лікар радить це зробити, коли вже закінчимо уколи. Ще два рази лишилося.

Клітку він теж не радить міняти. Тому, може, куплю тільки трапики чи якусь сітку, щоб Ларюша, якщо зірветься з трапика, не валився вниз. Шкода, що зараз не літо, бо, мабуть, протимоскитну сітку зараз у супермаркеті не знайдеш.

183

Так замечательно, что Ларюша идет на поправку! Так держать!

184

лучше не купать все же - легко простудить, а удалять пробку из члена, если она там будет образовываться, протирать влажными салфетками хвост и шерсть, чистить уши. протирать глаза. и т.д.
но я думаю, он умываться сам пока еще может. не может выкусывать себя. но этого и ты не сможешь. и купание тут ни при чем. частично можно заменить расчесыванием зубной щеткой.
на рат.ру - на главной странице - где-то есть статья головановой, как ухаживать за пожилыми крысами, поищи ее.

185

Я свою старенькую Шмыгу купала, точнее, подмывала, мыла только животик внизу. Влажные салфетки помогали плохо, они только сверху шерсть протирают, запах после протирания все равно был. После купания я ее сажала за пазуху, под халат и футболку и носила до полного высыхания на своем пузе или спине, куда ее было удобнее заползти. Ни разу не простудилась, хотя мыла я ее таким образом довольно часто.

186

Питання з купанням (чи вичісуванням) доведеться вирішувати, але займатися цим лікар поки не радить. Нехай уже уколи закінчаться, та й Ларюші з кожним днем все краще, може він ще сам зуміє справитися, бо ясно, що я за ним тут не вгонюсь. Але, якщо доведеться, то, гадаю, якщо його після купання добра замотати і покласти собі під бік, то, зважаючи, що в кімнаті у мене тепло, все буде добре.
Втім, будемо вирішувати проблеми по мірі їх настання. Зараз у мене проблема - примусити Ларюшу знову сидіти на столі. Ніби зараз сидить (він розіспався під ковдрою, а тут я його - хап! - і на стіл. А що буде далі - складно сказати. Разом із тим, якщо він не сидітиме на столі - буде позбавлений багатьох звичних привілеїв, бо я ж з ним у постелі вічно валятися не можу.

187

а спроси, что ему колют?
потому как если там есть антибиотик, то краткий курс (5-7 дней) очень нежелателен.  это приведет к быстрому рецидиву болезни.

188

runa написал(а):

а спроси, что ему колют?

Можна запитати, хоча лікарю краще знати. Я вже впевнився, що він розбирається в тому, що робить.

Учора це чмо зволило спати на столі, але не в хатці (щось він її після хвороби не любить, мабуть, доведеться забрати), а на рушничку під полицею столу. Нехай там і живе. Куплю йому туди підтилку з овчинки. Головне, що заспокоївся, і перестав витворяти дурниці. Щоправда, сьогодні зранку він, поки я одягався, встиг зіскочити з ліжка і сходити на променад кімнатою. Що ж, видно лапки у нас уже в порядку, нехай стрибає, тільки не зі столу.

189

ну тем более. если в киеве появился наконец-то адекватный врач, разбирающийся в крысах, тем лучше.
но лучше уточнить насчет курса антибиотиков. им в самом деле короткие курсы очень опасно назначать.

190

Взагалi корисно знати, що ото роблять iз твоїм звiрем. Згiдна з runa.

191

це корисно ще от для чого. зараз ларюші краще. сподіваюсь, так воно й далі буде.
але якщо через деякий час буде рецидив (не дай бо) - краще знати, що допомогло та які ліки використовувались.
бо ситуації бувають різні. може, віталій буде у відпустці. а так ви знатимете, що робити.

192

Скажу чесно: забув учора запитати, що за ліки, та й навряд чи знання назв щось мені дали. Ясно, що при будь-якій тривозі я тепер буду набирати телефон Віталія. Він, до речі, вчора просив показати йому, де його ім'я тут є. Я показав. Здається, він був гордий :)

Ларюші сьогодні трохи гірше, але це не попередня хвороба, а метеочутливість. Бо я, признатися, не кращий. Магнітна буря, чи що. Ледве з постелі піднявся і оце досі ще нічого корисного не робив. А Ларюша спить, як колода, і явно з учорашнього вечора нічого не їв. Раніше мене би це взагалі не тривожило, бо він завжди був метеочутливим, але зараз тривожусь, дивлюся в клітку. Зранку взяв його собі в постелю, так він прилаштувався мені під руку і заснув так, що, здається, не зовсім прокинувся, навіть коли я його в клітку переносив (на стіл вирішив не брати, доки не прочумається).

193

Ларюша помер. Пару годин тому. У мене на руках. Просто заснув і не прокинувся. Що ж, добре, що так. Що він помер не від паралічу, мучаючись, а тихо і разом із тим, кого любив більше від усіх на світі. Зараз я сиджу і, хоча сумніву в його смерті у мене нема, чекаю Віталія, щоб засвдчив смерть. Про кремацію вже домовився. Повезу зразу ж, як тільки поїде Віталій. Хоч би швидше.
Втім, порожня клітка в кімнаті, як самі розумієте, не краще від мертвого Ларюші. Викинути її к бісу, чи що?

А поки сиджу, допиваю пляшку горілки... Закусювати не хочеться.

194

Lanselot
Держитесь ((((
Светлых и радужных облачков Ларюше ((((

195

Как!! Вроде ж ему лутше стало......
Lanselot очень Вам сочуствую, держитесь....

196

мої співчування...
дуже шкода.

197

Неожиданно как...
Сочуствую...

198

Очень, очень жаль... Сочувствуем вам...
Яркой радуги и мягких облачков Ларюшеньке.

199

О, Боже.... я вам так сочувствую((( хотя словами вряд ли можно высказать свои чувства(((

200

Все, панове. Я зробив для нього останнє, що міг. Смерть засвідчили, в крематорій завіз, приватно домовився, що урну потримають до кінця холодів, щоб можна було на дачу завезти. Зараз піду доп'ю пляшку (там уже на дні лишилося) і завалюсь спати. А тему можна закривати. Якщо я в найближчі дні не викину клітку на смітник - отже колись, може, відкрию іншу тему з іншим іменем.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович