Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович


Мій Лаврентій Павлович

Сообщений 1 страница 40 из 216

1

О, тут уже новий форум, а я все на старому пишу. Гаразд, виправлюсь. А поки посилання на попередню темку:
http://uarat.forum24.ru/?1-15-0-0000004 … 1251606897

2

Повторю останнє повідомлення:
Я, схоже, монстра виростив   
Сьогодні вирішив зайві півгодини повалятися з приводу неділі. Ларюша ждав-ждав поки його випустять, потім образився, пішов поїв кукурузки і демонстративно заліз у пентхауз. Отже відмовився вставати зі мною. Ну я встав, і став із ним розмовляти, хоча, якщо їхня милість уже в пентхаузі, отже вилізуть тільки коли проголодаються. Перевірено   А тут кішка підійшла, ну я її почав гладити. Ларюша раптом аж запищав, вилетів із пентхауза, пронісся по клітці і дорогою впіймав кошачий хвіст, який опинився поряд із кліткою. Зходу вчепився в нього зубами. Юлька рвонулась, схоже боляче їй особливо не було, хоча у Ларюші повний рот шерсті лишився. Хвіст Юлька підібрала, але як справжня жінка демонстративно продовжувала до мене лащитися. Ларюша зашкабарчав, як скажений і став метатися по клітці. Довелося лишити кішку. Тільки я клітку відкрив, як він уже сам (!) по мені поліз. На кухню пішли сніданок робити, а він із руки злазити не хоче - ні на стіл, ні на плече. Вимагає, свинюшне, щоб його чухали. Ледве я його на плече під зад випхав.
А через годину дивлюсь, знову у них із Юлькою любов. Сидять (вона - на підвіконні, він - на столі, це нормальна позиція) і лапами й носами труться. А спробувала б вона на стіл перебратися - у-у-у-у-у!
У мене, виявляється, найменший і найстрашніший монстр у світі!    :cool:

3

І останні фотки на тему: "Не вилізу з постелі!"
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3728774/large/86117246.jpg

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3728774/large/86117248.jpg

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3728774/large/86117250.jpg

4

Приятно видеть вас здесь с Лаврением :) С удовольствием читала вашу страничку на старом форуме и здесь, конечно, буду! А у Лаврентия образовалась, похоже, самая обычно ревность :yep: За внимание любимого хозяина.

5

о. вітаю вас з лаврюшею на новому форумі ))

6

runa написал(а):

о. вітаю вас з лаврюшею на новому форумі ))

Спасибі!

Gera написал(а):

А у Лаврентия образовалась, похоже, самая обычно ревность  За внимание любимого хозяина.

Ага. Сьогодні історія повторилась, щоправда не так емоційно. Їх величність щось лінувалась із клітки вилазити, так я Юльку позвав. Так Ларюшка аж по клітці нагору поліз, так старався Юльку ухопити. Ну й вилазити захотів негайно  :crazyfun: От же харя ревнива! І на столі зразу в руки поліз, щоб чухали.

7

А з постелі його вже дійсно не виженеш. Учора так і задрих під ковдрою. Я як уже збирався спати, його ледве витяг, він тікав з усіх сил. Був би він хоч трохи більшим - нехай би спав зі мною. Але ж боюсь роздавити.

8

Какой милый, ревнивый крысак:) Странно- у мамы крысье кошек всегда гоняло- вон с моих ручек, вон с моего места. Но самое интересное- когда оперировали кошку то она лежала на "Джериковом" диванчике... пока кошке было плохо - он на нее смотрел и не трогал. А как выздоровела- начал гонять- а то нефиг:)

9

У мене покійний собака підібрав собі на старості років кошеня. Вірніше, кошеня десь приблудилося на дачі, голодне, нещасне, з коньюктивітом, і Маркіз його не прогнав. Забрали кошеня в Київ. Сказати, що Юлька обожнювала Маркіза - це нічого не сказати. Але він тримав її на певній дистанції, незлобиво погиркував. І найбільшим щастям для неї було лягти так, щоб обняти його задні лапи (до морди він її не підпускав)  :D А потім ми зробили їй операцію, стерилізували. Ну й в якийсь момент їй було здорово паршиво. Я поклав її на ліжко, де лежав Маркіз. Так от, він їй навіть дозволив спати, обнявши його морду! Йому за півроку до того операцію самому робили, і він знав, що це таке.
Коли Маркіз помер, Юлька просто місця собі не знаходила, єдине, що ми могли - щоб мама з нею по-швидше поїхала на дачу. А коли вони повернулися - в домі уже був Ларюша. Ось видно Юлька й сприймає його, як нового свого собаку, якого мусить любити. В усякому разі, агресії з її боку я по відношенню до Ларюші ніколи не бачив. А от навпаки - будь-ласка. Втім, он сьогодні зранку уже з півгодини сидять і лижуться. Сьогодні у них любов  :P

10

:flirt: Ось так виглядала "солодка парочка" за життя Маркіза:
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3228095/large/68993733.jpg

11

Какие милые... Не у нас крыс по имени Саймон мог позволить себе спать в обнимку с кошкой... Жалко что сейчас его нет с нами.

12

Я своїх все-таки боюсь зводити. І Ларюша - худоба агресивна, і Юлька у мене не янгол. На дачі мишей задушених приносила і навіть пташок. Дома може годину сидіти "в засаді", аби спіймати муху.
А щодо дружби між різними тваринами, то моя колега розповіла, що в її доньки з чоловіком живуть дві собаки. А тут внучці ще подарували кролика. Спочатку за нього боялися, але собаки прийняли його за свого. Тепер коли собаки біжать гавкати до дверей, це бідне за ними скаче і з усіх сил старається гавкати.  :D Зрозуміло, у бідолахи не виходить, тільки якісь дивні звуки. Мабуть бідний вважає себе собакою-інвалідом.

13

Ну это мой извечный вопрос, то ли мои крысы считают, что я большая крыса, то ли они считают, что они маленькие люди... Пока обе теории не подтверждены... С они регулярно меня выкусывают- вылизывают. с другой стороны регулярно с меня обезьянничают- повторяют мои действия.

14

Я теж не скажу, чим мене вважає Ларюша. З одного боку, дійсно, любить покусувати, а з іншого... Не знаю, що з іншого, але навряд чи він мене пацюком вважає. Може це як у ставленні дикуна до Бога, коли Той сприймається, як щось геть матеріальне?

15

Мій Л.П. нарешті довів, що він таки нормальний пацюк! За своє життя бідолаха нічого не перегриз. З одного боку, це дозволяє тримати його на комп'ютерному столі, а з іншого - ну що ж це за гризун? Так от, він нарешті погриз.  :D Новий підодияльник. Старі не гриз, а тут я купив новий комплект. Видно він чи здався Ларюші зажорстким, не то пахнув не нами, а тим, хто упаковував постелю, та Ларюша зумів за чотири дні зробити на ньому знизу крисивий друшляк  :jumping: І коли встиг, він не же дуже то й буває в постелі, а коли буває, то переважно або сидить ближче до руки, щоб гладили, або досліджує мій одяг на стільці поряд із ліжком.
Моя мама як побачила, цілий день, гладячи Л.П., називала його "криса шкодлива"  :jumping: Цікаво, Л.П. тепер буде всі постелі гризти чи тільки нові? Треба ще один комплект купити і перевірити.

16

А взагалі ця лінива харя щось дуже уподобала ліжко. У мене тут класний флюс на пів-рила відріс (обличчя з флюсом інакше ніж рилом називати не випадає). Ну й відповідне самопочуття. Я вчора від лікаря ледве приповз, ковтнув сто грамів коньяку і заліг у постелю. Ну й чухав нахабну худобину майже цілий день. Надвечір мені стало краще і я переповз під комп. Так він розлігся і вимагав, щоб його ще на столі почухали. І дуже образився, що я відмовився. І коли потрапив назад у постелю, явно зрадів. На столі, звичайно, годують, але він далеко не голодний, а ось чухатися любить страшенно.  :D

17

До речі, класно вкрав у мене рибну котлету. Витяг із тарілки, і, оскільки вона ламається, підняв писок угору і вертикально тримаючи здобуте, зник під полицею зі швидкістю торпеди, вміло не дивлячись обходячи всі перешкоди на столі, а їх вистачає.  :crazy:

18

Выздоравливайте давайте- флюс- совсем плохо. Нельзя болеть. А пододеяльник продырявил в знак протеста- крыса на руки не беруть;) А чухатся- да многие мальчики за почесушки маму продадут (вместе с вкусняшками).

19

Щось я сумніваюсь в протесті, тим більше, що мені навпаки спокійніше його весь час чухати, а не дивитися, де він там бігає. Може йому просто нудно стало, або він був голодний (у постелі я його не годую, мені вистачило собаки, який випрошував у мене бутерброд і зразу ж закопував його в постелю, причому добре, коли це ще був бутерброд, а не принесена з кухні напівобгризена й іноді вже з запахом кістка :crazy: )

20

Сюжет на тему: "Чекаю тебе..." :blush:

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3728774/large/86328713.jpg

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3728774/large/86328720.jpg

21

Lanselot написал(а):

Сюжет на тему: "Чекаю тебе..."

Судя по выражению мордашки, таки очень сильно ждет.

22

Це він ранком. Таки дійсно уже не першу годину, бо встає десь о третій, а витягую його я о п'ятій, не раніше. Після цих двох фоток зняти вже нічого не вдалося, бо він підскочив і став сучити лапками ледь не стрибати - мовляв, на фіга мені твій фотоапарат, ти мене витягуй, я на стіл хочу!!! Але вдень, приходячи звідкись додому, я його таким самим бачу. Тільки якщо вже повернешся під вечір, з роботи, то він спить - після обіду у нього найбільш сонний період, тоді може до шести вечора взагалі не вилізти з пентхауза, як не гукай.

23

До речі, я зрозумів, чого він підодіяльник погриз. Тут справа в ковдрі. Я купив нову ковдру з овчиною з одного боку, і ця овчина йому дуже сподобалась. Але тут ковдру від нього "заховали", ось він до неї і дістається. Доведеться "відкрити" її йому, бо всю білизну згризе. Однак ковдра більше схожа на покривало, воно, здається взагалі не для ліжка, а так, щоб десь на дивані лежало, тому нічого страшного якщо буде так.

24

Знову "постельний режим"  :D Правда, фотка не дуже. Телефон тримався під кутом "Zu", і повторити не було можливості, бо Ларюша не любить спалаху.
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3728774/large/86393710.jpg

25

ооо, делать друшляк из пододеяльника - это мои крысы тоже полюбляют и передают вашему - респект. Причем у нас не важно что внутри, хоть просто пододеяльник без одеяла, главное с нижней стороны, вот такой бзик.
у меня тоже вчера котлету стырили, только индюшиную. хи-хи
приветик вашему Ларюше, пусть не шкодничает (а это возможно?), ну или по крайней мере пусть уж лучше грызет постельное чем провода

26

Спасибі за привіт. Я йому вже передав. Він ось тут біля мене на столі в домику дрихне і періодично вилазить, щоб його почухали. Тільки у мене часу нема те довго робити.
А щодо гризіння - знаєте, дістав що хотів (ковдру) і більше ніби не гризе.
Котлети він умене регулярно тирить. І сало. Але найбільше - печиво. Втім, зараз став лінивий, просто сяде і дивиться, поки йому не дадуть усе попробувати. Тільки за чимось вже дуже цікавим (печивом, приміром) лізе в тарілку. Я дивлюся в екран, опускаю руку за шматком печива, а пальці натикаються тільки на холодний нахабний носик.  :cool:
А в постелі дрихне геть, як собака - під ковдрою, тулячись до ноги. А потім вилазить, щоб його чухали.

27

Наглая и коварная крысомордочка:) И какое печенье? Не брал, не ел, не видел

28

Lanselot написал(а):

А в постелі дрихне геть, як собака - під ковдрою, тулячись до ноги.

компанейский товарищ, тоже тепла и ласки требует

29

Lanselot

Купи парню печенье "Мария" . Оно есть трех видов, но лучше всего "З висівками". Практически без сахара, похоже на крекер, но по-настоящему вкусное. У меня ВСЯ семья на него подсела:крошу крысам, кусок жую сама, еще кусок даю Арчи, который аж подвывает, а там из-за спины хватает пачку то одна ребенка, то другой ребенок.

30

Rubiti написал(а):

Наглая и коварная крысомордочка:) И какое печенье? Не брал, не ел, не видел

:D

lyaskovska написал(а):

компанейский товарищ, тоже тепла и ласки требует

Аж занадто. Його відданість мене навіть напрягає. Ідеш кудись і згадуєш, як він сидить у гамачку і тебе чекає... Насправді, він не завжди чекає. Ось сьогодні взагалі ранком не захотів разом зі мною вставати, витягся "на стартову позицію" години на півтори пізніше. Позавчора увечері взагалі не вийшов (чи не образився, що весь день сам сидів?). Але однак я весь час поза домом уявляю собі, як він сидить з печальною мордуленцією.

Cintia -Наташа написал(а):

Купи парню печенье "Мария" .

Знаю це печиво. Можна спробувати купити, хоча сам я таке терпіти не можу. Але для Ларюші куплю, попробую. Одначе, тут є проблема. Він печиво взагалі-то не дуже їсть, у нього завдання у мене його стирити. А потім з'їдає маленький шматочок - і все. Тому він тягати не перестане  :playful:

31

Lanselot написал(а):

Я своїх все-таки боюсь зводити. І Ларюша - худоба агресивна, і Юлька у мене не янгол. На дачі мишей задушених приносила і навіть пташок. Дома може годину сидіти "в засаді", аби спіймати муху.
А щодо дружби між різними тваринами, то моя колега розповіла, що в її доньки з чоловіком живуть дві собаки. А тут внучці ще подарували кролика. Спочатку за нього боялися, але собаки прийняли його за свого. Тепер коли собаки біжать гавкати до дверей, це бідне за ними скаче і з усіх сил старається гавкати.   Зрозуміло, у бідолахи не виходить, тільки якісь дивні звуки. Мабуть бідний вважає себе собакою-інвалідом.

Ну один в один рассказ Пришвина про собаку и зайца-найдёныша.

С характером крыс.

32

Pyatihatochka написал(а):

Ну один в один рассказ Пришвина про собаку и зайца-найдёныша.

В наш час таке буває дуже часто. У моєї колеги колись давно був собака (благополучно дожив до старості й помер). Так от, коли він у неї з'явився, то в домі жила стара кішка. Щеня було десь місячне, і кішка його прийняла за своє дитинча. Молоко  у неї не з'явилося, хоча, кажуть, буває і таке. Але виховувала його вона. Так от, собака до смерті мив себе достототу як кішка. А в молодості з ним взагалі були казуси. То він пробував залізти на шафу (уявляєте - ротвейлер!  :D ), а раз пробував вистрибнути в кватирку (в приватному будинку) і застряг. Щастя ще, що не покалічився. У тої ж колеги зараз живуть два невеличкі двортер'єри і ротвейлер. А також дві кішки. Так от, кішки спеціально дразнять на вулиці собак, і тікають на паркан. Собаки до паркану, а звідти вилазить ротвейлер з компанією :) І всі дуже задоволено (крім собак, які "нарвалися", зрозуміло). А ще у них живе ворониха (чорний ворон, самка). Вони її підібрали зі зламаним крилом і літати вона так і не стала. Вся зграя її дуже поважає (уявіть собі дзьоб!) Так от, весною до воронихи став вчащати ворон (прямо на підвіконня будинку), а потім звів для неї на сусідньому кущі, куди вона могла дістатися гніздо, майже на землі. Там вона висиділа воронят, яких батько навчив літати. Так от, гніздо ревно охороняли і коти й собаки.
Але все це рідкісні єлейні історії. Колись я підібрав на вулиці собаку, так він протягом двох днів вижив із хати всю живність, крім маминого кенаря, який жив у клітці і двох черепах, яких не міг ніяк дістати, і потім вони майже подружилися, вони біля нього грілися. А ось мишку ледь не вбив, мені довелося мишей з кліткою того ж вечора віддати одній сусідці, а папужок через пару днів - другій. А це був наймудріший із моїх собак, прожив у мене дванадцять років. До речі, цей собака писав вірші і у нього були публікації (серйозно!). Але то вже інша історія.

Отредактировано Lanselot (2009-09-18 16:18:10)

33

Мій троглодит з кішкою позавчора ліжко ділили. Ну, це я вам скажу... Юлька раптом стала зазіхати на мою постелю, хоча вона туди й не ходить. А тут заїло. В результаті така картинка: Юлька сидить у мене на ногах на ковдрі, на пузі у мене стоїть ноутбук, від чого піднятися я не можу. А обидві руки використовуються на те, щоб утримувати свого дикого звіра, який наїжачений, фиркаючи і попискуючи, біжить кусати кішку. Дурдом повний!  :D Я гукаю маму, а у неї клятий детектив іде, когось там стріляють і ріжуть, вереск стоїть такий, що вона мене не чує. Нарешті заштовхав Ларюшу під ковдру, забрав ноут, прогнав бідну кішку, яка, зрештою, воювати з Ларюшею не збиралась, просто претендувала і самій на ліжку полежати.
Що цікаво, наступну ніч вона принципово спала у мене, видно, щоб Ларюша з клітки подивився і позаздрив. Довела своє право, і учора вже не прийшла. Зате Ларюша на місці, де вона сиділа, калюжку зробив  :playful: Щоб і не пахло там всякими котами.

34

Lanselot
Представляю, мстительную ухмылку на Ларюшкиной мордахе, когда он сюсял на одеяло! :playful:

Отредактировано Cintia -Наташа (2009-09-25 16:25:08)

35

Cintia -Наташа написал(а):

Представляю, мстительную ухмылку на Ларюшкиной мордахе, когда он сюсял на одеяло!

На жаль, не бачив, але може бути!  :jumping:

До речі, війна за ковдру продовжується. Треба десь шукати таку підстилку Ларюші. Та й кішці варто було б. Хоч купуй нову ковдру і ріж попалам!  :no:

36

Ми злопаємо навіть сонце :D

http://i.i.ua/photo/images/pic/3/6/3491163_9ec5b226.jpg

Насправді, це, звичайно, брак. Спалах відбився від жовтої сливи. Але цікаво вийшло.

Отредактировано Lanselot (2009-10-17 07:56:03)

37

нікому не кажіть, що брак! насправді таке враження, що сонце. і хлопчик такий файний, чемний - кісточки на краєчок тарілки повідкидав!

Отредактировано sotori (2009-10-20 22:41:37)

38

Це я повідкидав...  :playful:

39

Ми маленькі, але в штанях  :jumping:

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3579180/large/87046249.jpg

40

Крыс проверяет - почему штаны так пахнут хозяином:)


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович