Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович


Мій Лаврентій Павлович

Сообщений 121 страница 160 из 216

121

Lanselot написал(а):

Ну виростуть же, куди вони подінуться. А якщо я туди загляну - що це змінить? Я сьогодні дивився, наскільки міг - ну нема там передніх різців.

Бувають вибивають собi зуби через падiння. I як правило верхнi.

А заглянути треба, бо там можуть уламки зостатися. Саме тому може туда ручками лiзти.

122

Намацав верхні різці! Вони тупі, короткі, і один трохи довший від іншого. "Класика жанру".

Pyatihatochka написал(а):

можуть уламки зостатися

Якби зосталися - досі був би абсцес. Це ж все сталося декілька днів тому. Гадаю, що там просто проблема в тому, що йому дискомфортно без зубів і він не може зрозуміти, що з ними сталося :) Сьогодні дав йому нарізаного салату Олів'є (за принципом - може щось собі вибере). Він попробував трохи вареної моркви і трішечки вареної ковбаси. На ковбасі лишилися дуже чіткі, але неглибокі сліди верхніх різців. Ось після того я, граючись із ним, таки поліз йому пальцем у рота й намацав ті корінці.

123

Ще слава Богу, що він - пацюк. Зуби виростуть. А то у мене у колег кішка випала з третього високого поверху і вибила собі більшість передніх зубів. Так досі їй і дають тільки м'який харч.

124

Неспокійний він якийсь. Осколок зуба там навряд чи десь сидить, але щось його тривожить. Весь час клацає залишками зубів і занадто знервований. Я вже подумав, що у нього живіт заболів (кашею він сьогодні добряче наперся), посадив у клітку, але - ні. Скоріше залишки зубів заболіли від тієї каші й овочів, або, може, занадто активно стали рости зуби і щось там чешеться. Я не знаю, чи може бути таке з пацюками, але ось у мого брата після хвороби майже не було молочних зубів уже десь років після двох, так постійні вилізли швидко і з чесанням десен уже років до п'яти. Десна дійсно чесалися, як у немовлят, тільки, може не так сильно. Видно, включилися якісь захисні дії організму. Причому, як не дивно, зуби у нього здорові, кращі, в усякому разі, ніж у мене. Отже, може тут щось таке відбувається. Бо якби справа була безпосередньо в травмі, то проблеми б вилізли не через майже тиждень.

125

По-моему, обязательно надо к вету! Мало ли что. Не дай Бог ещё как-то не так отломались или ещё что-то. Доктор уже точно всё скажет. А насчёт лучшей клиники в Киеве девочки подскажут, да и в темах на разделе лечения есть.

126

Що ж, завтра уточню, всеодно везти не раніше понеділка.

127

Т.к. тебе лень почитать то, что специально для таких случаев администраторы побеспокоились написать в разделе "Ветеринария",
то перекопирую :

Врачи работающие с грызунами

Ирина Борисовна
т.р. (044) 587-73-73
прием в клинике
клиника в р-не Метро Нивки.
-----------------------------------------
Виталий Алексеевич
+38066-102-13-10
Приезжает на дом.
------------------------------------------
Наталья Петровна
т.р. (044) 497-61-02
ул. Добружская 8
прием в клинике, также можно вызвать на дом.

На ул. Добружской, 8 есть ветклиника.
тел. (044)483-61-02, 484-82-02
Спрашивать Алексея Владимировича и Ивана Григорьевича.
Алексей Владимирович - очень хороший хирург.
Иван Григорьевич - хороший терапевт.

128

Lanselot написал(а):

Гадаю, що там просто проблема в тому, що йому дискомфортно без зубів і він не може зрозуміти, що з ними сталося

Вони туда просто вiд втрати зуба не лязать так часто. Особисто я теж гадаю, що треба до лiкаря. Краще перевiрити.

Беручи до уваги проблему, менi сподобався запис про дуже доброго хiрурга.

129

З ранку я його з клітки не виймав, бо він і не дуже рвався, але хворим не виглядає. На кашу накинувся, як голодний вовк :) Якщо буде сильно претендувати - витягну з клітки, якщо ні - може й ні. Однак ще сьогодні голосувати йти.
До завтра подивлюсь, і, мабуть, викличу лікаря. Чорт, я в п'ятницю роботу прогуляв, а в понеділок у мене теж "прісюствний" день, а якщо викличу лікаря, то знову прогуляю. Ну, та це не суттєво, зрозуміло, порівняно зі здоров'ям Ларюші.

Cintia -Наташа написал(а):

тебе лень почитать то, что специально для таких случаев администраторы побеспокоились написать в разделе "Ветеринария",

Відверто кажучи, страшно лазити у той розділ. Але сьогодні би заліз, куди ж діватися. В будь-якому разі, спасибі. Мабуть зупинюсь на Віталії Олексійовичі, якщо видзвоню сьогодні увечері. Везти кудись Ларюшу, та ще по такому морозу, не хочеться.

130

Удачи Вам, пусть выздоравливает Лаврик.

131

Учора лікарю не додзвонився. Спробую ще сьогодні зранку. Хоча, чесно кажучи, у мене з'явилась думка, чи варто це робити. Я його вчора майже весь день тримав у клітці, думав, може щоб ніде ще не вдарився. Сьогодні вийняв, він трохи повалявся у мене в постелі. Потім подумав, що не братиму його на кухню за їжею, бо ж воно бідне і хвореньке. Коли я прийшов, "бідне і хвореньке" сиділо вже на підлозі і ніжно терлося носами з кішкою! Видно підлогу він своєю територією не вважає і милостиво дозволяє там ходити кішці, а може справа в тому, що беззубий. Я вилаяв обох, висадив Ларюшу на стіл. Той поколупався в моїй мисці, нічого не вподобав, спокійно пройшовся по столу і другого його боку акуратно підтягнувся на шнурі і стрибнув униз. Приземлився і спокійно потрюхикав гуляти по кімнаті. В цей час прийшал кішка і видно вирішила скласти йому компанію. Я зіпсував їм їхні наміри, заштовхав придуркуватого пацюка в клітку і зараз він там дуже незадоволено шульпається. Якщо він повторюватиме такі стрибки, то, боюсь, зуби у нього рости не встигатимуть. :)

132

я заметила, что крыски часто не чувствуют боли, тем не менее повреждения есть и могут быть инфицированы. Поэтому я бы, всё же, врача бы вызвала. Общий осмотр тоже не повредит - наверняка его ни разу не было?  ;)

133

Ясно, що не було. Але буде. Сьогодні десь о восьмій лікар обіцяв прийти. Як на зло, я сам геть простужений, хоч, слава Богу, явно не грип, а то би побоявся викликати додому. Але почуваю себе так, що й зараз би заснув.

А удень ми з Ларюшею, як двоє болящих, трохи подрімали. Він мені до ноги під ковдрою притулився і спав декілька годин. А потім встав, діловито зіскочив на підлогу і показав, що хоче в клітку. Там зараз і стримить. Я йому творожної маси дав, а на ніч ще дам каші. Він тільки цим і харчується зараз. Вдень дав вареної моркви, так він і не понюхав.

134

Був лікар. Спасибі за "наводку", бо дуже симпатичний виявився хлопець. І справжній ветеринар. По тваринах це зразу видно. Ларюші він і кігтики обрізав, і укольчик зробив, а той все до нього в руки йшов. А Ларюша у мене чужих взагалі не любить.
Ну, а з приводу причини візиту - так ми тепер беззубі пацюки :) Верхніх різців у нас нема і уже не буде. Один він начисто вибив, корінь другого довелося витягти вчора. Будемо вчитися їсти кашку, творог (втім, це ми й так їмо), і дитячий харч. Я йому вже стільки разів пробував давати - не їсть. Тепер доведеться звикнути.
Зуб таки тривожив Ларюшу, бо зі столу сьогодні не стрибає, тільки, чомусь, не хоче спати в хатці на столі. Хоч би не простудився, бо я зараз кімнату провітрюю.

135

Ничего, что беззубый, главное, что здоровый!  :flag:  Рада за Вашего Ларюшу - аж сама успокоилась.

136

Спасибі. Він як уранці заліз у хатку спати, так і досі не вилазить, навіть до вареного яйця. Нам лікар порадив йому рот прополоскати, так я досі не добудився, щоб спробувати це зробити. Але й не буджу - може він погано спав у попередні дні, а може вчорашні уколи подіяли. Втім, ранком він бігав нормально.

137

Садистське питання: може хтось би і не відмовився, щоб у його пацюка зуби зникли? :)

138

якісь ліки назначили?
запалення там не буде, все добре?

139

Він йому щось вколов, сказав полоскати рот і позакапувати очі, бо затікають - може від удару, може так. В принципі, я не бачив, щоб вони у нього сильно затікали, але лікарю видніше. Щодо запалання - сказав, що маловірогідно, але рот треба промивати. Втім, слід сказати, що Ларюша учора увечері ще до його візиту взагалі вів себе спокійніше, дав мені спокійно тіскати його мордашу, отже, там уже й тоді все почало заживати.

140

Прокинувся, ми з мамою прополоскали йому рот (точніше, добре випрали в шавлії мій спортивний костюм :) ). Поїв яєчка, шарона, картопельки, трішки рибки. Йому тяжко поки їсти навіть не жорсткий харч, але лікар сказав, що він навчиться. З рибою у нього явно мало що вийшло. Але картоплю, яйце і шарон  їв нормально.

141

есть аппетит, эт хорошо
не болейте

142

lyaskovska написал(а):

не болейте

Краще сказати: не грайте в парашутистів-десантників :)

143

да... у крыс передние зубы, можно сказать, ведущие, так что будет тяжеловато... Как же он так ухитрился - мои вон сколько раз прыгали с конкретной высоты, пока я отворачивалась - и, ттт, ничего. 

Теперь даже фрукты твёрдые придётся ему на мелкую тёрочку...

144

Обалдеть.... Извини, но ТАКОЕ, по - моему, первый раз! Но не перекармливай, а то теперь мягкую пищу кушать прийдется, а желудок должен нормально работать.

145

За дурною головою і зубам горе :) Сьогодні, бідний, пробував вкусити мене за палець на нозі. Краще б вкусив.  o.O Учора разом із творожком вони зволили дитячий харч, сьогодні теж, то вже не помре з голоду. А щелепа у нього явно ще болить. Зараз треба буде її прополоскати, бо він не дуже спокійний. Втім, я просто, мабуть, зараз багато звертаю на нього уваги. Раніше було він бігає по столу, а я й уваги не звертаю, а тепер дивлюсь, щоб не стрибнув, ідіот.

146

До речі, помітив, що він майже зовсім не п'є води. А раніше постійно хлептав, як собака. Видно йому вистачає води в м'якому харчі.

147

Lanselot написал(а):

Видно йому вистачає води в м'якому харчі.

так воно  і є ))

148

Moriarti написал(а):

Как же он так ухитрился - мои вон сколько раз прыгали с конкретной высоты, пока я отворачивалась - и, ттт, ничего.

Может вес был чуток больше, чем надо... Но правда круто как. С корнями!

Вилiковуйтесь!

149

Розіпсів короїд за хворобу. Вийшли вони уранці, нажерлися творогу і дитячого пюре і - ну про столу мотатися. Я його врешті в клітку засунув, думав, може він купку класти хоче. А він заліз у лежанку і спокійно заснув. Ну правильно - чого на столі сидіти, коли можна дрихнути в клітці?

А так нам ніби краще. В роті, видно, втім, ще поболює, чи це мені так здається. Але поведінка така ж нахабна. Сьогодні на ліжко взяв, так він посидів і знову в політ. Стрибнув з ліжка, поліз за стилаж. Довелося витягувати, бо десь як засне, так я його довго шукатиму. Він спить, як цеглина, на голос не реагує.

150

Ты ему творог каждый день даешь? давай реже, лучше каши, морковь натри, яичко перепелиное - пусть желудок работает.

151

Яйце він не захотів. Тільки трохи попробував. Різноманітних каш накупили сьогодні, завтра попробую. Ще взяли паштет для щенят. Будемо по-троху пробувати все. Я просто бачу, що у нього поки болить там, де були зуби, то краще йому їсти те, що напіврідке і дуже подобається - творог і дитяче харчування. А потім можна буде щось твердіше.

152

але ти ж дивись,  щоб білка було не забагато. бо це погано для нирок в першу чергу...

153

Схоже, що нам різко стало погано. Я його вчора взяв увечері в постелю, а він навіть не бігав, так і лежав. Я не звернув на це увагу, з ним таке й раніше бувало. А сьогодні взяв, а він і не ходить, тобто якось не може на ніжки стати. Схоже на інсульт чи якесь ускладнення від удару. Чому кажу "інсульт" - схоже, як мій собака виглядав перед смертю. :(
Подзвоню зранку лікарю, нехай приїде. Може, все-таки, щось не таке страшне. Але що тоді. Учора ранком ще бігав, їв добре, а тут...

154

може, таки йде запалення.
а може, забив якісь унутрішні органи, коли падав.
ще може бути крім інсульту щось інфекційне.

155

Я дзвонив лікарю, він теж каже, що це - не обов'язково інсульт. Тим більше, лапочками він ніби ворушить, голівку піднімає, на мене реагує. Сказав, що треба трохи зачекати, дати йому, може, зі шприца чайку чи просто води. Він у другій половині дня приїде, то подивиться. Я навіть не знаю, лишати його в клітці чи в постелю взяти. Поки лишив у клітці. Він, коли не дуже добре себе почував (метеозалежний же) - з клітки взагалі не хотів виходити, то може йому там комфортніше. Пізніше ще спробую його попоїти, зараз не хочу чіпати, він ніби трохи до тями приходить.
Я ще не виключаю, що він застудився, бо зараз же дурна погода. В домі жарко і дуже сухо, навіть кондиціонер не рятує. А вікно відкриєш - так звідти дме на всі 18 градусів морозу.

156

Lanselot
Прочитала только что... Как дела? Очень за вас переживаю, мне твой Лаврик такой родной стал...
Как у него с желудком? Он все дела делал? лапки не синюшные?
Очень сухой воздух - это плохо для всех. Надо поддерживать влажность в переделах нормы.
Но сейчас важно, чтобы Лаврик выздоровел.....

157

а як він дихає? чи немає якихось звуків? порфірін є?

158

runa написал(а):

а як він дихає? чи немає якихось звуків? порфірін є?

Дихає ніби нормально. Звуки - як завжди, зрідка трохи фиркає. Але ж він лижить на дні клітки в опилках. Порфіріну не бачив. Лікар дзвонив, каже: це може бути параліч. Чекаю поки його. Хоча би швидше, бо, якщо там нічого не можна зробити, то хоч щоб не мучився :(

Cintia -Наташа написал(а):

Как у него с желудком? Он все дела делал?

Не знаю, звідки мені знати? Підозрюю, що ні.

Cintia -Наташа написал(а):

лапки не синюшные?

Зранку ніби були нормальні. Зараз - не скажу.

Він по клітці трохи пересувається. Я його засунув мордою в воду, хоч він тільки фиркав, але все-таки хоч трохи може в рот потрапило. Лікар казав його не чіпати поки, бо як почну тіскати - ще гірше зроблю.

159

та ну. якщо пересувається, який параліч.
але краще було б зробити рентген. не дай боже, зламав хребта.. або сильно вдарився..

160

може, частковий параліч...
чим він може рухати, а чим ні?


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович