Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Пацючки Персик та Цукор


Пацючки Персик та Цукор

Сообщений 81 страница 91 из 91

81

Мне мышиные окрасы нравятся, жаль что у крыс таких нет.
А правда, что мыши воняют сильнее чем крысы?

82

мишенята гарненькі! підозрюю, вони дуже прудкі :D

83

Двійко мишенят, що з чорним окрасом в руках слухаються. А от ті що коричневі, то зовсім дикі. Я їм придумала хатину і вже почуваються затишніше. Виглядують мене і обнюхують. Думаю зо 2 тижні тісних знайомств будуть дружити)) Власник приїхавши до міста із далекої рідної Індії приємно здивується  :crazyfun:
На рахунок запаху, то в будь якому разі є запах мишей.... Вроді прибрано а мишами чути))) А от самі мишки дуже мяконькі на дотик і зовсім не пахнуть. Інколи складається враження що мої щурі як гопніки виглядуююь на той дрібязок))) Такі кабанюри собі, а у мишок пальчики на лапках як жменька волосків  :blush:

84

Зовсім перстала фотати своїх равликів.... Погудую, приберусь, полюбуюсь і усе. Мужа вони не цікавлять.... Ось вчора нарешті заставила його зробити фото із моїми овумами, бо сама не можу, в руку не поміщаються  :love:

http://cs628616.vk.me/v628616639/7209/g9bX0RZXrwA.jpg

85

Ого які гарні - вусаті, блискучі й величезні :-) А равлики розуміють хто хазяйка, чи вони до всіх дружелюбні?

86

Та ні, вони як і черепаха не розуміють. Вони в загальному не розуміють що таке недружелюбно. У них усе повільно і любляче  :crazyfun:

87

В мене знову гризунське поповненя. Віддали пару піщанок. Такі шустрі та любопитні

http://cs624620.vk.me/v624620639/42722/unKPk5loCNY.jpg

88

навсегда отдали?

89

так,, хотіли на смітник пустити. Правда наразі пробую знайти господарів, бо вони активні увесь день і ніч, купу шуму. Ні щурі ні мишки так не шумлять  :confused:

90

Валентина написал(а):

так,, хотіли на смітник пустити.

вот нет даже слов, для таких "хозяЙов"  [взломанный сайт]
а Вам огромное СПАСИБИЩЕ за малышей!!!

91

Мда... хозяева :x
Вы молодец!


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Пацючки Персик та Цукор