Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Содержание » Крыса пожевала сигареты!!!


Крыса пожевала сигареты!!!

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Чёрт!!! Какая то из крыс залезла в ЗАКРЫТЫЙ ящик (не понимаю каким образом, видимо с обратной стороны стола где то дырка) и пожевала 3 сигареты (не сьела, но поработала над каждой). Я теперь переживаю..... это чем то опасно?  Шанель пару раз чихала...наверное это она.....

2

Я палю, мов паровоз, причому люльку. Тому тютюн валяється скрізь. Ларюша в рот його не бере, але навряд чи так було завжди, мусив же попробувати. Крім того в молодості від крав йоршики для чистки люльки. Потім перестав, бо ж вони, наскільки я розумію, дуже гіркі. Але все це було. Нічого особливого. Власне, якщо людина вип'є настойку тютюну, то буде не чхати, а просто під кайфом. Це проходить. Підозрюю, що так буде і у пацюка. Тому якби хтось із ваших всерйоз нажерся тютюну - просто лежав би або вів себе неадекватно. Але всього лиш декілька годин. Отже, заспокойтеся, все пройшло. І тютюн явно не сподобався (тим більше, він же у сигаретах гидотний і з селітрою). Більше навряд чи хтось щось таке зачепить.

3

Спасибо))))
А я думала что отравится могут..... это яд всё таки

4

Можуть, звичайно. Тільки це би уже сталося. Крім того, пацюки - створіння мудрі. Вони не ковтають неїстивні предмети.

5

але ж отруїтися можуть...

6

Крисомором можуть. Проти підлості людини тварина безсила.

7

не лише крисомором. чим завгодно. хоча б сіллю

8

Та мій у солянку на кухонному столі постійно заглядає, але ніколи не бачив, щоб він її їв.

9

Смертельний випадок трапився не з чистою сiллю, а з солоною рибою.

10

Ну, це ще може бути. Хоча мій рибу може вхопити, але з'їдає пару грамів, не більше. Але може коли їх багато, то вони один поперед іншого хапають, і можуть не зорієнтуватися.

11

Не в тему конечно, но я своего как только купила хотела копченым пеленгасом накормить :blush: . Он на меня как на дуру посмотрел, и сие безобразие из клетки выпихнул. Собственно после этого я и полезла в инет, посмотреть чем их кормят.

12

Пщ.. люди, кто ж копченое крысам дает? Оно то и людям вредно как ни знаю что, а крысомордам за что?

13

Marga написал(а):

Он на меня как на дуру посмотрел, и сие безобразие из клетки выпихнул.

Во какой сообразительный крыс)))))

14

Marga написал(а):

Не в тему конечно, но я своего как только купила хотела копченым пеленгасом накормить  . Он на меня как на дуру посмотрел, и сие безобразие из клетки выпихнул. Собственно после этого я и полезла в инет, посмотреть чем их кормят.

А мій хапає іноді. Але тільки пробує. Взагалі він копченого не любить. Солону теж тільки на зуб бере. А от смажену рибку, та ще хорошу ми можемо лопати і лопати.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Содержание » Крыса пожевала сигареты!!!