Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Хвостик і Чопа

Сообщений 321 страница 360 из 411

321

а ще вітаю симпатюльку  Хвостика зі святом! Здоров"ячка йому, веселого настрою і всього, що потрібно щурику для повного щастя!

322

Olga_ua написал(а):

Така гарна у ваших хлопців клітка

Так з часом вийшло - в цій клітці вони живуть тільки коли ми на дачі. Там вони не бунтують і ведуть себе як більшість вихованих щуриків) А в Києві ця клітка тільки місце займала. Їм в Київській кімнаті волю подавай, там вони себе почувають як риба у воді. В малу клітку-переноску забігають тільки поїсти. Основне місце їхньої дислокації - під ліжком. Ми це місце утеплили пінопластом, тільки міняємо тряпочки, в яких вони сплять. А зранку і вечором, коли вся сім'я в повному складі - Хвостик і Чопа активно спілкуються з нами, отримують увагу, ласку, почесушки та їхні смачні витребеньки.
Але Вам, Оля, не раджу такий спосіб життя для крисок, краще якщо вони в клітці і вигулюються тільки певний час. Важко жити в постійній скутості рухів, обережності і т.д. Ну і саме головне - в нас поки немає маленьких діток:)
Так вже вийшло і повертати їх в клітку в Києві не можемо, шкода їх - вони як повертаються з дачі - ніби оживають, такі активні, щасливі...

323

Світлана
Світланко, от читаю, і ніяк не можу зрозуміти, як щурики самі можуть по квартиры гуляти без нагляду... Мої б зразу кудись забились, я б їх вже й не знайшла. І довелось щодня б мити не лише клітку, а й підлоги по всій квартирі... І як заховати від них всі предмети інтер"єру, які б я не хотіла, щоб попали в їхні гострі зубки? А фіранки і штори хіба чимось відгородити, чи знімати і вішати? Я замовила величезну клітку Шиншила-80, щоб мали простір за нашої відсутності, а гуляти хіба-що під наглядом по дивані чи ліжку...

324

Olga_ua написал(а):

не можу зрозуміти, як щурики самі можуть по квартиры гуляти без нагляду...

Можуть. В нас теж все починалося правильно, точніше наполовину: Поки Хвостик був один - він гуляв тільки на ліжку та столі, на підлогу ні-ні (боявся). Потім появився Чопа, який виявився сміливішим і одного разу підчас прогулянки я його загубила. В мене була паніка, шукали його всі. Я заспокоювала себе що більше такого не повториться і вони не будуть втікати на підлогу, але я помилилася( з часом і Хвостик зрозумів що таке гуляння по кімнаті. Запирання в клітку супроводжувалися бунтом, серед ночі починався невиносимий стук, грюкіт - спати не можливо. А переставити на ніч клітку в іншу кімнату не має можливості, так як в нас комуналка, тобто тільки одна кімната - все решта спільне. Чоловік мій їм робив поблажки і випускав доти, поки вони остаточно не стали кімнатними...
За час, відколи в нас криси в нас помінявся і спосіб життя. :canthearyou:  Постільна білизна спочатку ставала в дірочку, потім перетворювалося в тряпочки для крисок, багато одягу в шафі попорчено, компютерні проводи погризені по кілька разів, кілька мишок викинули, колонки теж лежать поперекусувані, постіль доводиться прати часто, навіть одіяла. Штори і обої не чіпають) Стараюся не купувати нових постільних речей, вже юзаємо те, що є. Дуже часте прибирання. Радує те, що з дорослішанням мої криси майже перестали робити пакості, менше дірок, проводи їм вже не цікаві. Чопа вже не забирається на антресолі. В них виробився свій режим, до якого ми пристосувалися. Подорослішали - помудрішали)
Можна, звичайно все кардинально змінити, але поступово ми самі стали заручниками своєї поступливості.
Може все виглядає дуже жахливо, але насправді все не так страшно. Доступу до небезпечного в них немає. Кімната в нас не велика, так що ми знаємо їхні місця, де їх шукати, а ще вони вибігають на звук (стукання язиком). Вдень вони в основному сплять, а вечором вони разом з нами тусуються. Буває відкриваю ключем двері. а вони вже ждуть на ліжку витянувши мордочки)
Знаю точно, що найближчі роки більше крисок не буду заводити. Вони несуть море позетиву, який компенсовує всі їхні шкоди, але так складаються життєві обставини((( І хай Хвостик і Чопа вже живуть своїм розміреним життям поки є така можливість, тому що з літа ми будемо в основному жити за містом і наші криски, відповідно, теж. А дім - це зовсім інше, там вони будуть жити так, як більшість домашніх крисок  і, надіюся, їм це не буде таким великим ударом, тому що за містом в них звичайний режим: життя в клітці і вигулювання в спеціально відведений час. Дай Бог, щоб вони ще довго залишалися з нами, невиносима думка про їхній короткий вік :(  і завжди коли читаєш темки з розділу"Їх більше нема", заспокоюєш себе, що "мої будуть жити довше..." Але на поповнення щуриної компанії не рішуся... Життя в приватному будинку відрізняється від квартирного. З тими ж дикими гризунами не поборешся (ультразвуковий відлякувач не включиш), доведеться шукати живоловки і кудись відвозити спійманих тваринок (ще не вирішила куди краще - може десь біля ферм... Як же складно все... Жити на природі чудово, але... так жаль мені їх всіх..., хоч закрий очі-вуха і не дивись на життя тварин в селі((( Замкнутий круг...А всім не допоможеш(
От мене понесло))) Вибачте)

Отредактировано Світлана (2012-02-08 15:49:15)

325

весело вам))))

326

Присоединяюсь к поздравлениям имениннику! :)

327

Олюня
спасибо)

328

Світлана написал(а):

Знаю точно, що найближчі роки більше крисок не буду заводити.

це сумно :( я свого часу не витримала і завела знову, не зважаючи на дуже непрості обставини...

329

Irka написал(а):

це сумно :(

Зараз в мене э Хвостик і Чопа - це добре зараз) Про те, що буде, стараюся не думати) Це іноді в мене з'являється песимістичний настрій, коли починаю задумуватися над майбутнім...

От і зараз - в нас не все добре. Чопонька захрюкав(( Ці хрюки в нього появляються коли він спить, чимось схожі на стогін.
Сьогодні йдемо до лікаря - послухаємо що там в масіка. Хоч би все обійшлося без уколів з довготривалимлікуванням :(

330

Світлана
Бідненький Чопа... Лікуйтесь, видужуйте. А може, викликати ветеринара додому, щоб не простудити Чопика більше?

331

Olga_ua
укутаю його - будемо везти на авто( Записалися на останній прийом сьогоднішнього дня

Отредактировано Світлана (2012-02-09 15:07:00)

332

В Чопеняти запалення верхніх дихальних шляхів, є незначні хрипи. Лікування. Якщо покращень не буде 3 дні - будемо робити детальніше обстеження.
Звуки в основному виникають, коли він не рухається довго. Носик, вушка чисті. Хвостику теж даю імоностимулятор - ехінацею.
А масло базиліка виявилося таким неприємним на запах :confused:

333

Світлана
біднятко маленьке... Бажаю Чопеняткові швидко одужати!

334

дякую. Надіюся все обідеться без сильніших антибіотиків

335

привіт, як почувається Чопа, іде на поправку?

336

Було розчарування і розгубленість 2 дні, так як лікування нічого не давало. Чопа продовжував торохтіти і стонати, менше їв. Приймання ліків - теж проблема, вдається згодувати сумамед тільки з сметаною і то тільки методом злизування з пальця. В неділю пропоносив(((
Крім призначених ліків попив трошки чаю "грудний збір",та провела їм інгаляцію паром вареноі картоплі. Після обіду неділі по сьогодні Чопа пішов на поправку: активний, вже не чути респіраторних звуків, їсть нормально, тільки ліки приймає з неохотою. Дуже сподіваюся що ми одужуємо :rolleyes:

337

я така за вас рада! В мене теж Сусік прихворів, дівчата на форумі порадили сумамед давати. Чопі якнайшвидшого одужання!

338

Olga_ua
Жаль, що що не обійшлося легшим лікуванням. Сумамед він гіркуватий і криски не дуже з охотою його приймають. Але це краще ніж колоти укол

339

Дiвчата! То ви ще нiколи ципролету орального не давали (i нехай так залишиться)! А найголовнiша гидота на смак -- метронiдазол! Так що кажу вам -- сумамед ще нiчого.

340

Світлана
я з "Активією" мішаю, то ложку вилизує "підчисту"

341

Может я что-то путаю, но по-моему Сумамед с молочкой давать нельзя! А мои суспензию (порошок разведенный водичкой - детский сумамед) сами аж бегом всегда выпивали, еще и у соседа пытались слизнуть - он же сладенький )
Выздоравливайте поскорее! )))

Отредактировано Irkin (2012-02-14 10:20:36)

342

Irkin написал(а):

Может я что-то путаю, но по-моему Сумамед с молочкой давать нельзя!

Теж така думка приходила - антибіотики і молочне вроді несумісні. Але тільки з сметаною вдається скормити і то тільки методом вилизування з пальця. Спеціально купила для цього дитячу тушонку з індюшатиною - не пішло, воротить носа... Довелося нам сьогодні тушоночкою поснідати з чаєм, щоб не пропадало добро

Отредактировано Світлана (2012-02-14 10:37:58)

343

Olga_ua
може тому що у вас концентрація менша). У нас аж 8,5 клітинок

Ох, мабуть доведеться їх трохи на дієту посадити. а то перебирають харчами(

Отредактировано Світлана (2012-02-14 10:39:37)

344

Irkin написал(а):

Сумамед с молочкой давать нельзя!

вы путаете. с молочными продуктами нельзя тетрациклины и фторхинолоны

345

Pyatihatochka
Ой. дуже сподіваюся що не доведеться приймати ту гидоту((( Не уявляю навіть як таке згодовувати(

346

runa написал(а):

вы путаете.

Сорри, действительно перепутала - давно его не давала, запамятовала )

Світлана написал(а):

Не уявляю навіть як таке згодовувати

Ото краще б вам и не уявляти і бути найздоровішими! :)

Отредактировано Irkin (2012-02-14 15:16:15)

347

Світланко, як себе Чопик почуває? Пішов на поправку?

348

Olga_ua
Все добре в Чопика вже давненько, гасають обидвоє. Я ще продовжую давати ліки по рекомендації лікаря. Реакцій на препарати немає. Був понос тільки один раз десь на 3 день приймання антибіотику. Я, як і ти дуже хвилювалася. Але різко все пішло на поправку. Правда, я перед покращенням закрила їх в клітку, це був якраз час їхнього сну, накрила клітку і зробила їм інгаляцію відваром з картоплі в мундирах. Може і це в комплексі допомогло , а може просто співпало.

349

Світлана написал(а):

накрила клітку і зробила їм інгаляцію відваром з картоплі в мундирах. Може і це в комплексі допомогло , а може просто співпало.

будь-ласка, опиши детальніше, як це робити)
вітаю Чопу з одужанням!

350

Ну вот, стоило как-то попропускать несколько страничек, а тут уже Чопеня отличилось!((( Мой коханчик, ну чего ж это он? Свет, а может как-то протянуло случайно по полу, как-то дверь не закрыли, или еще что? Всё может быть. Я ингалаяции еще делала с аромамаслами, тоже накрывала маленькую клеточку с пациентом, а рядом, снаружи ставила кружку с кипятком и маслом. Минут 20-15. Свет, а йогуртом не пробовала? мы брали самый такой "ароматный", типа Живинки. Гадость, канеш, еще та, но чуть-чуть с лекарством шло. Он не такой жирный, как сметана))) И еще - растирала немного банана, капала пару капель молока, и в этот коктейль таблетки. Пили мои сэрики.
Целуй моих мешочков -милошиков! Читала, скока добра у вас там потратили мужчины, а вот у нас ничего не погрызли!!! Наоборот, Хвостик меня тааак любил))))))))))))

351

Olga_ua

Olga_ua написал(а):

будь-ласка, опиши детальніше, як це робити)

Мені чоловік порадив, бо деколи дітей так лічили. Варю картоплю в мундирках (може можна і чищену). Відвар зливала в посудинку якусь. Цю посудинку ставила під покривало. яким накрита клітка (щоб концентрація більша попадала їм. Вони в цей час спали і дихали цим хвилин 20-30. Маленький отвір робила. але зовсім маленький щоб кисень попадав трошки.

Отредактировано Світлана (2012-02-17 15:57:05)

352

дякую, це значить каструльку поставити поряд і накрити посудину з відваром і закриту клітку. Значить, в нас сьогодні на вечерю буде картопля))) Дякую за добру пораду!

353

Це я, автор темки Світлана. Пишу з домашнього компютера, довелося зареєструватися заново.
Ira

Ira написал(а):

Свет, а может как-то протянуло случайно по полу

Можливо, а може ще по дорозі з села вдихнув холодного повітря. Напередодні хвороби ми були всі разом на дачі кілька днів. Після повернення пройшло 2-3 дні і в Чопи почалися респіраторні звуки.
Але зараз все гаразд. Після 3-х днів лікування Чопа пішов на поправку і зараз обидвоє почувають себе добре. Продовжую давати ліки за призначенням А.А.

Ira написал(а):

Целуй моих мешочков -милошиков!

Поцілую обовязково)))

Ira написал(а):

Читала, скока добра у вас там потратили мужчины,

Ну це вони в дитячі роки таке витворяли)) Зараз угомонилися. Чопа вже в шафу на висоти не забирається, ав отже речі цілі))) Подорослішали мої хлопчаки і вже менше шкоди роблять)))

354

Світлана 1 написал(а):

Це я, автор темки Світлана. Пишу з домашнього компютера, довелося зареєструватися заново.

Как Админ хочу поинтересоваться зачем это???!!

355

Pyatihatochka
На форум захожу под постоянным ником только с работы. С домашнего не получается - пришлось зарегистироваться под дублирующим, чтоб не ждать до понедельника

356

Уважаемая Світлана (она же Світлана 1)! Пожалуйста вот в этой теме Жалобная книга. изложите в чём именно заключалась проблема со входом и как вы ей пытались решить: какие именно сообщения выдавал форум при вводе ника/пароля; если выдавал неправильны пароль, то пытались ли Вы его (пароль т.е.) восстановить и т.п.. Так же укажите пожалуйста, какими браузерами Вы пользуетесь дома и на работе и какой провайдер у Вас дома.
В том случае, если Вы не смогли войти не из-за сбоя программной части форума, дублирующийся профиль будет удалён.

357

Привіт, Світланко, як там твої хлопчаки? бешкетують?

358

Olga_ua
Привіт:)
Так, бешкетують, трохи вооюють) Чопа все частіше на ліжку тусується? так як Хвіст його тероризує)) обіжає малечу)
На даний момент в мене план - схуднути трохи Хвоста.(( Зважила кілька днів назад - 820 грам((. Але не дивлячись на вагу - жвавий, веселий, такий собі "в тихом омуте черти водятся". А Чопик - мила дитинка, яку час від часу обіжає "главарь")

Отредактировано Світлана (2012-02-27 10:38:36)

359

Світлана написал(а):

Зважила кілька днів назад - 820 грам

Ого! o.O  (звук падающего тела) Вот бы подержать в руках, почти килограмм крысосчастья :love:

360

Наталия
:D да, что да то да))) Вот только это не есть хорошо)) - результат мягкотелости нашей. Малышня хвостатая научилась попрошайничать - устоять тяжело, когда они на задних лапках выпрашивают то орешек то творожок,...