Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Ветеринария » Отсутствие аппетита, вялость


Отсутствие аппетита, вялость

Сообщений 81 страница 108 из 108

81

vombaty написал(а):

0,9%

:rofl:
iren_letter, ну очень она худая.(( Балуйте ее намного чаще, чем пухкеньку.)

82

Диана написал(а):

iren_letter, ну очень она худая.(( Балуйте ее намного чаще, чем пухкеньку.)

+ 100
Кашку бы отварную овсяную или смесь хлопьев + манку. могу тоже шприцов инсулиновых выслать, пишите в личку адрес.

Отредактировано ивон-гале (2015-04-22 22:52:17)

83

ну не смішіть.. я можу купити шприци. ви вже прям скупердяйку на шприци з мене зробили(((

ивон-гале написал(а):

Кашку бы отварную овсяную или смесь хлопьев

я ж кажу, що вівсянку даю.. останні дні йогурт почала давати
вже за час лікування почала її більше годувати

Отредактировано iren_letter (2015-04-22 22:55:19)

84

vombaty написал(а):

Камфорное масло на тряпочку и рядом с клеткой  держать 1-2 часа, слизывать не давать.

Это делаете?

85

iren_letter, совсем нет. У меня есть в достатке могу поделится. Когда-то со мной форумчане делились инсулинками со съёмной иглой, про которые я вовсе не знала. Мое дело предложить, не вижу что тут смешного.

86

доречі, Соня вже відійшла трохи, слава Богу... дала їй кусочок рибки відварної, їсть..

87

ивон-гале, а ясно. та ні, дякую. я вже куплю кілька пачок. бо пересилка буде дорожче за самі шприци.

vombaty написал(а):

vombaty написал(а):
Камфорное масло на тряпочку и рядом с клеткой  держать 1-2 часа, слизывать не давать.
Это делаете?

так, робимо.
інколи в цей час і Ліса в клітці. це не страшно?

88

vombaty написал(а):

Сколько весит сегодня?

173г.  :'(

Отредактировано iren_letter (2015-04-22 23:06:00)

89

vombaty написал(а):

Подкожно:

Эуфиллин: 2 раза в сутки по 0,04мл, 5 дней,
Фуросемид: 2 раза в сутки по 0,04мл, 5 дней,
Преднизолон схема:
2 раза в сутки по 0,03мл 2 дня,
потом 2 раза в сутки по 0,02мл, 3 дня,
потом 1 раз в сутки по 0,02мл, 3 дня,
1 р в д по 0,01мл, 2 дня, затем отмена если будет нормально себя чувствовать.

-------
Камфорное масло на тряпочку и рядом с клеткой  держать 1-2 часа, слизывать не давать.

На ночь фармазолин детский 0,05% в обе ноздри, 5 дней.

дак що їй завтра колоти?( фуросемід/еуфілін вже закінчили сьогодні.
лишається енрофлоксацин ще 16 днів і доколоти 4 дні преднізолону за вказаною схемою
я вже боюся їй щось колоти(((

Отредактировано iren_letter (2015-04-22 23:13:43)

90

iren_letter написал(а):

я вже боюся їй щось колоти(((

iren_letter написал(а):

довго  писати чому саме я вирішила не давати Соні всі вказані препарати.. скажу тільки, що це рішення було хибним  :(

91

iren_letter написал(а):

інколи в цей час і Ліса в клітці. це не страшно?

Не желательно, но всё равно запах по всей квартире.

92

iren_letter написал(а):

лишається енрофлоксацин ще 16 днів і доколоти 4 дні преднізолону за вказаною схемою

Да.
Тяжеловато дышит пока..

93

http://prntscr.com/6wzt4d я ж перепитую, бо не знаю що буде наступного разу( і чому взагалі цього разу такий стан у криси виник((( я робитиму все, що скажете. тільки уточнюю чи не буде змін враховуючи сьогоднішній випадок

якраз сьогодні хотіла написати, що йдемо на поправку (раніше важко було сказати однозначно).. а замість цього...  :'(  :'(

94

У моей крысы был болевой шок от неправильного укола в лапу и дышала она от боли не идеально.
Надеемся, что к утру станет легче.

95

iren_letter написал(а):

http://prntscr.com/6wzt4d

Что за ссылки вы даете, у меня ничего не открывается?

96

то скріншоти. треба скопіювати посилання і вставити в рядок адреси браузера вручну. бо форум переправляє на головну сторінку програми, а не на саме фото :(

97

iren_letter написал(а):

то скріншоти

Выделяете нужное и жмёте кнопку ЦИТИРОВАТЬ ( в правом нижнем углу окна где делали выделение).

Отредактировано vombaty (2015-04-23 10:54:04)

98

iren_letter написал(а):

і чому взагалі цього разу такий стан у криси виник

Укололи длинной иглой завышенную дозу АБ + попали в болючее место, если очень постараться можно и жизненно важные органы задеть.

Отредактировано vombaty (2015-04-23 10:56:39)

99

iren_letter
1 пачка инсулин. шприцов стоит от 50 до 80грн., так что пересылка нп будет явно дешевле. Не протыкайте инсулиновой иглой резиновые крышки, она ж тупится! Проткните обычным 2ух кубовым шприцом, наберите в него лекарство, а уже из него набирайте в инсулинку сколько нужно. Физ.раствор тоже можно в 2 куб.шприц набрать, что б не выбрасывать остаток. Инсулинки ищите с длинной иглы 0.8, крыса маленькая, я бы больше не брала. Они могут быть в дефиците, в этом случае я б точно соглашалась на помощь форумчан.
По видео крысы тоже склоняюсь, что попали не туда, куда нужно, может нерв какой, может позвоночник, хз...

100

я вже все купила..
загадала знайомому купити упаковку фізрозчину... мені завжди давали Натрію хлорид-Дарниця, а йому аптекарка дала Кальцію хлорид  :confused: каже, що просто виробник інший. але по назві не скажеш, що це одне і те ж. можна його колоти (розводити з енрофл.) чи ні?

Отредактировано iren_letter (2015-04-23 13:41:00)

101

iren_letter написал(а):

а йому аптекарка дала Кальцію хлорид

Это не аптекарь, а просто продавец.
Не нужно это тк:
Противопоказания:
Растворы кальция хлорида нельзя вводить подкожно или внутримышечно, так как они вызывают сильное раздражение и некроз (омертвение) тканей.

Вам нужен Натрію хлорид р-н 0,9% http://uf.ua/ua/products/83/

Отредактировано vombaty (2015-04-23 14:24:11)

102

да уж.. "продавець" - немає слів..  :mad:

103

Отже, минає 13-й курс лікування. Преднізолон вже закінчили 3 дні тому, загалом тваринка почуває себе непогано (висновок зі спостережень): апетит хороший, гуляє по кімнаті, немає такого сонливого та наїжаченого стану. дихання не ідеальне але все ж краще ніж було місяць тому. відео - https://youtu.be/9Lj69pxXtcY

от тільки сьогодні помітила в неї на шиї (трохи вище лопаток) якусь рану :( навіть не знаю як її описати. думаю, то наслідок минулого невдалого уколу(( хоча хто зна. почала її мазати Мефенатом (знайшла в аптечці - засіб для лікування ран та виразкових уражень). завтра буде видно чи допомагає він
рана ця ніяк на її стан не впливає, не болить, не чухається.

скажіть, будь ласка: чи вносить ця рана якісь корективи до курсу уколів? нам лишилося ще тиждень поколоти енрофлоскацин

Отредактировано iren_letter (2015-04-30 21:32:44)

104

iren_letter, пока колите до 21 дня, дальше будет видно.
По видео состояние лучше, но дышит она часто и бока впавшие. На преднизолоне не лучше было?
Есть возможность сделать рентген?
Ранка на шее - некроз, возможно образовался от того неудачного укола. Можно ничем не мазать, он подсохнет и отпадет, ничего страшного.

105

Диана, дякую за відповідь.
по поведінці на преднізолоні було майже так само, дихання теж таке було (може й частіше), здається трішки активнішою була. важко сказати
але боки так впали кілька (1-2) дні тому, на преднізолоні було більш-менш (преднізолон ввостаннє вкололи 27.04)

з ранкою заспокоїли. хух

106

Там с легкими проблема серьезная, нужен рентген, чтобы исключить опухоль. Возможно из-за частых болезней в легких уже начался необратимый процесс, тогда понадобится пожизненный преднизолон. Следите за ее состоянием, при малейшем ухудшении колоть фуросемид, преднизолон и сульфокамфокаин.

107

Сколько весит на сегодня?

108

Диана написал(а):

Следите за ее состоянием, при малейшем ухудшении колоть фуросемид, преднизолон и сульфокамфокаин.

добре, триматиму на поготові

vombaty написал(а):

Сколько весит на сегодня?

165 грам. не поправляється вона, як би її не годувала :( лишається хібащо м'ясна дієта


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Ветеринария » Отсутствие аппетита, вялость