Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 241 страница 280 из 700

241

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/90846902.jpg
Не знаю, у нього виходить ефект не червоних (вони у нього й так темнорубінові), а білих очей. Ну але поки нехай ось так. Взагалі-то, він ніби не зовсім сліпий, бо від спалаху сіпається.

242

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/90846905.jpg

243

runa написал(а):

ы возьми и натри рыся мочой мелкого. ему будет пахнуть знакомым запахом и может быть он будет спокойнее реагировать. не факт, что поможет, но вероятность есть

А у мене Рисінька до нього дуже навіть ніжно. Це малий боїться і вищить. Але, дивлюсь, Рися заснув біля клітки, то й той туди носом через ґрати. По-моєму, вони скоро розберуться. Просто малий страшенно наляканий, що само собою зрозуміле.

244

Дав їм по шматочку вареного серця. Рися взяв і пішов їсти, малий не їсть, але страшенно тривожиться, куди пішов Рися. Гадаю, що у них усе буде добре :) Інакше Бог би його мені не послав.

245

Рися на мене й не дивиться. Мабуть, тепер для них важливішим буде товариш, а вже потім я. Ну, та що поробиш.

246

а почему тогда ты решил, что он слепой? пленка на глазах? мутные? что-то еще?

Lanselot написал(а):

А у мене Рисінька до нього дуже навіть ніжно. Це малий боїться і вищить.

ну да. я потому и говорю - натереть рыся. чтоб новичку пахло знакомым запахом и было не так страшно

247

Плівок нема. Нормальні чистенькі очі рубінового кольору. Але він не відрізняє моїх рук від Рисі (при дотику), і пальцями я у нього перед очима водив - він не реагує.
Натерти це було б здорово, але я для цього треба влізти в переноску рукою. А я не хочу бідолаху більше лякати. Вони там зараз лежать удвох і спілкуються (поки через грати). Враховуючи, що вони знайомі не більше сорока хвилин :) - це нормально.

248

Рися його лиже через клітку. Спочатку ніби нічого, а потім малий знову почав попискувати. Гадаю, до вечора все буде добре.

249

Ті дві пісюхи сказали, що малому чотири місяці. В принципі, я цьому можу повірити.

250

Ну як в тебе доля крутанулась!
Малого до лiкаря! може ще буде бачити нормально. У лисих оченята треба промивати часто, якщо цього не робили, то воно могло закиснути, но пiсля очищення пройде. Можеш сам попромивати хлоргексидином 0,05 або 0,5 розвести до меншої концентрацiї.
А ссажувати обох може пiсля огляду? Нема там на пацючку шкiрних мешканцiв?
Та й може воно ще розтане. Пока нове все, невiдоме, шок.

251

Ні, малий чистий, очі чистенькі, хвостик рожевий і чистий. Та й потім - лисий же, такі на дорозі не валяються. Видно комусь подарували, потім обрид - і на базар у найближчий ларьок. Сссу-уу-ки! Він ручний, весь час до моїх рук ліпився, доки додому їхали, хоча вилазити не хотів. А тепер у нього вся увага на Рисю. А у Рисі - на нього. Люди їх уже не цікавлять. Аби тільки не захворів від тієї вулиці. Я зараз обігрівач увімкнув на несильне тепло і на них пустив, щоб погрілися. Надіюсь, що до ночі його вже Рися грітиме. Ось тільки, не знаю, чи він тепер буде на моїй нозі лежати. Може їм тепер люди дійсно не потрібні?

252

Рисінька заснува, то малий зробив вояж по ліжку. Понюхав все. Тут нагодився Рися. Малий його оббіг і назад у клітку. Але писку не було.
Ну все, пора щось робити, а я так весь день буду з ними колобродити. Шкода тільки, що працюватиму без Рисі на коліні.

253

Я вже ім’я придумав. Точніше два. Лісістрат - афінянин, який згадується в якихось грецьких комедіях (не плутати з Лісістратою) - афінянин з якого всі сміялися за його зовнішність. Подробиць не пам’ятаю, але для лисого нещастя - підійде. І був ще Лікістрат, здається, ще один афінянин, який поставив однойменного пам’ятника - крутяк якийсь афінський. Лісістрат - ніби краще. І буде у мене Рися і Лися.
Цікаво, про що вони там розмовляють? :)

254

Pyatihatochka написал(а):

0,5 розвести до меншої концентрацiї.

не надо так рисковать. только 0.05%.

255

я думаю, это первое время так. просто мелкому сейчас нужно освоиться, прийти в себя, нужно внимание, вот рыся и старается. а как мелкий чуток освоится, они еще оба будут к тебе прибегать, вот увидишь

256

Поки нічим мучити не буду. Лися - пацюк явно домашній, чистенький і здоровий. Може, звичайно, сьогодні простудився, але це вже буде видно завтра. Поки рухливий, явно здоровий. Шок пройде, і все буде добре.
Я Рисю на руки взяв, так він відразу назад запросився. Надіюсь, що мені вдасться привчити їх обох спати на коліні, поряд :)

257

Тепер точно куплю нову клітку. Я ж власне, до того проклятого ларька і підійшов, бо здалеку побачив біля нього велику клітку. Клітка мені не підійшла, а бідний Лисінька... ну ясно. Нехай зживуться - я поїду на тому тижні й куплю їм щось круте і класне :)

258

Ці дві рожі весь час про щось між собою розмовляють - то зубами скреготять, то попискують. Рисю взяв на руки, пустив на стіл, так він тільки оббіг свої володіння і назад. Тепер розлігся біля кліткиі продовжує спілкуватися. Дивно, що малий ще з годину тому раз вискочив, а більше не хоче.

259

Lanselot написал(а):

Я ж власне, до того проклятого ларька і підійшов, бо здалеку побачив біля нього велику клітку. Клітка мені не підійшла, а бідний Лисінька...

Доля.

Lanselot, та будут вони обидва тебе кохати, припини. Мої на прогулянцi кожний до мене приходять попеститися. А їх 6 голiв.

260

Та надіюсь. Бо зараз вони ще не разом (малий на фізичний контакт не йде), але уже, фактично, разом. Рися біля нього, а як пішов поспати під ковдру, то Лисько почав тривожитися. Зараз он і далі розмовляють. У малого, до речі, на спині два шрамика. Схоже на загоєні глибокі подряпини. Не даремно він старається до своєї спини нікого не підпускати.
До речі, у Рисі уже подряпина під оком. Воно ще й дряпається, нещастя лисе. :)

261

Бідний Рисько. Він такий невиспаний. Тільки засинає (поряд із переноскою), як малий до нього лізе. А той і не спав цілий день. Ну та це нормально для першого дня.

262

Схоже, що я ці дві морди зсилив. Лися не хотів вилазити з переноски, то я вирішив притулити її відкритими дверима до Риськової клітки. Тільки підніс туди - малий уже там. Тепер Рися сидить на четвертому поверсі і дивиться вниз (малий нижче його, по-моєму, не пускає). Дивиться вниз.  Лися сидить на другому поверсі і звідти тягнеться до Рисі. Періодично Рися спускається нижче і вони лижуться. Ближчого контакту поки нема.
Прийшла Юлька (кішка) і взяла участь у сімейній нараді :) Одним словом, мені це нагадує комуняцькі підселення в комунальну квартиру :) Надіюсь, що тут буде краще, ніж у комуналці :)
Все, пішов міняти воду й давати мордам на ніч зелень і фрукти. Сухий корм у мене там звідучора стоїть (Рися ж його не їсть). А Рисі творожку (зі згущеним молоком - новий бренд) я уже дав.

263

Ух, ты вот это новость!
Хорошего вам подселения! А за то, что Аристотель теперь меньше будет к вам тянуться, не переживай. У меня три крысы были и все из клетки наперегонки вываливались ко мне на ручки.

264

Примите наши поздравления!
У нас с воскресенья тоже появилась малышка-лысишка, это просто праздник какой-то  :flag:
Он у вас совсем-совсем лысенький? А то у нас с пушком лёгеньким, пытаюсь понять, дабл рекс или нет.
И с глазками тоже самое - дитё сидит и водит головой слева-направо, резкость наводит.
Хорошо, что подселились, это же счастье - новая крыса в доме!

265

Veda написал(а):

У нас с воскресенья тоже появилась малышка-лысишка, это просто праздник какой-то

Ой... Краще б його, бідного, не довелося в хату брати. Приживеться, звичайно, але нам із Рисею може й краще було удвох.

Veda написал(а):

Он у вас совсем-совсем лысенький? А то у нас с пушком лёгеньким, пытаюсь понять, дабл рекс или нет.

Я в породах не розбираюсь, та й мацав бідолаху поки мало. Але, по-моєму, у нього є пушок.

Veda написал(а):

И с глазками тоже самое - дитё сидит и водит головой слева-направо, резкость наводит.

У нас, схоже, те саме. Сліпим його тяжко назвати, але навряд чи він добре бачить.

Veda написал(а):

Хорошо, что подселились, это же счастье - новая крыса в доме!

Боюсь, що поки це підселенням назвати тяжко. Тільки в тому розумінні, що Рися - добрий пацан і малого не кусає. Зате малий за ніч зайняв Рисін будиночок, викинув звідти Рисині бебехи (включаючи ганчірочку, на якій той спить)  :D І там окопався. При наближенні Рисі починає кричати. Рися (ну це взагалі анекдот), закриває вікно і частину дверей домика ганчіркою, і під їх прикриттям лізе в домик. Даремно. Виск стоїть дикий з часу, як Рися прокинувся. Я його забрав, випустив на ліжко, він поспав під стилажем, а потім пішов назад у клітку. Зараз я його забрав на стіл. Постараюсь тримати подалі від клітки хоча б з півдня. Бо Лисько ж сидить і не вилазить. Я йому сипонув сухого корму прямо в домик, засунув туди ж свіжого салату, бо ж він не вилазить до поїлки. Але він мало їсть і навіть не збирається виходити. А от Рисько щось бігає, схоже хоче назад до своєї "іграшки". Мені би, щоб малий хоч вийшов. Йому ж треба їсти і пити. Він, щоправда, вночі бігав по всій клітці, навіть купку наклав де треба - в стружках. Але зараз сидить і тільки дивиться у віконечко. Рися теж так робив у перші дні, але ж у нього в клітці не було подразника.

266

Lanselot написал(а):

Я в породах не розбираюсь

Нема у пацюкiв порiд. Тiльки рiзновиди.

Veda написал(а):

И с глазками тоже самое - дитё сидит и водит головой слева-направо, резкость наводит.

Это характерно для крыс со светлыми глазами, красными, розовыми. Бывает и рубин. У них заметно слабее зрение и этим раскачиванием они просто наводят резкость на предмет.

Lanselot написал(а):

Краще б його, бідного, не довелося в хату брати.

Нiчого, як сселяться повнiстю тебе повинно дкже сподобатися як вони будуть вичiсувати один одного та спати клубочком.

267

Pyatihatochka написал(а):

Нiчого, як сселяться повнiстю тебе повинно дкже сподобатися як вони будуть вичiсувати один одного та спати клубочком.

Та дай-то Бог. Бо як інакше жити з ними двома? І не віддаси нікому - кому це лисе нещастя потрібне? Учора ще на базарі одна жінка захотіла взяти його собі, але я тормознув - якось несерйозно це було, так тварин у дім не беруть. Крім того, у мене відчуття, що він Рисі уже потрібен. Та й Лися (я писав, що назвав його Лисистратом?) башкою крутить, коли Рисі близько нема. Ось тільки ніяк не зійдуться по-справжньому.
Поки-що Лисько не виходить із домика, відвойованого у Рисі. А Рися живе в наметі на іншій полиці й навіть на стіл більше не проситься. Зранку поспав у мене на колінах, а потім попросився у клітку і все - спить там. Слава Богу, хоч до малого не лізе, і той не вищить. Лиську я воду поставив під сам домик, бо підозрюю, що він в найближчі дні звідти не вийде. Так було у Рисі, після того у мене і той клятий домик став все сильніше тхнути, як не мий. Куплю нову клітку, але коли вже все якось (надіюсь) заспокоїться. Гірше, що Лисько і на руки не йде. І ветеринара я не можу тому викликати - у мене дуже невдала клітка, і дістати з домика пацюка без його бажання фізично неможливо.

268

вот как раз не надо ему облегчать жизнь в этом плане. захочет поесть-попить - придется выйти. а иначе он у тебя так всю жизнь в домике и просидит

269

runa написал(а):

вот как раз не надо ему облегчать жизнь в этом плане. захочет поесть-попить - придется выйти. а иначе он у тебя так всю жизнь в домике и просидит

Ну Рися ж не просидів. :) Те ж саме було. Правда, не було другого. Ну, та я йому нічого такого не даю. Он насіння трохи дав, воду поставив. Як же без води, як воно бідне боїться вийти. Рися до нього, а він кричить, як дурний. Я й не думав, що пацюки можуть так голосно і довго верещати. Рися у мене тільки "пінк-пінк" каже, а Ларюша взагалі був мовчун. А цей, бідний, кричить, і Рисю дряпає (щоб кусав - я не бачив). А Рися до нього лізе, очі заплющує і сидить поряд із домиком. А потім починає у домик іти, ось тоді малий і верещить. Зараз я Рисю на коліно забрав. Він, бідолаха, теж нервує, майже нічого сьогодні не їв.

270

Фільм буде хороший. Аби тільки все це закінчилося.

271

бедочки.
ничего, главное время и терпение

272

Не моє терпіння, а Рисіне. Я ще не бачив такого у тварини. Він сидить перед домиком, жодного разу не те, що не вкусив, але навіть і не наскочив на малого, тільки очі закриває і відвертається, коли той верещить і наскакує. І все лизькається, заграє, розважає його. Поки безуспішно. Але таке не може бути безуспішним довго. Признатися, я не знав свого пацюка.

273

Lanselot написал(а):

Я й не думав, що пацюки можуть так голосно і довго верещати.

Вмiють-вмiють! Та ще й як!
Пройде.

274

Lanselot написал(а):

Не моє терпіння, а Рисіне. Я ще не бачив такого у тварини.

Самое главное, что Рысик маленького принял. А малыши часто кричат поначалу, наша Жива так визжала, что по телефону Ёжик думал, что её убивают, и умолял меня спасти ребёнка. А через неделю их нельзя было увидеть спящими поодиночке. Любовь спасет мир :)

275

Veda написал(а):

Самое главное, что Рысик маленького принял.

Я теж так думаю. Але поки Рисі багато не вдалося. Правда, вереск чути не так часто, але чути. Учора і сьогодні зранку Рися навіть просочився в домик, але крику було! Гірше інше. Малий же в руки не йде, вийняти його я не можу, в тому домику - сморід жахливий. Як тільки ситуація зміниться - я куплю нову клітку (надіюсь, що це станеться в найближчий тиждень, доки я  у відпустці, і доки в кімнаті ще можна якось знаходитися)
Рися весь час там. Зранку оце виліз, сходив зі мною по сніданок, їсти відмовився і зразу побіг туди. Сидить під домиком, бідолаха.

276

Раз малой меньше пищит, значит уже меньше боится. Ничего, скоро подселится!
Наконец то Рися себе дружка нашел!

277

Я забрав Рисю на стіл, так малий виліз із хатки і просто так порвав гамак. Не погриз, а саме порвав - може, злився, що Рисю забрали. А зараз я пустив його назад, малий трохи попищав, забрав у Рисі з-під носа шмат кавуна (свій перед тим заначив :)) і зараз вони мирно сплять. Один у домику, а Рися - на полиці біля домика, акуратно розстеливши там ганчірочку, яку Лисько викинув із хатки. Прямо ідилія. Аби тільки вони вже разом і щоб малий із хатки вийшов, а то я собі уявляю, як він тхне, якщо у мене уже в кімнаті сморід. Так уже хочеться, аби їх було двоє (навіть якщо малий не даватиме мені нормально працювати :)), і щоб нову клітку купити.

278

Ось саме тому я новоприйнятим нiколи домiк не ставлю!  Особливо це стосовалося перших улюбленцiв з зоомагу та ринку.
Я не пропоную бути зi мною згодним, але багато шмаття гарного для укладання -- це одне. Даю стiльки, скiльки потрiбно. Нехай у нього ховається.
А домiк -- це жах страшенний.   :D

А так нiчого страшного. Дiрок нема, а це головне. Сселяться.

279

Рысик себя, видимо, чувствует совершенно счастливым! Малышик скоро привыкнет, раз уже еду тырит :)

280

я уже не раз убеждалась что самцы более дружелюбны к малышне и к новым членам семьи!самки возможно от природы пытаються защитить свою территорию(гнездо), мой Фёдор идеальная нянька, мало того что своих сыновей воспитал, ещё собаку и кошку няньчит:)))так что будте спокойны, потом они будут спать вместе так сладенько, и будет казаться что они с рождения вместе!А пищат мужики мои ещё как, по любому поводу,балуються, кушают, спят, купаются, всё с визгами:)))я даже как то сделала замечание Феде "ты ведёшь себя как истеричка", думаю до него не дошло:)