Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 121 страница 160 из 700

121

Зранку вчора був дохлуватий, хоча він зранку завжди сонний. Схоже він просто "сова". :) Вилазить, снідає і йде до мене на коліна або кудись ще досипати. Учора просто спав міцніше. А шкода. Якби йому дійсно було погано, то більше б не пив :) Втім, я дома спиртне п'ю рідко, то алкоголіком він точно не стане, навіть якщо заглядатиме в кожну чарку. Ні, це ж треба! Я на роботі розповів, так народ цілий день сміявся, що у пацюка прекрасний смак. Коньяк і оливки :)

122

Ця балувана свинюка тепер спить тільки у мене на коліні. Можете собі уявити - не те, що встати, а до чогось на столі потягтися не можу. Давно би прогнав, але дуже вже приємно він там кублиться, і чухати можна, коли захочеться  :D

123

Lanselot
Что-то не слышно тебя! Как дела? Или, как начали Пасху праздновать, так плавно перетекли на майские праздники и не до форума? :rofl:

124

Та роботи було багато, руки не доходять. А так у нас все добре. Рисько освоїв уміння вилазити на стінку в кімнаті (піднімається по одягу до плечиків, потім з них перебирається на верхню полицю шафи, потім, якщо шафа привідкрита, спираючись на завіси, вилазить на верх. Потім добігає до книжкової частини - весь у пилюці й дуже задоволений. Тут я його знімаю. :)
А оце зняв учора телефоном (шкода, не було жодної можливості по камеру сходити) :)
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/89172396.jpg

Здохлятина здохлятиною  :D

Отредактировано Lanselot (2010-05-07 05:11:05)

125

Акробат!

Пацюк вiдпочиває!

126

Учора ледве відтягнув цю тварюку від пивної пляшки. Зі склянки трохи дав йому і сам п'ю, так він до пляшки! Пляшку забрав, тоді він знову мені до рота і в склянку лізе, причому піну вигрібає лапочкою в рот! Я завжди був певен, що жодна тварина, якщо її не привчати спеціально, не буде пити спиртне. Єдине виключення з цього правила - Аристотель :) Причому він від того не засинає, а стає більш активним. Учора весь вечір ганяв по ліжку й кімнаті, як дурний.

127

вот так... глядите, а то скоро ЛТП по Риське заплачет... :playful:

128

Пацюки за звичай полюблюяют пиво, особливо чоловiчої статi. Мої теж кожен раз намагаються розкулачити мого МЧ на пиво. Майже всi так робили и роблять. Окрiм пари улюбленцiв.

129

Просто зі мною такого ще не було. Але я вже зрозумів, що Рисько - справжній бандюк, і на делікатного Лаврентія Павловича нічим не схожий. Ну й Бог з тим. Головне, що мене він любить не менше. На рідкість ласкава худоба. :)
Сьогодні за ним ще один "подвиг". Перегриз шнур  від клавіатури :) Видно той йому заважав у щілині для клавіатури, де він за звичай спить, якщо злазить з моїх колін. Так що я привіз оце щойно іншу, і він з цікавістю її обнюхує.
А пару днів тому чашку з компотом розбив. Так якби зразу зі столу скинув, то ладно, а то він перед тим на стіл вилив. Мишку, мабуть, теж заміняти доведеться. Золота твариночка!  :D
Я вже мовчу про те, що два моїх зйомних вінта, які я ношу на роботу, він регулярно мітить. Я їх протираю вологою серветкою, коли беру, а коли знову кладу на стіл, то за секунду Рисько уже на них цвіркнув.
До чашки з молоком, поставленої на стіл, я можу добитися тільки після того, як він нап"ється. Ну та молоко не пиво - нехай п"є.
Харчується ця морда переважно кисломолочними продуктами, трохи кашею і іноді мого бутерброда попробує. Свіжу капусту ще іноді лопає. У Ларюшу й то більше можна було різносолів засунути.
Але воно як розвалиться у мене на коліні, пальці мої як обніме - і може робити, що завгодно. :)

130

Моя мама перебуває у повній певності, що Рисько - не декоративний пацюк, а його малим десь у підвалі спіймали. Чесно кажучи, може вона й має рацію. У нього шерсть якось дивно росте і рожа ну геть бандитська.

131

Ну от, знову вклався у мене на нозі і лапами тягне до себе мою ліву руку. Як би ще одну руку виростити, щоб і йому, і для роботи. :)

132

Lanselot написал(а):

Свіжу капусту

Белокачанную?

Краще варену. Бо така може утворювати газоутворення у кишкiвнику. А пацюки погано виводять надлишки газу з кишкiвника.

Гарний бадьорий  пацюк. То Ви ди флегматичного Лаврюши звикли. )))

133

Pyatihatochka написал(а):

Краще варену. Бо така може утворювати газоутворення у кишкiвнику. А пацюки погано виводять надлишки газу з кишкiвника.

Звичайну, але молоду. Я знаю, що краще б він салат їв, але він не їсть. Раніше він ще їв тушковану або від голубців, але зараз не хоче. Взагалі він мало їсть і переважно активію чи якийсь інший сир. Картоплю, кашу, макарони і м!"ясо - трохи і вряди-годи. Дуже рідко насіння. Ні, воно може й добре, бо зайву масу він досі явно не набрав (що й не дивно, якщо згадати, як він гасає вечорами кімнатою), але краще б він хоч щось ще серйозно їв.

Pyatihatochka написал(а):

Гарний бадьорий  пацюк. То Ви ди флегматичного Лаврюши звикли. ))

Ларюша був не флегмат, він у чомусь був енергійніший за Риська. Їжу, приміром, той практично не тирить. Навіть коли щось хоче - сидить біля тарілки й просить, а не краде. Але Ларюша був загалом більш якоюсь тонкою натурою і більш заглибленим у себе. Він гуляв по ліжку, але спустився з нього тільки в старості, і найбільше на світі любив мій робочий стіл. А Рися любить ліжко і лазити (за умови, що періодично вертається на те ліжко). Він більше любить гратися з рукою і більше любить сидіти на руках, бо Ларюша спав тільки на столі, і на мене залазив тільки побігати. В чомусь це було зручніше, бо я його іноді навіть на столі лишав, коли в магазин вискакував. Але дуже вже класно, коли воно спить на коліні чи вимагає, щоб його чухали  :crazyfun: Одним словом, вони дуже різні, але я люблю Риська не менше, ніж любив Ларюшу.

134

Lanselot написал(а):

Я завжди був певен, що жодна тварина, якщо її не привчати спеціально, не буде пити спиртне.

мій собака п'є пиво.. але лише чеське, та ще й не будь-яке...
зважаючи на те, що справжнє чеське пиво до нас возять не дуже різноманітне, а те, що є в продажу, йому не дуже ласує - можна не боятись, що він зіп'ється  :rofl:

що стосується капусти - я даю сирою білокачанну. але потроху.

135

runa написал(а):

мій собака п'є пиво.. але лише чеське, та ще й не будь-яке..

Я сам п"ю не будь-яке :) Хоча, по-моєму, деякі сорти Чернігівського, Львівського і 1-ї броварні кращі за чеське, яке до нас потрапляє. Так що краще не купуйте таке, а то собака зіп"ється :)

runa написал(а):

що стосується капусти - я даю сирою білокачанну. але потроху.

А мій її багато і не їсть, скільки не давай. Він взагалі дійсно мало їсть і страшенно перебірливий. Схоже, що "Активія" повністю забезпечує його необхідними речовинами, бо він поза тим їсть мало і страшенно перебирає. Навіть випічку не дуже - поїсть трохи і все. Ларюша аж казився за млинцями і макаронами, а цей ні. От варену ковбасу любить. Треба буде купити, а то я вже давно її не брав. А копчене він не дуже. Рибу страшенно любить. Може їсти залишки м"яса і хрящів на кісточці, а так м"ясо не дуже. І взагалі не пробує сухий корм, що уже погано.

136

ми полтавське беремо, розливне. дуже багато сортів, є досить непогані

копчене їм взагалі не можна - можуть отруїтись. варену ковбасу... чесно кажучи, я іноді даю вагітним маленький шматочок. або годуючим. вони іноді мають такі дивні бажання... їм нелегко, тому іноді даю щось таке смачне, що зазвичай не даю. але все одно ніякого копченого!
от остання матуся, коли годувала,  казилася за солоними та маринованими огірками. помідори також її цікавили, але не так як огірки. коли на кухні відкривали банку, так вона аж на стінку лізла та намагалась клітку зламати, так їй кортіло огірків..
а одна була, та майже нічого не хотіла їсти, лише кукурудзу в будь-якому вигляді..

137

runa написал(а):

ми полтавське беремо, розливне. дуже багато сортів, є досить непогані

У нас полтавські сорти є тільки в спеціалізованих ларьках, тому я їх не дуже знаю. Але те, що пробував - дуже хороше. Взагалі зараз у Києві з"явилися ларьки з т.зв. живим пивом, то там все дуже смачне. Але я додому пиво беру тільки для друзів, бо у мене якась (дуже корисна, насправді) психологічна особливість - я не люблю вживати будь-що алкогольне без компанії. Зате в компанії чай чи каву теж не дуже, мені треба хоч не багато, але хорошого алкоголю. А оскільки дома у мене друзі не так уже й часто бувають (є де посидіти поза тим), то й пиво буває вряди-годи.

runa написал(а):

копчене їм взагалі не можна - можуть отруїтись. варену ковбасу... чесно кажучи, я іноді даю вагітним маленький шматочок. або годуючим. вони іноді мають такі дивні бажання... їм нелегко, тому іноді даю щось таке смачне, що зазвичай не даю. але все одно ніякого копченого!

Ну хоч щось же крім творога і активії він мусить їсти! Я Ларюшу старався обмежувати (хоча не дуже й вдавалося), а цьому даю все, бо він майже нічого не їсть, або тільки попробує і покинеґ

runa написал(а):

от остання матуся, коли годувала,  казилася за солоними та маринованими огірками. помідори також її цікавили, але не так як огірки. коли на кухні відкривали банку, так вона аж на стінку лізла та намагалась клітку зламати, так їй кортіло огірків..
а одна була, та майже нічого не хотіла їсти, лише кукурудзу в будь-якому вигляді..

Наскільки я розумію, для вагітних це нормально :) А кукурудзу у мене Ларюша трощив постійно. Це була його основна їжа. А Рисько не хоче. Ну ось молода з"явиться, то подивимося.

138

Рися сьогодні вдень дістався до ліжка, бо я дуже рано прийшов з роботи (практично, що й не ходив, уже так вийшло, бо більше катався туди-сюди). Так от, воно влаштувалося і заснуло під ковдрою. Я не став його будити і пішов за стіл. А за хвилю таке біжить ображене, нещасне, вляглося на ногу і спить. Мабуть же, що під ковдрою краще, а липне до хазяїна. Ось за це їх і любиш.
До речі, у мене зараз грає така досить ритмічна середньовічна мелодія, так він там якоюсь лапкою під собою дригає в такт :)

139

До речі, сьогодні, як одягався, знайшов у себе у "вихідних" джинсах напівтухлу сосиску :) Акуратно була засунута :)

140

Lanselot написал(а):

він там якоюсь лапкою під собою дригає в такт

Меломан.

Lanselot написал(а):

знайшов у себе у "вихідних" джинсах напівтухлу сосиску

А що? Знайшов гарний закуток.  :D

141

Pyatihatochka написал(а):

Меломан.

Колись у мами був кенар, який під музику танцював і присвистував. Як не дивно, у Риська теж це є. Хоча переважно він слухає спокійну інструменталку, або просто фільм. Спробую сьогодні йому ще увімкнути щось більш бравурне. Для експерименту. :)

Pyatihatochka написал(а):

А що? Знайшов гарний закуток.

Він учора десь з-під ліжка дістав старий засохлий шматок риби і прийшов по-ближче до мене його їсти. Відібрати так і не вдалося, бо пірнув назад десь під стилаж. Уявляю собі, яка бяка у нього там ще лежить  :suspicious:  :tired:

142

Учора пан Аристотель відмовилися від пива. З чого б це?

143

А ты ему рыбку солёненькую предложи к пиву, может не откажется :D

144

А від рибки він не відмовився :)

145

Припинить щi жарти про солену рибу. Маю надiю, що це жарти.
Вiд може отруїтися.

146

На жаль, не жарти. Ця тварюка при першому запасі оселедця чи копченої риби закриває очі і, мов болід, несеться вперед до жаданої цілі. Я стараюсь давати мінімум. Він взагалі на рибі помішаний.

147

По поводу рыбки, конечно шутила :confused: Рыбку лучше не давать, даже маленьким деткам её не дают. Конечно ему хочется кусочек отхватить, ведь крыски так любят вкусные запахи, приправки.

148

Я своим варённую рыбку даю, без соли. Лопают так, аж за ушами трещит)))

149

То ж другое дело.

150

Ми їмо рибу абсолютно в усіх виглядах. На днях дорвався до сирої, і то ледве відтягли.  :D Я взагалі не знаю, чим його годувати. У Ларюші, бодай, були дві сталі величини - консервована кукурудза і будь-які каші. Цей кукурудзу не їсть, кашу - трішки, так і хрумає в основному тільки молочні продукти. Я вже стараюсь частіше давати йому картоплю і якусь рибу, а також активію не саму, а з висівками.

151

В усіх "Активіях", окрім "класичної", в тому числі і в "з висівками" є цукор та інші різні додаткові речовини, не дуже корисні. Може, краще Аристотелю давати "класичну" активію? А що він гризе тверде? на чому зубки сточує?

Отредактировано Ira (2010-06-07 16:39:30)

152

Та там не так уж много сахара. Мои, например, пустую классическую вообще не едят. Чуть-чуть сахара, думаю, не такое уж зло.

153

Ira написал(а):

В усіх "Активіях", окрім "класичної", в тому числі і в "з висівками" є цукор та інші різні додаткові речовини, не дуже корисні.

Розкажіть це йому. Бо звичайний творог без додатків він хоча й хапає, але не дуже їсть. А класичну активію я сам не люблю  ^^

Ira написал(а):

А що він гризе тверде? на чому зубки сточує?

Мабуть, що на камені. У нього їх два, і половину одного він уже сточив. Але я не часто бачу, щоб він щось взагалі гриз. Він не любить тверде, хіба, зрідка насіння лускає. Але ж на чомусь сточує, бо зуби нормальні. Мабуть гризе вночі чи коли мене дома нема, бо ж камені знаходяться в клітці.

154

Lanselot написал(а):

Але ж на чомусь сточує, бо зуби нормальні.

А мебель он не грызет? Плинтуса, обои, провода?
Идеальный крыс!
Орешки ему давай - арахис и грецкие в скорлупе, кедровые можно.
Яйцо вареное в скорлупе целое, поленце березовое положи или вербовое.
Всё какое-то разнообразие.
А "Активия" классическая гадость ещё та, её только для заправки салатов можно использовать...

155

Veda написал(а):

А мебель он не грызет? Плинтуса, обои, провода?

Перекусив був шнур від клавіатури, коли в ньому заплутався. :) Більше нічого.

Veda написал(а):

Идеальный крыс!

Я згоден :) Але тут справа, мабуть, не в ньому. Ларюша мав зовсім інший характер, але проводів теж не пробував. Тут, як мені здається, справа в тому, що шнури - те, що його оточує постійно. Це - місце його життя. І вони його просто не хвилюють. Він іноді старається гризти мою люльку :), причому якраз з того місця, яке я беру до рота. Ну, та це результат мого поганого прикладу  :D Іноді він гризе дах на хатці, яка стоїть на столі, але трохи. Розширив дірочку на ковдрі, яку почав гризти ще Ларюша. Скоро доведеться купувати нову ковдру :) А так ніби нічого.

Veda написал(а):

Орешки ему давай - арахис и грецкие в скорлупе, кедровые можно.

Він цим мало цікавиться. У нього постійно в клітці стоїть нелущений арахіс, насіння. Щоправда, учора отримав від мене черешню, так з'їв її і закусив вмістом кісточки. Більше не буду давати йому з кісточками.

Veda написал(а):

Яйцо вареное в скорлупе целое, поленце березовое положи или вербовое.

Яйце він отримує на половину розрізане (я даю йому перепелині), так акуратно виїдає середину, не чіпаючи шкаралущі.
А от камінь таки гризе. Я учора звернув увагу, коли клітку чистив, що уже нема більше пів камінчика. Другий камінчик (із травами) він теж трохи погриз. Коли він це робить - я не бачу.

Veda написал(а):

А "Активия" классическая гадость ещё та, её только для заправки салатов можно использовать...

Фу. Такою гидотою салат заправляти  :no: А що він її любить - ну що я можу зробити. Він же взагалі мало що їсть, то треба ж хоч щось. Я стараюсь давати йому її тільки в клітці, а на столі він вивчає мої миски. Поставив скрізь сухий корм, але, по-моєму, він там навіть не копирсається.
Учора витягнув з-під книжкової шафи цілу заначку :) Він там лазить, коли я його випускаю. А ось учора комп від спеки не хотів нормально працювати, то я весь день провалявся на ліжку (я теж погано переношу спеку). Так йому було задоволення - він спав до вечора під тією шафою. Поспить-поспить, і прибігає, щоб поспілкуватися і перевірити, чи я чогось йому їстивного не залишив. Дав йому голубців, він іноді їсть капусту від них. Так він повибирав знаєте що? Цибулю з підливки :) Дурнувата тварина. Сьогодні дав сиркової маси, так не їсть, активії хоче.

156

Lanselot написал(а):

Сьогодні дав сиркової маси, так не їсть, активії хоче

У меня по этому поводу мысль - сейчас жарко, а кисленькое лучше жажду утоляет, чем сладкое. Мои девахи кефир, закваску "Яготын" без наполнителя, ряжанку только так хлебают. А раньше как-то вот не очень любили...

157

Мабуть тому мій так чай з лимоном любить :)

Сьогодні купив малини і чорниць. Я малину не люблю (хіба - прямо з куща). Але вирішив попробувати Риську дати. Картина була ще та. Я поставив мисочку і став сам їсти. Він ухопив одну, попробуавав - видно не дуже сподобалося. Він за другу, за третю! А очі ж завидющі  :crazy: Сів над блюдцем і лапами там гребеться! Погрібся трохи, перепробував із десяток ягід і пішов, розчарований.  :D Увечері спробую ще чорниць дати. Я ще думаю - може він шукав там цукор із соком, як у полуницях, а я в малину цукор не сиплю. Ось в чорниці насиплю, то, може, вони зволять.

158

Ще цікава історія. Вчора пішов із Риськом у сусідній ларьок по продукти. Це я вперше виніс його далі двору. Він з цікавістю сидів і дивився на все. Попутно познайомився з двома дамами, які люблять тварин, причому у одної навіть на шиї посидів :) Зайшли в ларьок. А він великий і на два входи. З одного боку - м'ясо і різна бакалія, а з другого - вода, алкоголь, хліб і всякі напівфабрикати. Отже, заходити треба було в одну частину, потім у другу. В першій попалась продавщиця, яка не боїться пацюків. А ось у другому... Дама висотою приблизно метр вісімдесят і шириною... одним словом, справжня така українка. Вона як Риська побачила, так ледь ковбасу важила. :) А тут заходять двоє її знайомих студентів і просять пива і щоб вона порізала їм куплену в супермаркеті велику суху рибину. І поклали ту рибину на прилавок, а вона візьми і впади в бік продавщиці. А та вирішила, що це на неї пацюк стрибнув. :) І ось ця двотонна мадам відлітає назад і натикається на стилаж із концервами і всякими дрібницями. Не знаю чому, але з полиць нічого не впало, але удар був такий, що задвиготів весь кіоск і прибігла продавщиця з сусіднього відділення. :) А Рися тихенько сидів у мене на плечі і дивився на цю ідіотку з цікавістю :) Не вигнали нас із ларька тільки тому, що постійних покупців звідти взагалі не виганяють  :jumping:

159

Lanselot написал(а):

Ось в чорниці насиплю, то, може, вони зволять.

та не треба цукру...

Lanselot написал(а):

Ще цікава історія.

Бiдна тiтка! Щось собi навигадувала.

160

Pyatihatochka написал(а):

та не треба цукру...

Ага. З цукром трохи попробував, але однак покинув. Я уже просто не знаю, чим годувати цю худобину.