Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 641 страница 680 из 700

641

Veda написал(а):

Уверена, ему бы многие люди позавидовали: любят, кормят, не обижают. И настоящие друзья есть

Ну, власне, так. Пацани його не обіжають. Навпаки, він як візьметься занадто енергійно ськати у шерсті у Аристотеля, то той тікає :)

Pyatihatochka написал(а):

Да это даже не напольные крысы, а внешнеклеточные! Это вообще самый смак!

Щодо смаку... ой... ну, але дійсно так приємно дивитися, як Еристосфен за долі секунди пересікає кімнату. Він стрибає з місця на півметра в довжину і вискакує знизу на досить високе крісло. Ліжко - то взагалі дурнички. Там і підстаркуватий жирний Аристотель вилазить. Я тільки боюсь, що скоро я їх взагалі в клітку не засуну. От зараз я не знаю де хто. Правда, і не шукав. Убогенький виліз, то я його погодував і він зараз спить на столі. А ті два троглодити всю ніч гасають, мов дурні, а як тільки я прокидаюсь, то вони поздоровкаються і негайно десь зникають, причому, не факт, що під ковдру.

642

Фух, сто років сюди не заходив. Та й розповідати особливо нічого. Хіба, кожного ранку записувати, скільки разів пацани пробігли у мене по фізіономії за ніч :) Бо у нас все класно, але тільки в клітці ми не живемо і взагалі її ігноруємо. :) Еритосфен виріс уже майже в ріст дорослого пацюка, а так більше нагадує якусь макаку. Може за декілька секунд перебігти через кімнату, стрибаючи по меблях. За ніч три морди виїдають пачку Активії чи сирка чи чогось такого, це не рахуючи мюслів і фруктів. Але не дивлячись на це, Аристотель навіть трохи похудів, бо гасає з малим, мов помолодів. Убогенький Лисистрат, той масу набирає, бо майже не вилазить нікуди. Піде по сидить у мене на шиї (за столом), чи біля ноги/на нозі, коли я в ліжку, ну й ще періодично грається з друзяками, і досить активно. Один раз, як мене не було, з ліжка звалився. Мали ми мороку! Воно бідне залізло за стіл. Еристосфен його раз вигнав, але я не встиг зловити. Потім вони пішли з Аристотелем, але вивести дурника не змогли, довелося відсовувати купу меблів. А Лисистрат, як тільки опинився на ліжку, заспокоївся, поїв і пішов мені на ногу сидіти. Бідолашне створіння.
Пацани живуть на диво дружно, не те, щоб без писку, але ніби не агресивно. Якщо раптом писк стає сильнішим - я гаркаю, і колотнеча припиняється. А зате як приємно прийти звідкись, підняти ковдру, а там три попи і три класних бруднуватих хвоста :) А вчора дві попи зображали кактуси у вазоні - видно жарко було, то вони там вклалися спати.
А ось зараз Аристотель ще знаю де, а Еритосфен заховався, мов і не було. Тепер годин до десяти його не побачу - ховається, щоб я, кудись ідучи, не засунув його в клітку.
Ось так і живемо, сало жуємо :)

643

Новини приємні, уявляю собі Ваше сімейство) Чимось схоже на наше по пункту бігання по голові. В 5.30 вони починають тарабанити по клітці "свободу хвостам" - спати неможливо. Випускаю - хай побігають трошки. Перше для них - під одіяло шмигнути, пообпісювати мене, це мабуть таке вітання. А далі щось схоже як у Вас)))

Lanselot написал(а):

ховається, щоб я, кудись ідучи, не засунув його в клітку.

- теж знайома ситуація))) Стає так тихо-тихо) Але поки не опиняться в клітці - на роботу не піду)

Отредактировано Світлана (2011-05-23 14:09:56)

644

Мої давно вже не сплять у клітці. Та я й звик, що вони по мені бігають, від того тільки затишніше спати. Зате і Аристотель похудів і став схожий на пацюка, а не на подушку, і Еритосфен виріс справжнім пацюком.
3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333331
Останні цифри набрав Лисистрат, доки збирався залізти мені на плече.  :playful: Воно нещасне, але ж теж живе створіння. Я тільки за нього й боюсь, коли йду з дому. Раптом знову з ліжка впаде?

645

Lanselot написал(а):

Раптом знову з ліжка впаде?

може постелити щось м'ягке в якості страховки на підлогу? Якщо впаде - то хоч не покалічиться

646

Світлана написал(а):

може постелити щось м'ягке в якості страховки на підлогу? Якщо впаде - то хоч не покалічиться

Ліжко невисоке. Просто він скажено лякається. Один раз я його спіймав, коли він, ледь упавши, негайно пішов десь ховатися (не побіг, а саме пішов, видно був у шоці). А другий раз це сталося, коли я був на роботі. Я вже писав, як витягував бідолаху. Тут нічого не зробиш. Він контролює кінець ліжка і упасти може тільки коли грається зі своїми дружками, які весь час сновигають туди-сюди і з ліжка і зіскакують і падають, мов м'ячики. Отже, нічого тут не поробиш. Зрештою, з ними усіма щось може статися. Але вони такі щасливі, що вільні, аж у мене просто не піднімається рука посадити їх назад у клітку. Щоб ви бачили, як Ератосфен, мов мавпа у джунглях несеться по меблях, стрибаючи на півметра, і за декілька секунд може так пересікти кімнату! Як можна його позбавити цього?

647

Lanselot написал(а):

Раптом знову з ліжка впаде?

Странно. Ну, один раз испугался. Нава тоже поначалу боялась на пол спускаться, а сейчас ничего, втянулась. Лазит с мягкого уголка на пол, с пола - на диван. Я так понимаю, она по следам девочек ориентируется и усиками. Он обязательно привыкнет, тем более, что кровать низкая и можно запрыгнуть.

648

Veda, Лыся же не видит почти. он конечно крыс, но все же. мои девки старшие сколько уже на полу раз бывали и случайно, и я сажала - боятся как огня. а Шкатулка как рыба в воде на полу, только волю дай. от характера крысы зависит. не все из них напольные.

Отредактировано A.L.isa (2011-05-28 19:50:55)

649

Veda написал(а):

Странно.

Убоге і є убоге. Он Еритосфен - ще малий, а тільки на стелі ще й не був, а на кухні старається навіть на столі ближче до мене сидіти. Звичайно, він би і там звик, аби час був, але ж він не сліпий і не голий. А Лисистрату найкраще біля мене чи на мені сидіти (на подушці біля щоки - найідеальніше, тільки я його звідти ганяю, якось не хочеться в пісяюках спати :)).

650

У вас все нормально?Так редко пишете.

651

Та щось у мене якась божевільне літо видалося, що нема часу і з задовленням у форумі посидіти. Все відкладаю на завтра, мовляв, трохи розкручусь, то вже все почитаю і сам напишу. І так з оси та на веси  :'(  Може б і зараз не написав, так сені Ератосфен зранку закотив таку "розвагу", що... Одним словом, він вічно під столом лазить і за штани чи за капці мене смикає. Іноді й за босу ногу, але так, максимум вдряпне. А сьогодні він мов здурів. Атакував мою ногу і, видно, вирішив, що це дуже весело. В результаті не тільки подряпав, але й пару разів вітчутно куснув мене. Я йому надавав по мордасам і закрив у клітку. Даремно. Лиш випустив - а він назад. Уже й не до сміху. Мені сьогодні з дому йти, а дома навіть пластиря не виявилося. Та й як жити з ним далі з такою звичкою? У мене покійний Лаврентій Павлович міг за ногу цапнути й до крові. Але ж він постійно під ногами не крутився. Я його вже й полякати іграшкою пробував (погляну, що там із того назнімав, може повішу в інтернет), і хапав уже разів із п'ять, перевертав і душив, аж він пищати починав. До лампочки. Зараз сидить під столом і сторожить мою ногу. А я вже сиджу в капцях і в довгих брюках, та однак в основному вся увага під стіл.  І, головне, він же у цей час в основному спить, мов убитий, а тут - як сказився. Видно, гормони розпирають.
Доки я це писав - двічі доводилося його ловити і давити, а він все крутиться навколо.

652

В усьому іншому у нас ніби все в порядку. Лисистрат став величезний, жирний і лінивий. А, втім, куди йому ходити, сліпому? По ліжку бігає та біля мене тулиться, а якщо пощастить -то і при комусь із компанії. Аристотель став худий, мов хорт, бо гасають вони з Еритосфеном, як дурні. В разі якогось конфлікту ховається до мене в руки чи під бік.

Я все оце пишу, а Еритосфен, худоба така, все ще крутиться навколо моїх ніг. Я оце зараз подумав, що його може притягувати не тільки бажання погратися, а й запах спиртової настоянкики прополюсу. Я тут на днях прища собі нею припалив, так він ліз мені до обличчя й до пальців мабуть із годину.

Все. Засунув чортову тварюку в клітку. Нехай там бодай із годину посидить, а то мені шкода, я його випускаю, а він знову до ніг. В принципі він скоро мусить заснути, бо ранками завжди спить.

653

Может, i правда, спиртовi випаровування дратують пацюкiв...

654

Pyatihatochka написал(а):

Может, i правда, спиртовi випаровування дратують пацюкiв...

Ага. Особливо мого Аристотеля з його любов'ю до коньяка  :confused:
Бідолаха той Еритосфен. Він таки був у шоці. Я не розумію, що він хотів, а я його гнав, а він не звик до такого... Зараз я прийшов додому, а він десь спить (мабуть у шухляді столу, він там за шухляду залазить, так що й не намацаєш). Надіюсь, що конфлікт вичерпано.
Ось ранковий ролик, там правда нічого такого особливого...
http://youtu.be/dnBblOiQCxM

655

Як у Вас тепер справи? Еритосфен все ще кидається на ноги чи вже заспокоївся?

656

Мені здалося, що Ератосфену  навіть сподобалося оте жахіття))) на мотузочку! Принаймі, щось подібного до остраху, переляку, або, навіть, засмучення на його обличчі не зафіксовано!)

657

Уф. Сто років тут не був. Доки було непомірно багато роботи, то десь уже навіть втратив потребу в спілкуванні й занехаяв декілька постійних форумів. Надіюсь, що буду тепер ходити регулярно. А то вже стільки історій і забув, тепер і не згадаю. А так у нас все в порядку. Живуть короїди де хочеш, тільки не в клітці. Всі живі-здорові, тільки Аристотель уже трохи підупав - старість. Але такий моцний старий, і хоча спить абсолютну більшість дня, але між тим бігає і стрибає, лазить скрізь за Ератосфеном, куди може вилізти. Убогенький Лисистрат гасає, мов дурний ночами по ліжку і не більше не падає, хоча навіть у стилаж залазить. Він, щоправда, дуже товстий, то як біжить по мені, то мов бегемот скаче.  :D А от Аристотель більше масу не набирає, видно зганяє її, ганяючи з малим. Ератосфен - така ж шилопопа проноза. Щоправда, за весь час він тільки раз знову подряпав мені ногу, а тепер уже чітко засвоїв слово "Киш", і як я гаркну, то кидає ноги і біжить до рук, а я вже його чухаю.
Ось тільки він просто виганяє з кімнати жінку, яка іноді приходить до нас прибирати. На швабру кидається, на ганчірку. Коли я теж саме роблю - то просто бігає слідом. Але ж я по кутках їхні заначки не дуже вигрібаю.  :crazyfun: А останній раз він її укусив, причому явно цілеспрямовано. Мабуть таки доведеться ловити його й садити у клітку під час прибирання.

658

Я тут збираюсь у відпустку і хочу дещо переформатувати кімнату, купити, зокрема, нового стола. Мабуть, це буде чорний день для моїх морд, бо жити у шухляді я їм більше не дам.  :D  Зате хочу переставити ліжко, і поряд набити для них окрему поличку і на неї припасувати ось таку штуку
http://zverushka.org.ua/imagemagic.php?img=images/ZK/4092_enl.jpg&w=500&h=359&page=popup

659

http://zverushka.org.ua/domik-dlja-shin … 10065.html

Щось фотка у мене окремо у мене не вставляється. То даю посилання. 

Присобачу оце, як уже писав, на поличку, а знизу влаштую для них їдальню, і куплю трубу чи ще якийсь перехід, щоб і убогий міг ходити. А то вони вже все покривало мені випачкали, вже не кажучи про те, як у себе під подушкою недоїдки увечері знаходжу  :D Ну, та з останнім нема сенсу й боротися. Я їх стараюсь тільки не пускати спати на мою подушку, але вічно прокинувшись відчуваю то Аристотеля на голові, то Убогого біля потилиці. А вже такого, що я сплю на животі, а на спині у мене весь зоопарк... Це навіть приємно. Я від того уже давно не прокидаюсь.
Як усе куплю і обладнаю (десь тижнів через три), то кину вже реальну фотку.

Отредактировано Lanselot (2011-09-21 14:22:14)

660

Тільки-но краєм ока побачив, як у моїй постелі під ковдрою зникає великий качан кукурудзи.  :D  Хто потяг - не бачу. Але качана вже не видно.  :D

661

о, як добре, що хоч про якісь новини написав ))))

662

Це щось на зразок телепатії)))ось тільки вчора подумала - що ж давно вже нічого не чуємо про Лисю з Рисею та Убоженькою (якось незручно так казати...) - а ось і вони!
Добре так все розповів хазяїн, так ретельненько все розтлумачив - ай, молодець! (с)
Буде ще й нова хатинка у компанії джентельменів хвоста - чекаємо на оглядини, а може ще й запросять...))))
А качанчики треба ховати, бо  ось у Криму вони ж по 10 грн - може Ваші хлопчики таке почули, збирають товар!)))

Отредактировано Ira (2011-09-21 22:48:16)

663

З поверненням!

664

Ira написал(а):

А качанчики треба ховати, бо  ось у Криму вони ж по 10 грн - може Ваші хлопчики таке почули, збирають товар!)))

Ну-у-у... У нас поки по чотири. У мене на тих качанах всі дома показилися. Три пацюки, мама і навіть кішка - жеруть їх, мов скачені.  :D  Я сьогодні он бігав по нову порцію. Зараз дві сонні морди (Рися і Убогий) лежать на ліжку і з напівзакритими від задоволення очима жеруть удвох один качан. У що вони перетворили моє ліжко!  :tomato: Я уже мрію хоча б трохи відсилити їх. Втім, якщо мислити логічно, то навряд чи мені вдасться це зробити. Вони може й освоять нові споруди, і, може, будуть ходити до туалету замість вазонів, але з-під ковдри нікуди не подінуться. Ну, та хоча б трохи. Покривало нове куплю... (це мрії такі).
Поки я це писав, морди наїлися і розляглися у мене на ногах. Бо я зараз лежу на койці - ранком у мене поламалося крісло (ніколи не купуйте дешевих меблів!) Ото їм радість. Вони люблять зі мною валятися.

665

Pyatihatochka написал(а):

З поверненням!

Спасибі на доброму слові.  :love:

666

Lanselot написал(а):

(ніколи не купуйте дешевих меблів!)

Й нових ковдр також! Бо дууууже неприємні запахи нового так засмутять манесеньких Лисю, Рисю й Убоженьку, а нащо ж такі емоції?

667

Ira написал(а):

Бо дууууже неприємні запахи нового так засмутять манесеньких Лисю, Рисю й Убоженьку, а нащо ж такі емоції?

:crazyfun:
А насправді, я ось думаю, як дійсно вони переживуть перетрубації. Втім, "для тринування" сьогодні посаджу Еритосфена в клітку. Бо знову прийде жінка прибирати - вікна мити, а це дурне мало того, що може знову її цапнути, так ще у вікно вивалиться. Зараніше шкода дурня, але іншого виходу не бачу.

До речі, з новими запахами у мене хохма була ще з Лаврентієм. Я купив собі новий набір постелі, майже чорний, такий що коли ліньки заправляти постелю, то й нічого страшного. Лаврентій у мене не так часто на ліжку сидів, але буквально за пару вечорів він зсередини цілеспрямовано проїв у підодіяльнику стільки і таких дірок, що його можна було тільки викинути. З тих пір я новозакуплену постелю даю спочатку мамі, потім, уже після прання, вона потрапляє до мене. Тому з покривалом, звичайно, теж можуть бути проблеми. Але куди ж діватися? У мене в кімнаті зараз - мов у бомжатні. І на ліжку, і на столі. Тому й вирішив зробити пацанам окремий куточок, щоб вони й клітку не зовсім ігнорували, і без неї мали притулок, навіть Убогий. Єдине, зараз буде холодати, тож доки увімкнуть опалення - я їх з-під ковдри не виселю.
О, ідея з'явилась. Старе покривало поріжу і покладу в закуплений домик. Може тоді пацанам там сподобається.

668

Ага, ще й шматочки  свого одягу, трiшки волосся й щось ще з частинок тiла дорогого Старшого! :crazyfun:

669

Ira написал(а):

Ага, ще й шматочки  свого одягу, трiшки волосся й щось ще з частинок тiла дорогого Старшого!

Самі занесуть :)

Ой, я сьогодні вичистив клітку, чого не робив уже не  один місяць - однак туди хтось потрапляв тільки випадково. І поснадив туди всю  банду, доки прибирали, а мене використовували в якості в'ючної тварини на ярмарку. Прибирання пройшло доволі тихо, але Еритосфен однак казився. Ще й придурошна баба, замість прибрати й піти, сиділа там "спілкувалась", тобто, фактично, його дражнила. Ідіотка стара!
В результаті, як я прийшов, то Еритосфен казився, а Аристотель з Убогим спокійно спали. Я відкрив клітку, і він ще довго гасав. У нього, коли він нервує, наступає якийсь тік - він ніби на задню лапу припадає. Ну, та зараз його вже не видно - десь заснув. Аристотель сам вибрався. А от Убогий досі в клітці й вилазити поки не хоче.

670

Lanselot написал(а):

тобто, фактично, його дражнила.

от у мене теж деякі друзі та рідні не  можуть зрозуміти, що не можна із моїми крисами "спілкуватися" через клітку, доки Шкатулка не тяпне за палець. так і живемо, я їм розмовами доводжу, Шка  ділом. і як то довести лише моїми словами - вже не знаю.
із поверненням Вас до форуму, приємно читати.

671

З поверненням, чекаємо фотографій (дуже хочеться побачити як змінилися морди).

672

Lanselot написал(а):

Ідіотка стара!

Ну-ну. Она вообще смелая женщина: продолжать убирать, когда твою швабру (веник) атакует дикий звєр, а после єтого еще и миловаться ими у клетки! По-моему она не реализовавшийся крысиный фанат... ;)

673

Lanselot написал(а):

Я їх стараюсь тільки не пускати спати на мою подушку, але вічно прокинувшись відчуваю то Аристотеля на голові, то Убогого біля потилиці. А вже такого, що я сплю на животі, а на спині у мене весь зоопарк...

Можна тільки позаздрити такій ідилії) :rolleyes:
Мрію щоб мої Хвости спали зі мною, щоб як у Вас))) Але нажаль такого ніколи не було((( Тільки час від часу посеред ночі пробігають під одіялами)

674

A.L.isa написал(а):

т у мене теж деякі друзі та рідні не  можуть зрозуміти, що не можна із моїми крисами "спілкуватися" через клітку, доки Шкатулка не тяпне за палець.

Мій тяпнув якраз коли був вільний. Втім, може тому, що в клітку уже пальці ніхто не засовував.

Irkin написал(а):

Ну-ну. Она вообще смелая женщина: продолжать убирать, когда твою швабру (веник) атакует дикий звєр, а после єтого еще и миловаться ими у клетки!

Взагалі-то так. Вона любила мого собаку, любила покійного Лаврентія, але особлива любов у неї з Аристотелем. Той залазить до неї у пелену (де ще йому знайти пелену, якщо моя мама тільки штани носить  :D ) і там сидить. А Ератосфена вона спочатку навіть ще більше полюбила, бо у неї все це чисто естетично: вона, наприклад, Убогого не визнає. І вони дружили з Ератосфеном, доки він не став явним лідером зграї і не вирішив, що мусить захищати кімнату.

Світлана написал(а):

Мрію щоб мої Хвости спали зі мною, щоб як у Вас))) Але нажаль такого ніколи не було((( Тільки час від часу посеред ночі пробігають під одіялами)

Тварина в постелі - це дійсно приємно. Мені цього дуже не вистачало, відколи мій собака помер. На тварин приємно дивитися, але гладити їх чи відчувати біля себе - це ще краще. :) Я позавчора з роботи прийшов біля семи, втомлений, мов віл на оранці. Тільки під ящик завалився, а вони й приповзли і так акуратно у мене по нозі й пузу розподілилися. І все - мов теплу ванну прийняв :)

675

Danya333 написал(а):

З поверненням, чекаємо фотографій (дуже хочеться побачити як змінилися морди).

Та треба цим зайнятися. Ось у відпустку піду... А то все якось руки не доходять. До всього, у кімнаті таке твориться, що вже й не хочеться знімати ні кімнату, ні морди. Хай уже, дасть Бог, як трохи порядок наведу.

676

Я сьогодні підлогу в кімнаті протирав, причому, зрозуміло, тією ж шваброю. Ератосфен ліниво висунув голову з-під ковдри, подивився і засунув назад. Отже, мені можна :) До мами він теж претензій не має, але якщо та забирає у мене зі столу брудний посуд, то починає трішки нервувати. Втім, любить її, чи в усякому разі, визнає. Так смішно: мама зайде в кімнату, і з усіх щілин відразу: вилітає Ератосфен, і виповзає повільно великий натоптуватий Аристостель. Ну, а Убогого мама сама іноді знаходить під ковдрою, бо той нікого не кусає, але й сидіти хоче виключно біля мене. До речі, Аристотель тільки на вигляд натоптуватий. Насправді, він похудів, відколи гасає з Ератосфеном, а тепер ще у нього такі ніжні, ніби тоненькі кісточки і мало м'язів. Старіє, бідолаха. Хоча, на днях з нового крісла стрибнув на ліжко, десь сантиметрів п'ятнадцять пролетів. Та тут була причина: я приніс вафлю, а він щось останнім часом за вафлями просто казиться. І не просто так, а от увечері, щоб я взяв вафлю чи вафельну цукерку, сам їв і йому вділив, а він сяде у мене на грудях і похрумтить, доки не наїстся. І все - до наступного вечора. Убогий і Ератосфен до вафель досить байдужі.
Я сьогодні спеціально в Рошенівський магазин заходив, бо вафлі закінчилися, а як же увечері? Тепер Аристотеля чекають свіжі і класні вафлі. :)
А на вулиці цілий день так дощить, що уже в постелю хочеться. Тим більше, що ранком я добряче промок і замерз. Якось дивно, бо за один день стала справжня осінь.

677

Ну, от у нас із пацанами в кімнаті почалась "атомна катастрофа". Я пішов у відпустку і затіяв велику перестановку. Учора зібрав і спакував книги, які хочу подарувати в наукову бібліотеку. А то місце займають, а користуюсь я практично тільки електронними сканами. Коли ж скана нема - однак біжу в бібліотеку, бо дома нічого не знайдеш. Проте мої морди залишаться без додаткових місць для спання. А ще я розібрав стіл і сьогодні відправлю його в ту ж бібліотеку. Новий уже купив, але його привезуть тільки у п'ятницю. Отже, у мене із комп'ютерної техніки лишився тільки нетбук, ліжко і мобільний інтернет.
Тепер ще треба купити їм хатку, яку я знайшов. Однак я поки "торможу" - поки не уявляю собі, як те все робити і кріпити. Може ще почекаю, куплю в понеділок, коли вже все інше стоятиме. Але проблема в тому, що тільки в неділю до мене прийде товариш із відповідними інструментами (та й руками - де гріха таїти  :D ). Ну, та у мене є ще день. Піду сьогодні гляну у магазинчику по сусідству  полицю до столу (стіл - дуже складний трасформер, але там нема верхньої надбудови). То може щось таке візьму, щоб і хлопцям було куди поставити домика. Зрештою, я знаю магазин, де можна купити домика, схожого на той, що я знайшов, хоча й не настільки екзотичного. І там все можна купити й у неділю.
Ну, та це мої проблеми. А у пацанів бідолашних були вчора свої. Вони не дуже зреагували на прихїд бібліотекарки, яка допомагала мені пакуватися (точніше - я її розважав, доки вона їх пакувала  :playful: ), але потім Ератосфен таки виліз з-під ковдри і ми негайно відправили всіх трьох у клітку. Пацани почали протестувати, але після того, як ми випадково кинули на клітку товстенний том, ще довго їх не чули. Аж під вечір вилізли. А коли бібліотекарка пішла, і я їх випустив - радісно обсіли мене з усіх боків і я не міг їх із годину віддерти, щоб піти взяти щось їстивне.
Зараз он у мене на нозі лежить явно Ератосфен - аж ногу звело. А Аристотель фиркає десь у вазоні. В кімнаті потепліло, то він там валяється. Скоро доведеться знову посадити їх у клітку.

678

Щось я оце подумав, подивився на клітку, і з'явилась ідея: може не треба взагалі нічого купувати (хіба - нового гамачка), а просто купити трубу чи трап і зв'язати  ліжко з відкритою кліткою нормальною дорогою, щоб і Убогий міг пройти, і Аристотель, коли у нього задні лапки уже будуть погано рухатися? Ні, мабуть таки не буду нічого купувати, доки все інше не зроблю - однак морди сплять виключно у мене в постелі й у вазоні. Зачекають пару днів. Бо клітка однак потрібна, і десь же її теж треба ставити. Якби у мене верхня кришка не була напівкругла, то можна було б домик туди поставити, а так... Ні, я ще поки не визначився.

679

Бідолашні Ваші хлопчиська :D  віддали їхні улюблені книги. Як же вони без них - їхній інтелект постраждає)

680

Світлана написал(а):

Бідолашні Ваші хлопчиська   віддали їхні улюблені книги. Як же вони без них - їхній інтелект постраждає)

Ага. Цицерона не встигли догризти :)
І не тільки це. Учора порожній новий стіл просто відмовилися відвідувати. Сьогодні я на ньому тимчасово змонтував компа, бо основний процес пересовування меблів і т.д. віднесений до неділі, коли у мене в квартирі буде ціла толока. Так навіть біля рідних і не раз помічених апаратів вони не дуже хочуть гуляти. Аристотель сидить у мене на плечі і періодично спускається на стіл, а потім - знову на плече. Ератосфен никається кімнатою, періодично приходить на стіл, але відразу тікає. Видно, воно ще якось не так пахне. Убоге покрутилося по ліжку, де лежить купа шнурів, які я поки вирішив не підключати, а потім пішло спати.
У мене у вазоні виріс паросток бамбуку від того, що ще весною зломився, так пацани за ніч з'їли, морди паразитські. Зате я, як прибрав монітор, виявив на гібіскусі бутон - вперше від того часу, як той у мене є. Іноді корисно дивитися на вікно, а не на монітор. :)

А я виявив, що у мене другий монітор до компа не підключається. А в специфікації ж були два порти  :mad: Втім, однак вирішив купити монітор-телевізор, зрештою підключу до нетбука, бо різниця в ціні мінімальна.
А ось для пацанів сьогодні теж обов'язково щось куплю чи замовлю через інтернет. А то вони позбавилися цілої купи любимих місць. Та в будь-якому разі я щось встановити зможу тільки у неділю, бо ж домики продаються без дна, і мені ще треба лобзиком порізати ламінат, який лишився від ремонту в коридорі, та зробити їм днище і дворик. Я поки не дуже добре розумію, як це все виглядатиме, признатися.

Доки я все це писав - морди зібралися у мене на ліжку, на чохлі від нетбука і спілкуються утрьох. Може готують мені державний переворот у кімнаті? Щоб любимі речі більше не зникали? :)