Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 601 страница 640 из 700

601

У мене складається враження, що це не ви знаходите крисяв, а вони - вас! ;) І головне, як на замовлення - трохи підріс...
Ще з одним дружбанчиком вас! ;)

602

Lanselot написал(а):

А мені Бог уже знову послав

шось я навіть і не дивуюсь  :D
із поповненням вас! усих трьох ))))))))

603

Lanselot написал(а):

А мені Бог уже знову послав

Що, начаклував собi?

604

Світлана написал(а):

оце вже точно такий збіг подій)))

Ага. Мені завжди на подібні речі щастить. Тому і тормозив із власними заходами - Бог Сам розбереться кого мені послати. 
Поміщу пізніше фотку, коли зумію цю живу комету десь відзянти. Це - явно не убогий Лися. Абсолютно ручний хлопчик, дуже креативний і рухливий, явний майбутній домінант (вибач, Рисінько). Прийняли мої тварюки його культурно, щоправда, Рися там щось наїжджав, вони таки побилися, і тепер малий Рисі під лапи попадатися не поспішає, бо ж він явно вполовину менший за Рисю. Сказали, що йому десь два з половиною місяці. Власне, нема причин не вірити. 
Я зробив йому на ніч те, що давно збирався зробити для усіх трьох. У мене є маленька кліточка (саме кліточка, а не переноска, але крихітна), я в ній Лисю привіз. Так от, я там вирішив поставити воду і їжу, щоб вони не розкидали її по ліжку і не бігали до мене пити. А у зв'язку з появою малого зробив там ще лежачок для нього і зафіксував дверцята так, щоб мої кабани не могли туди залазити (при цьому довелося не менше трьох разів виселяти звідти Рисю, хоча він там заледве розвенутися може). Малий провів там частину ночі, але не безвилазно, навіть до мене (тобто до моєї голови і рук  :D ) приходив, бігав із Лисею, але в основному він від нього і Рисі ховається і тихенько, але не істерично попискує. Ну ще б. Рися порядок наводить, хоча й не дуже агресивно, а Лися сходу кинувся його облизувати. При його енергії в цьому занятті й масі (він уже більший за Рисю) це таки щось  :D
Масть у малого дивна. Я таку ще навіть тут не бачив (чи може на фотках воно інакше). Він такий ніби поверх білого пломбіру наклали крем-брюле. Тобто знизу білосніжний,  на спині ледь коричнювата пляма. І темно-рубінові очка.
Назвав я його вчора таки Ератосфеном (прив'язалося слово  :D ), скорочено Тосею. Але сьогодні уранці спросонок не міг вимовити те ім'я. Тому ще подумаю.
Зараз у нас уже ранкова ідилія. Лися досипає під полицею. Рися уже дрихне в стилажі, то мої плечі дісталися виключно малому, і він із них робить вилазки на спику крісла і на стіл.
Одним словом, не знаю, як буде далі, але поки адаптація іде абсолютно нормально.

605

Lanselot написал(а):

Але сьогодні уранці спросонок не міг вимовити те ім'я. Тому ще подумаю.

:D

606

Уже звик. Вимовляю навіть спросонку, навіть коли ця мала почвара танцює у мене на фізіономії.  :rofl:

У нас ніби усе в порядку. Рися трохи чмошить малого, той його побоюється, але ж мусить бути у домі господар :) В клітці сидять тихо і спокійно, щоправда малий у окремому домику. По ліжку гасає, мов дурний, але відразу ховається у мої джинси. Сьогодні ледве випровадив його звідти, щоб скористатися ними самому. Лися Тосиком цікавиться мало, але як зустрічає, то все пробує облизати. Той його теж побоюється.

Зараз сидить у мене на плечі, але на стіл попри відсутність Рисі (спить у стилажі) спуститися боїться. Ну, та це справа часу. Зате він спробував полізти за Рисею в стилаж. Я його ледве встиг схопити, а то за таке нахабство Рися б його просто на підлогу скинув би.

Сьогодні сфоткаю, але поміщу мабуть уже завтра, бо сьогодні треба на роботу йти, а я ще й новин про Японію (Господи, помилуй!) не дочитав.

607

Вітаю з поповненням!
Як то кажуть, з роси і з води вам з маленьким ;)

608

Veda написал(а):

Як то кажуть, з роси і з води вам з маленьким

Радше - з банку  :D

Учора у нас був великий переполох. Малий таки вибрався із клітки. І, головне, я ж двічі за день дзвонив мамі, і просив подивитися, чи є він у клітці. А та так краєм ока глипнула, а оскільки бачить погано, то й сказала: там. А він видно ще вранці вибрався. До всього, учора приходила до нас жінка прибирати. Пацюків вона любить, і мама їй сказала, щоб про всякий випадок двері до кімнати тримала закритими. Але - як цього добитися, якщо прибираєш? Ну, ясно... Я вже, чесно кажучи, подумав: все, нема малого. Винесли разом зі сміттям або ще щось. Посварився з мамою (досі шипить). Випустив Рисю і Лисю на ліжко. А Рися весь час кудись біжить. Я його ловив і на ліжко садив, а сам шукав. Ні, ніде в кімнаті нема. Ліг на ліжко. А Рися відразу спустився і кинувся по всіх щілинах, куди він як правило і не ходить. І витягнув малого з нижньої полиці стилажа. Той видно сам перелякався і засів там. Ну, а з Рисею вибрався. Слава Богу.
Як не дивно, це якось вплинуло (чи не вплинуло) на стосунки в колективі. Одним словом, Тосінька відразу пішов під ковдру і вони вовтузилися там до ранку без особливого писку. Особливо з Лисею. Мабуть, у Тосі тепер теж потилиця буде лиса від Лисінькиних ласок. А за Рисею бігає взагалі, як хвостик. Зараз у нас взагалі унікум. Він заліз у стилаж до Рисі і той його пустив!!!! Лежать там удвох і сплять. Бідного убогого Лисю залишили мені, він у мене на плечі гріється.
Все-таки мої пацани - дуже добрі створіння. Так малого прийняли.  :D

609

Весь ранок ганявся за Тосею, як папарацці, але найкраща фотка вийшла ось така:
http://photofile.ru/photo/orysja/3883212/large/92442695.jpg

610

На реальну тварину схожа тільки ця:
http://photofile.ru/photo/orysja/3883212/large/92442693.jpg

І тільки у стилажі вдалося фотнути їх сяк-так реально:
http://photofile.ru/photo/orysja/3883212/large/92442708.jpg

http://photofile.ru/photo/orysja/3883212/large/92442714.jpg

http://photofile.ru/photo/orysja/3883212/large/92442717.jpg

http://photofile.ru/photo/orysja/3883212/large/92442718.jpg

611

фото у стелажі такі стильні вийшли .) хлопці знають як себе показати ;)

612

Записки начинающего путешественника.  :D

Lanselot написал(а):

найкраща фотка вийшла ось така

Це нагадує менi експресс-потяг.

613

У тебе умови утримання тварин нетипові, тому і характери у них непередбачувані. Замість того, щоб бухтіти на крихітку, прийняли, мов рідного ;)
А якщо порівнювати малого і Рисю, то малий не такий вже й малий.

614

На предпоследней фото Тося мне почему-то кота напоминает: этакая вальяжность и во взгляде немного презрительной интеллигентной скукоты...  8-)

615

Veda написал(а):

Замість того, щоб бухтіти на крихітку, прийняли, мов рідного

Це Рися. Він - дуже добрий звір. Адже те, що Лися зараз все-таки став хоч і убогим і дурненьким, але ласкавим і нормальним пацюком - тільки його заслуга. Так і з малим. Він за ним, мов хвостик, бігає. Зараз он Рися пішов у стилаж і це слідом.
А всю ніч по мені гасали. Правда - тільки Лися і Тося. А Рися, мов справжній аксакал, "пристроївши" дітей, може тепер більшість дня і ночі спокійно спати. Йому ніхто особливо не заважає.

Учора я йдучи на роботу, забив дірки у клітці паперовими серветками. Увечері приходжу - збереглися вони тільки в одній дірці. Ну, думаю, зараз буду шукати Тосю. Нічого подібного. Не то не виходив зовсім, не то повернувся у клітку. Радше - перше, бо на підлогу він не спускається поки навіть услід за Рисею. Втім, підозрюю, це не надовго. Таке уже шилопопе...

616

Irkin написал(а):

На предпоследней фото Тося мне почему-то кота напоминает: этакая вальяжность и во взгляде немного презрительной интеллигентной скукоты...

Не знаю. Поки він рухається з такою швидкістю, що його й погладити не завжди вдається, не те, що нормально фізіономію роздивитися. По-моєму, він швидший навіть від Рисі в такому віці. Той більше простір освоював, а цей просто літає, мов дурний. Лаврентій у мене, здається, такий був.

617

Lanselot написал(а):

Поки він рухається з такою швидкістю, що його й погладити не завжди вдається

Дуже знайомо!  :yep: Пора вже відкривати клуб "Неуловимых"... ;)

618

Irkin написал(а):

Пора вже відкривати клуб "Неуловимых"...

Можна. :) Хоча в принципі він дуже ручний і ласкавий. Не те, що тормознутий Лися, який навіть на плече лізти збирається хвилину, не менше. Щоправда, вони удвох так гасають, що я вже іноді тільки на дотик знаю, хто прийшов мене будити. Нічого, Рися теж гасав, а тепер більше спить. І ці такі будуть. Загодовані, ліниві і сонні :)

619

Учора пішов на роботу, забивши знову дірки серветками. Не всі були на місці, коли прийшов, але малий був у клітці. Видно не захотів піти від сім'ї чи потім вернувся.

620

Нічого, скоро підросте і перестане пролазити в ті дірки.

621

Lanselot написал(а):

тормознутий Лися

Ну чому Ви завжди так про Лисю говорите? То він "убогий", то "тормознутий". Гарний такий хлопчик. Ну трошки повільний... Зі мною теж таке буває, якщо з ранку недостатньо кави було випито  %-)
Але Ви не думайте, я  :tomato:

Отредактировано Настя22 (2011-03-16 09:45:23)

622

Настя22 написал(а):

Ну чому Ви завжди так про Лисю говорите? То він "убогий", то "тормознутий". Гарний такий хлопчик.

Гарний, добрий, ласкавий до неможливості. Страшно некрасивий і тормознутий. Убогинький. Все разом. І все разом люблю :) А моя мама його взагалі обожнює. Зайде в кімнату, Аристотель з Еритосфеном на неї вилізуть, а вона ще під ковдрою Лисистрата шукає. Каже: він їй особливо подобається :)

623

О, сто років не добирався до форуму, а зараз глянув на фотки і бачу: добряче виріс мій Еритосфен. Таке пузце у нього натоптувате, лапочки сильні (бо гасає, мов дурний, і не в клітці ж), і очі нахабні й веселі.  :D Вжився він, мов тут і народився. Старші його люблять, а Рися взагалі якось із ним поводиться, як і з сином (щось таке батьківське є в його поводженні). Той за ним бігає, мов хвостик. А сьогодні вночі Рися його нарешті на підлогу зманив. Я цього чекав, бо такі, як Еритосфен на ліжку не живуть, але вночі прокинувся із задоволенням дивився, як малий освоює новий всесвіт. І Аристотель задоволений - ходить за ним, наглядає і дивиться на мене майже з гордістю, мовляв, он якого козака рощу.  :D А бідний убогий Лисистрат знову все проспав. Ну, та він однак на підлогу ніколи не піде, з нього вистачило біганини по ній по тому, як потрапив до мене. Та й взагалі - для нього найбільше щастя притулитися або до когось із пацюків, або до мене і так спати, або тихенько кублитися. Он і зараз так на плечі під курткою лежить.

624

:D  :love: от вже підфартило Вашим пацючкам, де б їм скільки волі досталося? Це ж добре, якщо Ви завжди з ними, а от якщо Вам треба десь у відрядження на кілька днів, чи у відпустку.... Як Ви поступаєте в таких випадках? Чого питаю: мої теж не дуже обмежені, гуляють і зранку покими збираємося на роботу, і вечором години 4... І скоро намічається поїздка на 2-2.5 дні...( і от не знаю як краще поступити:1) залишити їх самих в кілтці 2) залишити самих і попросити сусідку прийти подивитися чи з ними все гаразд 3) Віддати на передержку. Ну ще є варіант 4) взяти з собою. Дорога довгенька -400 км.

625

Світлана
смотрите лс (простите за офф :blush: )

626

Lanselot, вітаю вас з новим хлопцем!!! Читаючи ваш щоденник, бачу позитивну тенденцію збільшення крісоліміту)))))  Вам тепер наступного разу, Бог має руденького послати) :shine:

627

Не було часу й написати. А ніби й було про що. Хоча б про те, що у Ератосфена почався підлітковий вік. І з'явилося бажання гуляти по кімнаті зранку до вечора. Зі столу пробує тікати, з клітки таки тікає. Як - не знаю. Ніби всі дірки забив. Але тікає. Я, йдучи з дому, залишаю двері до кімнати зачиненими. Ну, та останнє нічого - ще з тиждень-два і він уже не зможе вилазити. А ночі для вигулу йому вистачає. Вони з Аристотелем гасають, мов скажені. Аристотель навіть, здається, вагу трохи скинув.  :D Гірше зі спробами втекти зі столу. Тут мені довелося вдатися до репресивних дій, і коли він уже лізе по нозі і вищить від злості, що я не пускаю його по ній спуститися по підлозі, я саджу його до карцера - маленької кліточки. Власне, він уже зрозумів, і це останніми днями стаєтсья все рідше. Валяється із Аристотелем у стилажі. Взагалі, малий за ним бігає, як прив'язаний. А бідолашного убогого Лисистрата вони переважно кидають на мене. Хоча й граються іноді на ліжку з ним, та й сплять всі гуртом.
Щось я там трохи нафоткав, хоча й досі знімки виходять переважно змазаними  :D
А зараз хочу показати торта, якого мені подарували на день народження.
http://photo.qip.ru/photo/orysja/3883212/large/92633486.jpg

628

це ж не торт - це шедевр!!!!!! :O  Не уявляю як його можна з'їсти, рука не підніметься) Супер!!!
З Днем народження Вас! Багато радості, щасливих моментів, міцного здоров'я!!!

629

Торт великолепеен! Действительно, такой и есть жалко!
Lanselot, с днем рождения! Всего, всегда, везде!

630

Сразу видно, что друзья (или родственники) глубоко прониклись вашей крысиной увлеченностью! ;) Витаю с Днем варенья!

631

Реально жалко вживати такого красеня...

632

У вас такой шикарный слог...Книгу может напишете?

633

Pyatihatochka написал(а):

Реально жалко вживати такого красеня...

може й навпаки - чим красивіше вбрана їжа, тим вона більш смакує :) уявіть, як шматочок того  торта танув у роті..... )))) я от уявила і мабудь піду вдруге вечеряти.

Отредактировано A.L.isa (2011-04-06 22:09:30)

634

Шановний  Lanselot ! Прийміть і мої вітання з Днем народження та побажання незабутніх вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій! Та ще багато чого, що Ваша душенька бажає!
P.S. З новеньким пацючком!

635

С прошедшим Днем варенья!
И раз уж мы тут о торте... Он был вкусный-превкусный? Я вообще торты люблю, но вот таких опасаюсь - мало ли как это всё это великолепие на вкус... Сейчас, знаете ли, вместо масла в крем маргарин кладут, так оно того  :x

636

Світлана написал(а):

це ж не торт - це шедевр!!!!!!   Не уявляю як його можна з'їсти, рука не підніметься) Супер!!

Скажу чесно, довго думали. Якби не клюкнули добряче, то може б і не почали. А воно дурниця. Торт є торт. До речі, дуже смачний виявився.

Світлана написал(а):

З Днем народження Вас

Спасибі всім за поздоровлення.  :cool:

Irkin написал(а):

Сразу видно, что друзья (или родственники) глубоко прониклись вашей крысиной увлеченностью!

Колеги.

Эржебет написал(а):

У вас такой шикарный слог...Книгу может напишете?

Взагалі-то... ну уже... тільки не художні, звичайно. Я ж історик.

Морди мене теж "поздоровили". Еритосфен дістався до підвіконня. Тепер боюся відкривати вікно (тільки відхиляю). Вже не кажу, що з гібіскуса половину листя повідкусював. Зарази волохаті!  :confused: Сьогодні вночі Еритосфен мене будив-будив. Розбудив і бігом кудись туди. Я дивлюся, а Аристотель заліз, старий дурень, за тим шилопопим у великий, високо поставлений горщик, і, видно, злізти не може. Підозрюю, що Еритосфен мене тому й будив, хоча точно не знаю.
А взагалі, класно що вони є і що їх так багато. Учора на роботі накрутився, мов дурний. У начальниці моєї клімактичні явища явно переходять у старечий маразм. Ну, одним словом, трудові будні. От прийшов додому, ліг, вони по мені гасають, цілуються. Тарілку приніс, так ми з неї втрьох їли, а там навіть убогий Лисистрат і той додумався підійти й стати четвертим :) І, знаєте, стрес якось моментально пройшов. І не поновився навіть коли ледь не кілограмовий Аристостель з стрибонув мені на голову, коли я спав, зі спинки ліжка :) Всеодно приємно.
Сидять на голові захребетники в повному розумінні цього слова :) Лисистрата он не можу зігнати з подушки. Він ляже, притулиться мені до плеча, мов у кріслі, і так засинає. Доводиться проганяти, бо ще придушу. Стосовно двох других я уже не парюсь. Вони точно встигають шмигнути кудись швидше, ніж я на них ляжу. Та й, крім того, вони всю ніч гасають по кімнаті. Аристостель молодість згадав. Може хоч похудіє?
В результаті ранком мої дії нагадують українську казку. Пам'ятаєте: гукнула відьма, і полізло до неї з кутків усіляке гаддя :) (для довідки, в церковній літературі мишей і пацюків теж гадами називають :)) Ось і я встаю і гукаю: хто зі мною сніданок готувати? Іноді хтось зголошується. А ні, то ждуть, доки я прийду зі сніданком. Тут уже всі носи витягуються з-під ковдр і з кутків та чекають. Тільки Лисистрата будити доводиться.
А учора увечері, як я з роботи прийшов, то вискочили з хатки у клітці першими Еритосфен і навіть Лисистрат (тобто, той навіть при відкритих дверцятах вилазить на домик і лапки простягає, щоб його забирали). А Аристотель дрихне й дрихне. Я вже і непокоїтися став. А Еритосфен декілька разів бігав у клітку і нарешті розбудив його і привів. Вони з Аристотелем особливо люблять бути разом, хоча й Лисю не забувають. Малий весь час за Аристотелем бігає, або навпаки, Еритосфен біжить, а за ним Аристотель чалапає, перевалюючись, зі своїм товстим черевом. :) Навіть дивуюсь, як він при його комплекції так прудко по всіх верхотурах бігає :)

637

Veda написал(а):

Сейчас, знаете ли, вместо масла в крем маргарин кладут, так оно того

Терпіти не можу маргарина, але у випічці воно вже не відчувається. Що ж стосується даного торта, то навряд у нього при такій ціні покладуть щось не те. Не будуть ризикувати клієнтурою.

638

Давно вже не писав. Все часу нема. Та й думаю: "наклацаю нових фоток - то вже тоді". Але часу все нема ні на що. Тому просто хроніка останніх тижнів. Пики мої в порядку. Еритосфен росте і скоро дожене старших товаришів. Він усіх любить - від мене до них. Така ж шилопопа проноза. А за ним і Аристотель бігати став явно більше. А оскільки ця туша скоро набере до кілограма, та й вік уже не дитячий - то лапу десь забив, пів дня кульгав, то сильно подряпався. Я вже по зеленку побіг, а тоді дивлюсь, як Еритосфен його ніжно вилизує, і не мазав ніякими дурницями. І точно - заросло негайно. По кімнаті вони цікаво ходять. Аристотель так повагом-повагом, а малий навколо нього крутиться. Усю ніч по кімнаті гасають, під ранок сплять. Як тільки я прокидаюсь - біжать здороватися. Коли приходжу звідкись - біжать по черзі або й скопом полежати у мене на пузі. З моєї миски їдять переважно втрьох (іноді убогенький Лісістрат запізнюється) і відпихають мою руку, щоб не заважав  :D Мовляв: поїси, що від нас залишиться. У квітах у нас уже декілька льожок, але самі квіти в порядку, то я й не рипаюсь. А щоб ви бачили, як у мене Еритосфен крашанку відбирав! Я її ще чищу, а він уже лапами з рук видирає  :D І шмат паски з себе ростом ледь не вкрав. Лисистрат з Аристотелем таким не займаються - і так зажерлися.
Малий мене все-таки видресирував. Вони тепер з Аристотелем переважно сплять, коли я працюю, не на столі, а на ліжку. А я вічно боюсь ворухнутися з кріслом, бо ніколи не знаєш, де те шилопопе. :) Періодично вилазять, ідуть на стіл попастися і назад. Лисистрат же більше зі мною - він любить на плечі лежати. Та й сам він не те що зі столу... одним словом, сліпий він повністю, тут уже ніяких сумнівів. Видно малим ще трохи бачив, а тепер усе. Але доки з іншими на ліжку - грається, бігає, добре знає де й що, до краю ліжка боїться підходити. І прив'язаний до мене навіть більше, ніж до своїх. Все старається спати у мене на подушці. Я ганяю, але поночі ж не додивишся. Бідна худобина, іноді лазить, шукає своїх, а ті вже десь геть у вазонах бандитствують. Ну та що поробиш - ситий, в теплі, а більшого для нього не зробиш. У мене он давня колега і подруга (нічого непристойного, дійсно таки друг) після трьох операцій однак майже сліпа лишилась - ото жах. А у тварин це все простіше. Зате Лисистрату дістається більше уваги і ніжності. Навіть моя мама його найбільше любить.

639

Рада узнать, что у вас четверых всё хорошо :) Очень завидую свободным напольным крысам, себе не могу такой роскоши позволить, а так хочется, чтобы и за мной кто-то ходил и мешал читать. Кроме моего молодого человека, конечно.

Lanselot написал(а):

Ну та що поробиш - ситий, в теплі, а більшого для нього не зробиш.

Уверена, ему бы многие люди позавидовали: любят, кормят, не обижают. И настоящие друзья есть.

640

Veda написал(а):

Очень завидую свободным напольным крысам

Да это даже не напольные крысы, а внешнеклеточные! Это вообще самый смак!