Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 561 страница 600 из 700

561

Pyatihatochka написал(а):

Боюсь представить!

Моя мама учора влаштувала мені цілий скандал, коли я спробував завернути в бік зоомагазину  :D Чому? Бо вона не тільки уявляє, вона - бачила!  :D
Зате учора я почистив майже чисту клітку.  :cool: Навіть запаху не було. Найкращий спосіб мати клітку чистою - тримати пацюків у постелі (рекомендації з утримання домашніх тварин).  :jumping:

562

Паскудний і шкодливий! :playful:
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/92190027.jpg

563

Рыся садовничает?
а чего  Вашу матушку так напугал зоомаг? грядет пополнение крысостайки? ;)

Отредактировано A.L.isa (2011-02-07 12:28:20)

564

Lanselot написал(а):

Найкращий спосіб мати клітку чистою - тримати пацюків у постелі

:D  Мої пацючки там не сплять - у них там комора)))

Lanselot написал(а):

Паскудний і шкодливий!

Рисько освоює професію "спеціаліст по меліорації кімнатних рослин"  :crazy:

565

A.L.isa написал(а):

а чего  Вашу матушку так напугал зоомаг? грядет пополнение крысостайки?

Ну, в принципі, чесно кажучи. Я про це думаю, але навряд чи я збирався це робити саме зараз.  Просто і покійний Ларюша, і Рися походять із цього зоомагазину, ось у мами і з'явилися асоціації.

Larok написал(а):

Мої пацючки там не сплять - у них там комора)))

Комора у нас теж є. А в куточку - туалет  :playful:

Larok написал(а):

Рисько освоює професію "спеціаліст по меліорації кімнатних рослин"

Ні, він освоює прафесію шкідника. Там он на другому плані бамбучина росте, так от, їх було двоє. Доки Рися не злопав коріння. Зараз я йому у вазон насадив часничин. Гадаю, що він їх уже встиг попробувати, але не з'їв. Отже, не подобається. Надіюсь, що це хоч трохи відучить його від вазонів, хоча надія - слабка. Сьогодні знову його там зловив. Я як його там бачу, то так гаркаю, аж бідолашний слухняний Лися присідає. А Рисі - до лампочки. Собаці, так хоч по задниці би дав. А з цим що робити?

566

перевертайте на спинку на місці злочину та говоріть суворо.  нехай розуміє, що робить шкоду.

567

Lanselot написал(а):

А з цим що робити?

В мене така сама дилема була. Зробить криска шкоду, а я її в руки беру і суворо так вичитую. А вона мені лице облизує))) Ну і як після цього її "виховувати"?

568

Збиратися до жменi та тримати догори пузом аж поки не пискне. Але треба саме в момент настання злочину.

569

A.L.isa написал(а):

перевертайте на спинку на місці злочину та говоріть суворо.  нехай розуміє, що робить шкоду.

Та ну, шкода. Крім того, він же прекрасно знає, що робить шкоду. Іноді при мені повертається туди з розумним виглядом, а як я рявкну, то відразу - назад. Просто він знає, що йому нічого не буде. Гаразд, переверну я його. А він не знає, що це щось погане. Його Лися постійно перевертає, щоб поськати у пузі. І мені він вічно підвертається пузом до руки.

570

Larok написал(а):

В мене така сама дилема була. Зробить криска шкоду, а я її в руки беру і суворо так вичитую. А вона мені лице облизує))) Ну і як після цього її "виховувати"?

Ага. Мого хапаєш, а воно висить, мов ганчірка і ніжно так посміхається :)

571

Ні, нічого я вже з ними не зроблю. Он Рися нахабно украв у мене шмат оселедця, зжер його за принципом "Васька слушаєть та єст" і пішов спати у стилаж. Йому все по барабану, він добре знає, чого варто боятися у зв'язку зі мною. І це єдине - аби не придавили на ліжку чи на підлозі. Тут він небезпеку усвідомлює.

572

Lanselot написал(а):

нахабно украв у мене шмат оселедця

солоного?

573

от завжди дивуюсь, жодній домашній тварині не сходить із лап те, що може зійти крисі  :love:  вана й на голові танцюватиме і нічого, лише радітимемо, що спілкується та довіряє  :D я також все-все вибачаю.

Отредактировано A.L.isa (2011-02-10 11:59:45)

574

A.L.isa написал(а):

вона й на голові танцюватиме і нічого, лише радітимемо, що спілкується та довіряє  :D я також все-все вибачаю.

Аналогічно :cool: але бувають такі миті, що..... :O

575

Danya333 написал(а):

солоного?

Малосольного. Але від того не краще. Сьогодні я наколов оселедець на вилку і тримав його в руці. Він виліз мені майже на голову, але вже нічого не отримав. Втім, навряд чи заварне тістечко - хороша альтернатива. Тяжко тримати їх відрубно від своєї тарілки.  :no:

A.L.isa написал(а):

от завжди дивуюсь, жодній домашній тварині не сходить із лап те, що може зійти крисі    вана й на голові танцюватиме і нічого, лише радітимемо, що спілкується та довіряє   я також все-все вибачаю.

Ага. Завжди розумієш, що воно ж таке крихітне... А нахабства і здатності тебе дресирувати вони мають не менше, ніж пересічний собака.

576

Lanselot написал(а):

А нахабства і здатності тебе дресирувати вони мають не менше, ніж пересічний собака

от це я учора на власній шиї відчула, коли сидячі на дивані із книжкою у меня майже із рота відбирали соняшникове насіння та не для того , щоб їсти, а переносили у ничку у режимі конвеєру

577

Danya333 написал(а):

от це я учора на власній шиї відчула, коли сидячі на дивані із книжкою у меня майже із рота відбирали соняшникове насіння та не для того , щоб їсти, а переносили у ничку у режимі конвеєру

Ага, крысиная натура берет свое)))Lanselot  Гарні у вас хлопці такі, повна протилежність один одному)))) Та все ж таки оселдцем їх не балуйте)))

578

Danya333 написал(а):

от це я учора на власній шиї відчула, коли сидячі на дивані із книжкою у меня майже із рота відбирали соняшникове насіння та не для того , щоб їсти, а переносили у ничку у режимі конвеєру

Мої так зажерлися, що вже й не крадуть. Ми з ними просто втрьох із однієї чашечки лускаємо насіння під ящиком. Стан ліжка після того можете собі уявити  :playful:

Полина написал(а):

а все ж таки оселдцем їх не балуйте)))

Ой...  :tired:

579

Лисі, Рисі й лицарі, де ж це ви в лютому заховались? Ми вже скучили :glasses:

580

А, робота заїла. Все думаю: зайду пізніше, відпочину, доки дивитимусь на симпатичні пики. А потім уже й сил нема за компом сидіти.
Тим більше, у нас в принципі все нормально Мої зоогаджети остаточно досягли свого - тепер вони сідають у клітку тільки коли мене нема. А я зараз більше дома сиджу, бо  робота нагайна. Уже клітку мабуть зо два тижні не чистив, бо явно нема для чого. Треба буде зробити це на днях, а то ще щось у стружках заведеться.
Спить ця мала сволота у мене у ліжку, і як я серед ночі кого випадково погилю ногою - обіжено пищать і тікають далі. А коли хочуть пити (поїлку я на ліжку так і не завівЇ - приходять і лізуть мені на фізіономію). Я їх тоді з рук із чашечки пою. Сваряться іноді, і тоді ділять між собою ліжко. Лися поселяється ліворуч від мене, а Рися праворуч, а моє пузо ділять. І дуже не задоволені, коли я перевертаюсь і скидаю їх із себе. Пару разів ловив Лисю вночі у себе на подушці. А Рися поночі ходить громити вазони, і, по-моєму, догризає останній нещасний бамбук. Дроцена і араукарія йому явно не смакують.
Коли саджу у клітку - починається істерика, особливо у Рисі. Сам він ходить до клітки, коли я їх пускаю на ліжко, але сидіти з закритими дверцятами категорично не хоче. А Лися на підлогу так і не спускається.
Апельсини і банани жеруть, мов скажені. І ще багато чого, але явно не те, що треба жерти пацюкам.
А зараз ось Рися спить у стилажі, а Лися у мене на шиї згорнувся і носиком волосся шукає (я на днях просто підстригся і зараз у мене на потилиці шерсті не набагато більше, ніж у Лисі).
Як це називати - ідилією?  :crazyfun:
Мабуть треба таки третього взяти, бо не дай Бог один із них помре - інший просто здуріє. Вони і сваряться і миряться, а весь час один за одним слідкують.

581

Ну от, хотів встати, а джинси... того, не тримають. Рисінька, крихітка мій, знову гудзика тихенько відгриз. Що ж, правильно - хазяїн зі спущеними штанами далеко від них не піде  :playful:

582

Привіт) Вперше на Вашій сторінці. Дуже цікаво та кумедно Ви розповідаєте про Ваших пацючків :D  Жаль - не можу фотки Вашої малишні подивитися - на роботі перекриті сайт фотофайлів((( При нагоді вдома гляну ;)

Отредактировано Світлана (2011-03-01 13:21:29)

583

Сьогодні вночі вони у щось таке гралися.... Ну типу сумо з біготнею. І все по мені, по мені!... А спав Рися, як мені здається, у вазоні. Свинтуси.

584

Цікавий момент: мої, зрозуміло, на ліжку бути більше люблять. Але якщо, приміром, я ранком не встаю і не тягну їх за  стіл - вони непокояться. От сьогодні все спокійно. Нажерлися і спати лягли. Рися у стилажі, Лися на столі. Нормальна робоча атмосфера.  :cool:

585

щойно зрозуміла, щи мені особливо подобається у всій цій ситуації. тут пацюк став не стільки улюбленим піопічним, скільки окремим але рідним світом. не можу підібрати слова, щоб пояснити. у мене з дівчатами так ще не вийшло, так  тільки моя кішка живе, не в нас а поряд з нами, майже як ще одна людина.

Отредактировано A.L.isa (2011-03-02 12:54:14)

586

Нарешті! Дочекалися ми ваших розповідей про щасливий тандем.

Lanselot написал(а):

Лися поселяється ліворуч від мене, а Рися праворуч

Моя перша крисюля полюбляла зі мною спати, так я коли переверталась на інший бік, то вона оббігала мене і знов лягала поряд....

587

A.L.isa написал(а):

щойно зрозуміла, щи мені особливо подобається у всій цій ситуації. тут пацюк став не стільки улюбленим піопічним, скільки окремим але рідним світом. не можу підібрати слова, щоб пояснити. у мене з дівчатами так ще не вийшло, так  тільки моя кішка живе, не в нас а поряд з нами, майже як ще одна людина.

А у мене кішка "живе паралельно". І ніби й любить маму, і бігає за нею, а однак - не рідне створіння. А пацюки у мене, як собаки.

krisulya написал(а):

Моя перша крисюля полюбляла зі мною спати, так я коли переверталась на інший бік, то вона оббігала мене і знов лягала поряд....

А мене використовують, як китайську стіну.  :D Учора вони знову посварилися. Не знаю, що робили поночі, бо сплю я міцно, але ранком один спав з одного боку ноги, а другий з другого. Як я їх тільки не пацнув ув-ві сні?

588

Що не кажіть, а дві морди в постелі це страшенно симпатично. У мене скільки собак було, то теж у ліжку спали. Але пацюки - це значно приємніше. Засовуєш руку вночі під ковдру і намацуєш волохату таку пласку ганчірочку. Це Рися спить. А потім засинаєш і чуєш, як у тебе на голові щось сидить, гребеться в волоссі і попискує у вухо. Це Лися прокинувся і хоче - добре коли водички. Як правило, він хоче побігати і погратися. Зі мною чи з Рисею. Ось він шасть до Рисі, а той спросонок як запищить! Я ловлю цю морду і засовую його собі під щоку подалі від Рисі. Або просто викидаю в інший бік посталі. Але в другому випадку він, як правило, повертається і дуже швидко. Потім він будить Рисю і починаються гонки по мені.
Учора вночі вони так обоє розігралися, що я психанув і засунув їх у клітку. Що там почалося! Мені здавалося, що вони спеціально клітку розхитують. Я не витримав і увімкнув світло. А вони обоє сидять і на мене дивляться - мовляв, діставай давай. Я дістав. Але цієї ночі як гаркнув, то вони зрозуміли. Тихесенько так собі вклалися у мене під пузом і спали до самого ранку. Потім я прокинувся, то Лися пішов. Я ще задрімав, бо рано ще було, прокидаюсь на спині, і на одній моїй долоні спить одне, а з другого боку спить, обнімаючи мій палець друге.  :cool:

589

Ви знайшли один одного та другого! ))))

590

Читаю та дивуюсь, просто ідилія

Lanselot написал(а):

і на одній моїй долоні спить одне, а з другого боку спить, обнімаючи мій палець друге

591

Ага. Ідилія. Доки не лаються. Хоча я тепер, коли вони у мене під пузом десь починають тлумитися, засовую між ними руку і гиркаю на них. Обоє зразу ж засинають з обох боків руки, або, бодай, замовкають.
До речі, у Рисі від народження погана шерсть (рідка якась, тому, мабуть, він мені й дістався, що його не купували "в перших рядах"), а зараз Лися йому взагалі всю шию вигриз зі своїми ніжностями. Мабуть, хоче зробити йому зачіску "під себе"  :D
Треба третього брати, бо з одного боку - Лисі хочеться ще побігати, а Рися уже в такому віці, коли більше сплять. А з другого - якщо один із них помре, я не знаю, що робитиме другий.
Я тут уже придивлявся до того срібного хлопчика із УДК, але... ну  не знаю... У того господарі й так знайдуться, а я можу ощасливити якесь таке нещасне, як Лися. Бо як згадаю який він, бідолаха, був. Усього боявся, в руки не давався. А зараз притулиться і сидить. Суцільна пацюча ніжність  :crazy: А хлопчик той із УДК дуже красивий. Якщо найближчим часом ніхто не візьме - подумаю уже всерйоз. Бо вчора навіть почав писати з цього приводу, але згадав, що мені такого маленького брати не можна, бо вилізе з клітки, доведеться чекати ще з місяць... Одним словом, як Бог пошле, тоді й матиму.

592

Lanselot написал(а):

Обоє зразу ж засинають з обох боків руки

Як ти їх так привчив засинати по командi?  :D

Lanselot написал(а):

Рися уже в такому віці, коли більше сплять.

Чого б це аж прям так?

Lanselot написал(а):

я можу ощасливити якесь таке нещасне, як Лися.

Зоомагам бiй! Якщо Руна вiдмовить хіба що.  :whistle:

593

Lanselot написал(а):

а я можу ощасливити якесь таке нещасне, як Лися. Бо як згадаю який він, бідолаха, був.

мені теж так жалко нещасних , які сидять в клітках в зоомагах((( Після того як свого Чопу звідти взяла - стараюся не заходити(  Недавно зайшла - Всі 4 й досі там без хатки без гамаків

594

Pyatihatochka написал(а):

Зоомагам бiй!

+1
дуже важке питання, так багато точок зору, але "спрос рождает предложение". тому я за... питомник (як українською?, знайшла лише розплідник, але це якось ...)
і все одно, коли з'явиться Той Самий -  все буде не так як загадував, і просто візьмеш і принесеш додому :)

595

A.L.isa написал(а):

і все одно, коли з'явиться Той Самий -  все буде не так як загадував, і просто візьмеш і принесеш додому

та вже ж.
скільки ми ланселота вмовляли, що двом пацюкам буде краще. ні та й годі. аж поки вн лисю не зустрів  :love:

596

Pyatihatochka написал(а):

Як ти їх так привчив засинати по командi?

Яка там команда? Вони сплять двадцять годин на добу чи й більше :) І коли таки не хочуть спати, то не сплять. Сьогодні вночі вони обоє сиділи у мене на подушці й розважалися тим, що лизали по черзі мене в ніс. І тільки в ніс!  :D Схоже, гра така була. Я їх ледве спровадив.  :D

Pyatihatochka написал(а):

Чого б це аж прям так?

Та так. Лінивий він. Тим більше, у них не збігається життєвий цикл. Рися виріс сам при людині, він у день більше не спить, особливо ранками і вечорами, а Лися прокидається десь після десяти вечора і починає дуріти.

Pyatihatochka написал(а):

Зоомагам бiй! Якщо Руна вiдмовить хіба що.

Ну, наш Лапусик - дуже непоганий магазин, та й ще один неподалік крім високих цін нічим поганим не відрізняється. За тваринами там дивляться. Крім того, а якщо магазин і поганий - то до чого тут тварини. Я он Лисю вже в такому гадюшнику взяв. До речі, той магазин закрився. Так йому й треба.

Світлана написал(а):

мені теж так жалко нещасних , які сидять в клітках в зоомагах((( Після того як свого Чопу звідти взяла - стараюся не заходити(  Недавно зайшла - Всі 4 й досі там без хатки без гамаків

Ото ж бой воно. Хоча в Лапусику в клітці стоять коріняки великі - теж майже домик, а гамаки там вішати просто ніде, бо це акваріум. Але великий, нічого особливо поганого. Те ж і в "крутому", хоча там домик є і акваріум ще більший.

A.L.isa написал(а):

коли з'явиться Той Самий -  все буде не так як загадував, і просто візьмеш і принесеш додому

Угу.

runa написал(а):

скільки ми ланселота вмовляли, що двом пацюкам буде краще. ні та й годі. аж поки вн лисю не зустрів

Це точно.  :D Хоча я потім якийсь час жалів, що їх двоє, дуже вже складно приживався Лися. Але якщо взяти з нормального зоомагазина, то вони, як правило, ручні і легше приживаються.
Я би може й взяв з розплідника, там такі на "Е" симпатичні народилися, і вибрати поки є з кого, але мені малесенького просто нема можливості взяти. З клітки вилазитиме. І з ліжком... боюся я малого дурного задушити, а жалко ж його в клітку садити, а інших не садити.
Одним словом, я поки ще думаю, бо однак в найближчі тижні я точно не матиму часу таким займатися, та й бажано маму на дачу відправити, а то вона істерикує. Вона завжди істерикує, коли у нас з'являється новий звір, а потім страшенно його любить.
Гадаю, десь на кінець весни мене на роботі відправлять ще десь на тиждень у відпуску (з минулого року лишилась), ось тоді можна прицільно подумати. Або до того часу це станеться само собою.  :playful:

597

А мені Бог уже знову послав  :playful: Поїхав у банк розбиратися з черговим збоєм у їхній електроніці, а там... ну вивелися одним словом у когось, так вони їх і пропонували у якості подарунку для бажаючих, разом із коробочкою (культурна обслуговування :)) Отже, зараз мої бандюки ще сплять, а я на столі їм компанію вигуляю. Пацан місяців із два чи трохи більше, не лякливий, і дуже цікавий. По столу ганяє мов дурний, все нюхає і пробує.

598

Ну що ж, тільки писали що нема часу, що треба почекати і ось воно вже "ганяє мов дурний". З новим хвостатим щастям вас) Чекаемо на фото.

599

Lanselot написал(а):

А мені Бог уже знову послав  :playful:

оце вже точно такий збіг подій)))

600

Lanselot написал(а):

А мені Бог уже знову послав  :playful:

:rofl:
тобі щастить на таких звіряток несподіванних.

сподіваюсь, хлопці потоваришують