Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 521 страница 560 из 700

521

У Рыси такие рексовые складочки, а у Лысюши такие кожаные складочки - умиление :love:
І  якби без таких помічників ялинку можна було б вчасно прикрасити? Аж ніяк!

522

Veda написал(а):

А фотка, где они оба "с тыла" очччень и оччень  Мужыки!

Особливо Лися. Нудист бідолашний.  :D

А пожрати вони таки ніколи не проти. :) Учора я їв увечері перед телеком бульйон з куркою, ну й ділився. Так кістки потім по всій постелі збирав. І всі обгризені, мов собака потрудився :)

Veronika написал(а):

Який лисунька на вигляд товстенький!  Так i хочеться пом'яти!

А яке було нещастя - крихітне, залякане. Правда, худим він ніколи не був. Але зараз ми уже майже повністю нормальні пацюки. Тільки ще іноді лякається, побоюється чужих людей, ну й на підлогу не спускається, та там він, бідний, уже набігався.
Ну, а Рися у мене пацан класний. Нахабна рожа до неможливості :) Сьогодні на столі в кухні вхопив великий шмат домашнього масла (там ще грамів триста, мабуть, лишилося), заволік за мультиварку, роздер кульок і почав смоктати через дірочку. Я масло уже в холодильнику шукав, думав: забув викласти.

523

Lanselot написал(а):

обгризені, мов собака потрудився

Краще!

524

это да. Собаки кости разгрызают, а пасюки полируют до блеска.
Lanselot, фоточки бесподобные!

525

Будете сміятися, але вчора у мене була абсолютно ідентична історія з Лисею. Сусідка зайшла. І знала ж ніби, що у мене уже двійко (вона вічно на лавочці сидить під під'їздом, то я біля них часом зупиняюсь), але... Одним словом, посюсюкала до Рисі на моєму плечі, а тут з-під куртки вилізла ще одна морда... І (див. вище)  :D  :jumping:
Взагалі, люди дивні істоти. Колись, багато років тому ми гуляли новий рік. Жили ми тоді у відомчому будинку, де всі всіх (в осноному) знали. Так от, ми, молодь, гуляли в одній квартирі, а  старші в іншій. А поряд ще в одній квартирі ще одна компанія, де було багато чужих гостей. У них там щось підгоріло чи курити виходили, одним словом, квартира була відкрита. Господарі квартири були на кухні. Ну от, а у мене був собачка під назвою Манюня (в холці сантиметрів так із сімдесят :))  В новорічну ніч його нарядили в жилетку і галстук-метелик. Ну ось, у нас двері у квартирі теж були відкриті, от Манюня знічев'я поперся в сусідню квартиру. Потім чую дикий крик і заходить Манюнічка з курчам-табака у зубах. Спокійнісінько так заходить (він взагалі був дуже поважний пес). Я виглянув, а там господарі сусідньої квартири корчаться від сміху. Було так: гості сидять за столом, біля них на стільці стоїть таця з курчатами. В цей час відхиляються двері, заходить велетенський чорний пес у жилетці. А було це о 4 годині ранку. Одним словом, вони подумали - не то білочка завітала, не то якесь чортовиння. А Масінька взяв собі курчатко і спокійно повагом пішов.
Так от, це до чого. Люди не собаки великого злякалися (що було б зрозуміло), а того, що той був вбраний! Повна відсутність логіки  :D

526

Lanselot написал(а):

Потім чую дикий крик і заходить Манюнічка з курчам-табака у зубах.

:D Добытчик!
Подарок хозяину принес на Новый год. А то сидите, гадкое оливье кушаете...

527

Lanselot написал(а):

Одним словом, вони подумали - не то білочка завітала, не то якесь чортовиння.

:rofl:

528

Veda написал(а):

Подарок хозяину принес на Новый год. А то сидите, гадкое оливье кушаете..

Ага. Принесе. Сам злопав :)

529

Давно до вас не заходила у гості. Начиталася, нареготалася(вибачте!) з новорічних пригод!Згадала як у сусіда жив дог - величезний собака. Так той ходив сам на базарчик біля дому та вибирав собі домашній сир або м"ясца свіжого.Сергій потім бігав на ринок та розроховувся з селянами, а ви б бачили обличчя тих торговців, коли підходить така махіна, морду кладе на прилавок і мовчки забирає що сподобалося(типа ніхто не проти?). Так він потім домовився з одним продавцем щоб залишав собаці таке м"ясне асорті, а сам потім заходив і платив.
Дуже сподобались фото пасюків, вигляд у них як у культтуристів перед змаганнями! Такі собі переможці в супервазі! :cool:

Отредактировано krisulya (2010-12-23 13:28:48)

530

krisulya написал(а):

Згадала як у сусіда жив дог - величезний собака.

Мій Манюня теж м'ясо собі вибирав. Тільки можливостей у нього було менше. По-перше, він ходив тільки зі мною, або з кимось іншим із сім'ї. А, по-друге, часи інші були. Не з моїми тодішніми заробітками було його в м'ясний відділ водити. Отже, система була інша. Жили ми тоді в районі Львівської площі, там поряд був Сінний базар, який бандити потім знищили. Може воно й на краще, що знищили, бо такого бомжового притону я в центрі Києва більше не знаю. Навіть район Ямської вулиці... ну та я про інше. Так от, виходили ми ранком із Манюнею, і йшли в бік базару. А там по суботах і неділях дуже рано торгували жінки з приміських м'ясокомбінатів. Їм дозволяли в порядку доплати красти обрізки м'яса і кістки (хребти, переважно). М'ясо було свіже і серед пенсіонерів користувалося попитом, тим більше, що продавалося за безцінь. Я до того, щоб таке їсти, не дожився, а от Манюня дуже швидко заприятелював із тими жінками. Знаєте, як буває - спочатку бояться, потім починають майже поважати, бо він такий був ставний і дуже інтелігентний собака. А потім хтось із них вирішив, що мій собака - ідеальний на почин. Ну, є такий забобон. І вже вирішивши, ті жінки робили все, щоб Манюня підійшов саме до однієї з них. Для цього йому презентували кісточку з м'ясом. Причому, ледь забачивши нас на вулиці, жінки здіймали крик: "Манюня, Манюня!" Ну й пес зразу там. Потім я підходив, брав у щасливиці, якій вдавалося всунути саме своє м'ясо Манюні, ще кісток (це обходилося тоді в декілька гривень)... А потім я стояв, мов ідіот, на морозі, доки мій собака пів години, не менше, знищував кістку, якою його пригостили!!! Як же я злився на тих бідних жінок! :)

krisulya написал(а):

вигляд у них як у культтуристів перед змаганнями!

Ага. Як у борців сумо. :) Як оце стоять на задніх лапах і ліниво штовхаються, то точно схоже... :)

531

Классная история :)

532

Манюня (а офіційне його ім'я було Жульєн Миколайович або Великий Жульєн) у мене ще вірші писав. У нього навіть публікації були.
Ось, приміром:
ГЕОГРАФІЯ З ЕПІТАФІЄЮ
Моя географія - од дверей до воріт.
Під кожним стовпом - моя графія...
В житті земнім карбуємо ми слід.
Простуючи до епітафії.
1991р.

ФІЛОСОФЕМА
Гризу я кістку.
У траві лежу собі та мислю:
Хто гризтиме кістки мої,
Коли помру, опісля?
1991 р.

533

Такі собі шедеври! :)

534

Учора від цих морд аж злякався. Картина така: Рисінька валяється доверху пузом, а Лися йому пузо ськає. Я долучився, почав чухати, а тоді дивлюся: а Рися лапи склав, і лежить, ніби навіть і не дихає. Я аж руку відсмикнув. А він перевернувся на пузо і дивиться на мене докірливо: мовляв, чому перестав. Я руку до нього тягну, а він знову на спику - ляп, і завмер. :)

535

Ось так вони нас лякають...

536

Высшая степень доверия)) :cool:

537

Pyatihatochka написал(а):

Ось так вони нас лякають...

Аби тільки так  :D

538

Мої рожі уже геть спаскудилися. Сьогодні вночі вони мені влаштували... Я встав десь після години, засвітив світло... Ну й ясно, що морди полізли з усіх кутків: випускай! Я пояснив їм, куди б вони сходили, і зібрався спати далі. Але тут Рися (гадаю, все-таки він), тримаючись за клітку, тихенько так завив: "Пі-і-інь!" Зрозуміло, що я уже не витримав, і заштовхав їх у постелю. В процесі спати мені перехотілося, а ось їм - ні. Шаснули десь у ковдру, я й не відчував, куди. А я трохи почитав і заснув зі світлом (страшно було якось їх у темряві, хоча, зрозуміло, що придавити я можу їх за будь-якого освітлення). А заснув я в обнімку з нетбуком. Отак ми учотирьох проспали до ранку. І нічого. Морди вилізли, коли після чотирьох їсти захотіли. Я от думаю: вдасться мені їх засадити сьогодні у клітку на ніч.

539

Да...стосунки у вас!Мої навряд би зі мною спати полягали, може тільки Кузя, а менший такий стрибучий , що здається, тільки в свому гамачку і засинає, бо вже ніде подітися.

540

Я б теж не наважилася спати разом з ними. Та й хто б менi дав поспати?!  :D
У тебе з ними такий союз або навiть симбiоз. :)

541

Сьогодні вони вдало повторили спробу. У годину я встав, рявкнув на них, щоб спали, вимкнув світло, і тут вони запищали дуетом, та так жалісливо... Одним словом, спали ми далі разом. В принципі, вони мені спати дають, і взагалі - мудрі морди. Я тільки зараз помітив, що вони і вдень. коли хочуть поспати, вибирають один кінець ліжка, куди я ногами майже не попадаю. Зате там збираються складки покривала, яке значно більше від самого ліжка. Там у них власні апартаменти, причому, кожного разу іншої конфігурації :)
Так і сьогодні. Побігали трішки, потім вклалися там і все. Я прокинувся, і відразу до мене полізли здороватися. :)
Але з вечора я їх все-таки саджатиму в клітку. А то питається: а для чого нам клітка? А вночі я далеко не завжди прокидаюсь, тож постійно їм не обломиться.
Придумав, як називати настольних комп'ютерних пацюків. Зоогаджети. :)

542

Lanselot написал(а):

Зоогаджети.

супер  :D

543

A.L.isa написал(а):

Зоогаджети.

В точку! :crazyfun:

544

nikta, это ж не я а  сер Ланцелот придумал. но действительно в точку!

545

Lanselot написал(а):

вибирають один кінець ліжка, куди я ногами майже не попадаю

Ага, вiдмiнно розмiстилися.

Lanselot написал(а):

Зоогаджети.

o.O

546

Вони таки точно зоогаджети :) Сьогодні знову після години перебралися до мене. Після трьох стали виповзати, але я їх засунув назад під ковдру і заснув. Але тут вимкнулась електрика. У мене всю ніч у кімнаті горить смайлик-нічник у розетці, ну й мало ще які діоди. Тому в кімнаті не темно. А тут стало темно, причому не зовсім, а з вулиці мерехтіли ліхтарі через дерева, і тіні стали коливатися. І ось тут Рися перелякався! Тільки висунеться з-під ковдри і бігом назад. Лися, як майже сліпий, на таке не реагував. Але теж явно зрадів, коли загорілося нормальне світло. Не можуть ці пацючари без цивілізації! :)
А взагалі-то пацанів можна лишати спати і на всю ніч (тільки я цього робити не буду, мусять же вони хоч колись у клітці сидіти). Бо вони дуже смирні. Тільки під ранок Рися по мені побіг у вазон, так і то я його спіймав і засунув назад. А потім вимкнулась електика .... Див. вище.

547

Вгадайте, де з середини ночі регулярно зараз сплять мої бандити? Відповідь ясна. Вони би і звечора не вилазили з-під ковдри, але ж треба їм хоч трохи нормально поїсти і, головне, попити. Я ще не дійшов до того, аби поїлку на ліжку ставити  :crazyfun: Хоча, зарікатися не буду, бо ніхто так добре не піддається дресируванню, як господарі домашніх улюбленців  :playful:
А учора у нас завелась нова іграшка - камкодер. В принципі, вона мені для дечого іншого, але, може я нарешті дозніму фільм про Лисю і його змонтую.
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/91970175.jpg
А оце пан Аристотель в упаковці (дійсно гаджет  :D ).

Отредактировано Lanselot (2011-01-13 08:31:59)

548

Бідний Рисінька заплутався сьогодні у шнурі від навушників.
Надіюсь, що нові навушники попадуться хороші. Куплю сьогодні, а то в навушниках від плеєра не  зовсім зручно.

549

Lanselot написал(а):

ніхто так добре не піддається дресируванню, як господарі домашніх улюбленців

Вот как Вы так умеете точно и кратко?   :D

550

Ну вот и повод купить новые наушники! :)

551

A.L.isa написал(а):

Вот как Вы так умеете точно и кратко?

Бо об'єктивно  :tired:
Сьогодні забрав їх із клітки годині о дванадцятій. Просто я відкрив вікно, і в кімнаті було прохолодно, а закривати не хотілося. То я й подумав: нехай краще у мене гріються. Ну й нічого. Щоправда, спочатку довелося пояснювати Рисі, що ранок ще не настав, а тому йому не вільно бігати кімнатою, але потім він заспокоївся, і ми спали просто ідеально. Я їх зранку ледве добудив. Причому, влаштувалися вони дуже чітко там, куди я тягну ноги :) Мудрі зоогаджети.

nikta написал(а):

Ну вот и повод купить новые наушники!

Ага. Я всеодно збирався. :) У мене ті навушники ще покійний собака вічно перекусював. Вони йому теж заважали. Мабуть, все-таки доведеться нарешті купити безпроводні.

552

А вот всё таки мы сейчас наблюдаем процесс непосредственной дрессировки человека крысами в реальном времени.  ;)

553

Pyatihatochka написал(а):

А вот всё таки мы сейчас наблюдаем процесс непосредственной дрессировки человека крысами в реальном времени.

Угу. Учора вони перекочували назад до постелі години через дві після того, як я посадив їх у клітку. Оце пора її чистити, а я й думаю: для чого?  :playful: Та ні, треба, бо завтра на роботу піду, то сидітимуть, бідолахи, у ній цілий день.
А в постелі вони себе ведуть, мов паїньки. Уночі у мене упав прихилений до стіни рюкзак, то я прокинувся і став шукати Рисю. Думав, що це він. І чого шукав? Ну пішов би на підлогу, то й повернувся б. Але це так, спросонку. Так от, в результаті заглянув під ковдру, хоча раніше намацував там ніби тільки одне тільце. А вони там лежать таким крендаликом  :cool: На бочку, лапочки підібгали і мордами один до одного. Навіть не прокинулися, по-моєму!  :D І все. Вже після чотирьох прийшов Лисінька, вивчив питання, чи дійсно з ними в постелі спить хазяїн (раптом уночі підмінили?) і пішов досипати. До сніданку і роботи я їх ледве підняв - валялися, мов дохлі хробаки.
А зараз Рисі у мене на нозі щось таке сниться... біжить кудись ув-ві сні й чмихає :)

554

Сирок смачний, але їсти однак краще лежачи :)

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/92009406.jpg

555

Lanselot написал(а):

Вже після чотирьох прийшов Лисінька, вивчив питання, чи дійсно з ними в постелі спить хазяїн (раптом уночі підмінили?) і пішов досипати.

:rofl:

556

Учора був жахливий день, я ніби й не прокидався. Добре бути пацюком. :) Бо рожі зранку не встали взагалі! А коли я їх нарешті витягнув - навіть не снідали.
За день, правда, упаковку дитячого сирка ужрали.
А увечері я ледве додому допер, а потім прийшов знайомий, ми з ним по парі чарок випили. Рися теж "лизнув". Аж під ранок з клітки почав проситися. А цього ранку знову не хотіли з постелі вилазити. Отже, знову паршивий день буде.

557

Lanselot написал(а):

Сирок смачний, але їсти однак краще лежачи

Завтрак в постель, плиз! :crazyfun:

558

nikta написал(а):

Завтрак в постель, плиз!

І бажано не в свою, а в хазяйську. Треба сьогодні перевірити, що вони там у мене по кутках ліжка нахом'ячили, доки ще нічого не смердить.

559

Давно я тут не був. Щось робота задушила. Втім, і розповідати нема про що. Фільм спробував зробити, а зйомок стільки, що він виходить повнометражним  :D  Поки не знаю, що з ним робити.
В іншому у нас особливих новин нема. Морди вперто сплять у мене в постелі. Я їх тільки звечора трохи саджу до клітки. Клітку не чистив уже тиждень. Сьогодні доведеться і то більше тому, що вони активію розмазали. Бо вони там сидять тільки вдень і недовго. Зате з-під ковдри вигріб учора багато чого  :D

560

Lanselot написал(а):

з-під ковдри вигріб учора багато чого

:rofl:
Боюсь представить!