Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наші Сусік та Мікі

Сообщений 241 страница 280 из 559

241

мені вже від серця відлягло, коли ветеринар не почув нічкого запалення у Сусіка у грудях. А то все заснути не могла, переживала.

242

Olga_ua написал(а):

А то все заснути не могла, переживала.

а кто-то говорил, что спокойный!  :D

243

Nastya22
ну... відносно спокійна))))збираюсь на базар по крупи, перечитую список з рецепту, виникли деякі питання:
1) що таке маш?
2)чому брати котячий корм саме для кастрованих котів?
3) що таке бананові чіпси?
4) пластівці різного виду (хлопья) - це людські, з гастроному?
5) макарони сирі?

244

Olga_ua написал(а):

2)чому брати котячий корм саме для кастрованих котів?

нафиг он вообще нужен. я не беру и в корм не добавляю

Olga_ua написал(а):

1) що таке маш?

бобовое такое. совершенно не обязательный элемент

Olga_ua написал(а):

3) що таке бананові чіпси?

чипсы из бананов ))) вкусно, но калорийно. и не так чтоб дешево

Olga_ua написал(а):

4) пластівці різного виду (хлопья) - це людські, з гастроному?

да. я беру 9 злаков (8 злаков, 7 злаков). а вообще любые можно
а овсяные, к примеру, у нас и на рынке есть, там где зерно

Olga_ua написал(а):

5) макарони сирі?

да. сухие

245

runa
Дуже дякую, що не змучуєшся відповідати на мої численні запитання))) перевірила свої запаси зернових, все є, крім кукурудзи, гарбузового насіння і пластівців)) На базар пішов чоловік, написала йому перелік, щоб нічого не пропустив))) Він, хоч і вважає, що я "дурньою страждаю", але побурчить і послухається... Не знаю, як буде далі :rolleyes:

246

Только хлопья должны быть неглазированные, в смысле без сахара!
Вот тут я выкладывала фото тех, что мы берем.

247

Irka
дякую, чоловік все одно про хлопья забув і не купив(( поки сама в магазин не виберусь - толку не буде... а я не маю часу сходити, сьогодні стільки роботи і готувати купу запланувала. Ще сьогодні будуть на старій сушці (яскравий бісер тепер вибираю з корму геть)

248

так смешайте без хлопьев, делов-то )))  потом добавите

249

runa
ок)))

250

проростила зерна пшениці, тепер думаю - це пере-проросле зерно, чи недо-проросле...
http://s017.radikal.ru/i413/1202/ec/86e6bba0f6bf.jpg

251

а это не имеет значения. можно давать в любом виде - и с чуть проклюнувшееся, и с приличным зелёным стебельком.
Только пока давай только Мики
Кстати, как там Сусик?

252

Nastya22
а це тільки Мікі і їсть, Сусік не хотів. Сусік, на жаль, без змін((( Облюбував гамачок, зариється в шарфік і спить весь день...

253

чихает так же часто? а что с калом? по-прежнему размазанный?

254

runa
чхає так само часто, буває, підфоркує. Кал потвердішав і потемнів.

255

хорошо. вероятно, что все же на йогурт был мягкий и светлый

с чихами - посмотрим, что будет после замены корма

256

runa
так, з активією я явно переборщила - давала пів чайної ложечки на кожне лікарство - в результаті 2 ч.л. зранку і 2 ч.л. ввечері

257

Olga_ua написал(а):

проростила зерна пшениці

А у мене таке не хотять їсти... Вибирають тільки те, що проклюнулось. Але ж у них такі різні смаки у всіх!!!

258

Оля, а носик он также сильно трёт?

259

Nastya22
та тре постійно((( що то за біда із щуриком - вже не знаю... підстилку забрала, корм сама мішаю, ліки даю, а толку ноль...

260

Lisvegas
може, їм це в даний момент не потрібно) тварини краще відчувають, що їм корисне.

261

Olga_ua написал(а):

а тре постійно((( що то за біда із щуриком - вже не знаю... підстилку забрала, корм сама мішаю, ліки даю, а толку ноль...

ну я не думаю, что реакция буде быстрой. надо еще подождать. не переживай ты так.
симптомы аллергии проходят через 12-24 часа после устранения аллергена. так что посмотрим что будет завтра
и потом, смотри... ведь прогресс есть - с поносом уже справились, ттт! так что давай с как-то бороться с пессимизмом!  :yep:

Отредактировано Nastya22 (2012-02-18 22:52:52)

262

Olga_ua написал(а):

тварини краще відчувають, що їм корисне.

Я читала, що крисики - як люди. Люблють їжу, яка їм некорисна )))

263

Nastya22
цы пчихи якісь непонятні, не знаю, що могло викликати цю алергію (якщо то все-таки алергія). Він постійно пчихає, тре носик, а головне - постійно чухається, як від бліх. Так зубами покусує боки, ніби блохи ловить. Вже обробила і інсекталом, і стронгхолдом... Ветеринар нічого не побачив, але я навіть не знаю, наскільки хороший той ветеринар...

264

Lisvegas
і хвороби в них, як у людей((((

265

Nastya22 написал(а):

симптомы аллергии проходят через 12-24 часа после устранения аллергена

ще би знати, що то за алерген... а що якщо я його ще не усунула?

266

Вони - як ми. Чи ми - як вони...  Але в їх товаристві я почуваю себе скоріш головною крисою, ніж людиною )))

267

Lisvegas
а мені їх лапки так схожі на людську руку - мають 5 пальчиків. І ще вони такі ж соціальні істоти, як люди. Я коли даю Сусіку ліки, а Мікі вибігає теж, і не отримує від мене нічого, в нього така образа в оченятах читається... Тепер стараюсь і йому одночасно щось дати смачного.

268

Olga_ua написал(а):

а мені їх лапки так схожі на людську руку

Ой - да! Такі пальчики, такі долоньки!  :flirt:

269

Я тут еще подумала: а нет возможности вынести клетку в другую комнату на денек? Вдруг все-таки что-то именно в данном помещении его беспокоит.
И еще, он не начал нос тереть больше после начала приёма сумамеда? А то я тут покопалась в интернет - аллергия на сумамед не такое прям редкое явление
Даже на БУМе нашла вот такое: "от сумамеда у Ваньки начались расчесы до крови и корочек. С отменой сумамеда расчесы исчезли."

Теперь вопрос к опытным крысоводам: бывает ли такое понятие как "крыс-аллергик". Во например в данном случае, возможно все началось с аллергической реакции на корм. Начали давать сумамед - на него тоже аллергия, потому что крыс к этой гадости предрасположен. Соответственно, когда убрали корм, то всё-равно один аллерген в виде сумамеда остался. Понимаю, что стечение обстоятельств фантастическое, но....


вот еще поковырялась. понос и аллергия достаточно частые спутники

Отредактировано Nastya22 (2012-02-19 02:18:01)

270

Nastya22 написал(а):

подумала: а нет возможности вынести клетку в другую комнату на денек?

коли приїжджав у гості батько, клітку виносили на кухню, то там така ж байда тривала...

Nastya22 написал(а):

он не начал нос тереть больше после начала приёма сумамеда?

не знаю, чи це пов"язано із сумамедом... Я стала давати сумамед, бо пчихав і тер ніс, але тепер тре ніс дійсно частіше. І чухає лапками боки весь час...
Я вже думаю, може покупати його, може, щось на шкірі його подразнює? Посушу потім феном, то не змерзне. Куплю йому шампунь для котів (на конячий уже бюджет не розтягнеш).

271

все, відміняю сумамед, боюсь давати. даватиму тільки кларитин і покупаю

272

не надо купать пока что

273

лошадиным шампунем точно крыс купать не надо.

Отредактировано Nastya22 (2012-02-19 11:29:54)

274

Nastya22
я вже взагалі заплуталась...
Характеристики настоящего крысолюба, тут дівчата писали, що миють конячим шампунем
http://uarat.bbok.ru/viewtopic.php?id=1274#p65218

Отредактировано Olga_ua (2012-02-19 11:39:03)

275

Olga_ua, нееее.... то они СЕБЯ моют  :D  Крысам нужно что-о очень мягкое. Вообще есть специальные шампуни для грызунов, но они редко где бывают. Можно детским шампунем или детским мылом
Вот, кстати, забавное видео http://uarat.bbok.ru/viewtopic.php?id=8 … p=3#p41811

Отредактировано Nastya22 (2012-02-19 11:46:59)

276

дякую за відео, тепер знаю, як купати щурика))) і слона теж :D

277

Оля! Вот что еще хотела тебе написать. Смотри: ничего смертельно опасного у Сусика нет. Сейчас надо какое-то время спокойно наблюдать и быть морально готовым к тому, что какое-то время заметного улучшения не будет. И это не повод паниковать и опускать руки.

278

Nastya22
дякую, Настенька, жаль, що в Калуші нема вета по щурах...

279

Olga_ua написал(а):

жаль, що в Калуші нема вета по щурах...

а также во всех остальных городах кроме Киева, ну и частично Харькова  :D

280

аллергия может быть на много чего. вплоть до аллергии на микоплазму и токсины от паразитов.
надо обработать стронгхолдом. сколько дней уже сумамед?
по видимому, надо менять аб.