Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наші Сусік та Мікі

Сообщений 81 страница 120 из 559

81

Olga_ua написал(а):

в Сусіка лапка вже працює, він так тепер стрибає по клітці

о, гарна новина яка!

82

В захваті від Ваших крисок) Особливо Мікі - маленька крисолюдинка з цікавими очима. А животик такий апетитний, так і хочеться чмокнути :love:
Можна замість тирси використовувати пресовану тирсу, вона зручніша у використанні. Тільки не кожна підходить для крисок, хвойні вроді не підходять.

Отредактировано Світлана (2012-02-10 08:24:05)

83

Дякую, Свыталанко! Тыльки думала, що все налагодилося з лапкою - а тепер знов біда... Мій Сусік від вчорашнього вечора пчихає, і то дуже часто. Розглядаю носик, не бачу червоних виділень. Він весь час тре носик лапками. Що може бути причиною? Може, паразити? Ми обробили щурів порошком Інсектонал, але вже пройшло 2 дні, але гниди на шерсті є і далі. І ще щурики стали дуже чухатись. Зекономила, не купила Стронгхолд, бо у аптеці сказали, нащо витрачати лишні гроші, якщо є такий хороший препарат за 4 грн., тепер не знаю, що робити. Сьогодні піду знову, куплю все-таки стронгхолд і ще аквамаріс для дітей. Але скільки його капати в такі малесенькі ніздрі? Як я зможу це зробити, навіть не уявляю, він такий вертлявий. Чи, може, викликати ветеринара, хай огляне... Я зовсім розгублена. Думала, може, проблема із підстилкою (стружка фруктових дерев), але Мікі зовсім не пчихає

84

а як давати ехінацею, підкажіть, будь-ласка, скільки крапель на скільки об"єму поїлочки?

85

а може бути, що пчихає від обробки шерсті Інсектоналом? Не зважилась його після обробки покупати, щоб не змерз, а в інструкції не було вказано, купати чи ні. А тепер не знаю, от покупаю, а якщо в нього щось респіраторне... То ще гірше зроблю...

86

Які у Вас солоденькі малюки)Я от дуже шкодую, що своїх у такому віці не бачила. А Мікі на мого Патріка схожий - теж в капюшоні)
Хай не хворіють і радують Вас)

87

Jane_Owl
дякую, викликала ветеринара додому, бо місця собі не знаходжу

88

створіть темку в розділі "Ветеринарія",  Там точно Вам дадуть рекомендацій правильних досвічені крисоводи, тому що в щоденники заходять не всі.
Я нажаль конкретно нічого не підскажу, боюся помилитися - новачок. Теж якщо щось не так - дуже хвилююся і відразу визвонюю більш досвіченим або пишу темку в ветеринарії.

Якщо ветеринар щось призначить з ліків, може не відразу давайте - порадьтеся тут в розділі ВЕТЕРИНАРІЯ.

Одужуйте пошвидше! Все буде добре!
Я б не спішила з сильнодіючими ліками. Для початку ехінацея думаю не зашкодить. Може аромалампу з базиліком чи евкаліптом. Якщо сухе повітря - зволожити.

Це може бути алергія на щось.
Гниди так швидко не пропадуть, вони може вже мертві і тільки з часом зійдуть.
І дуже дивно Що у Сусіка а не Мікі, який щойно появився у Вас

Отредактировано Світлана (2012-02-10 10:30:52)

89

Нам назначили ехінацею в сухому вигляді (таблетках) эхинацею-ратиофарм. Мої великі (580 та 700 з лишнім грамів), то лікар призначила по 1/8 таблетки ранком і вечором. Я розтираю в порошок і даю з якимось лакомством (йогурт. наприклад). Для Ваших доза менша має бути

90

Світлана
дякую, створила тему у Ветеринарії, все перекопіювала туди, може, щось порадять фахівці. Мікі просто попав до нас виснажений, обезводнений з впалими боками, може, він щось приніс - я поспішила з підселенням... А Сусік з обласного центру, там у зоомагазині вони були дорогі (відносно), бо породи дамбо, напевно, за ними більше доглядали, бо на вигляд був доглянутий, з блискучою шерсткою. Тому, можливо, більш вразливий...

91

Можливо так і є.
Будемо ждати і надіятися що зараз підтянуться крисоводи.
А поки почитайте, якщо є час теми в розділі ветеринарії, може знайдете схожі симптоми.

92

Крыс Шумахер чихает -- что делать? ось одна - щось подібне
http://uarat.bbok.ru/viewtopic.php?id=1257 - ще одна

Отредактировано Світлана (2012-02-10 11:06:28)

93

Світлана
дякую

94

Приїхала наша Касіта-80, але чомусь без інструкції по складанню(((

95

http://s017.radikal.ru/i425/1202/e6/2f29de7fb125.jpg
Дым прибув!

96

Симпатично, и, должно быть, удобно!
Домик в домике?  :flirt:
(я про маленькую клеточку в большой)

97

Поздравляю! Не даром всякие там Шиншиллы в руки не шли! Вот теперь такая красота!

98

Labriska
вони щось собі місця в великій пустій клітці не знаходили, а поставили їм стару клітку всередину - то сприймають її як свій будинок, а більшу клітку - як двір для прогулянок. Тепер за ними так цікаво спостерігати - Мікі стрибав з клітки на хатку з кормушкою, не доскочив, попа сповзала, то Сусік його підсадив мордочкою (така вже взаємодопомога проявляється). Які вони розумні! Клітка там стояти не буде, треба гамачків, труб пластикових накупляти, понавішувати - а то дуже пусто у клітці і незатишно...

99

Nastya22
Дякую, Настенька, я вже тепер думаю, що з гризунів розумніших за щурів, напевно, нема.

100

Nastya22 написал(а):

всякие там Шиншиллы в руки не шли!

Настя швидше за все мала на увазі назву клітки :D, але

Olga_ua написал(а):

розумніших за щурів, напевно, нема

це стовідсотково!  :yep:

Вітаю з новим домом, дуже рада за вас та ваших маленьких!

101

Irka написал(а):

Настя швидше за все мала на увазі назву клітки :D, але

точно, просто я думала купити шиншилу, а діти захотіли щура))) А з клітками дійсно не получалося іншими - все зривалося. Купила гелевий наповнювач "Тріксі" - це щось хороше, не підкажете?

102

Irka написал(а):

Вітаю з новим домом, дуже рада за вас та ваших маленьких!

Дуже дякую, жаль, що на новосілля далеко запрошувати...

103

Olga_ua написал(а):

гелевий наповнювач "Тріксі"

Я не знаю, що то таке, ось розмірковування про силікагель, якщо це він.
А фальшдно в новій кліточці є? Бо насипати так, щоб пацючок по цьому наповнювачу бігав точно не бажано... це я висновки з прочитаного роблю... І навіть ті, хто використовував цей наповнювач - теж перейшли згодом на целюлозний  :)

Отредактировано Irka (2012-02-11 16:56:55)

104

Irka
ні, нема фальшдна, я не розумію його призначення - це ж нема можливості щурові лапи розслабити, коли постійно по металу лазити... Для чого його чіпляють?

105

Як же ж Мікуся схожий на мого Тошуню)))) такий солоденький агутенька :love:
Гарня в хлопчиків клітинка, така собі навіть не клітинка, а цілий палац!

Olga_ua написал(а):

це ж нема можливості щурові лапи розслабити, коли постійно по металу лазити...

от і у мене завжди так серце боліло, що їм лапочки ті по прутах неприємно ставити, тому в мене на полочках завжди були коврики, а фальшдна ніколи не було. Мої сери завжди на бумазі жили.)))

106

Ira
дякую, Ірочка!

107

Мики просто класс! Похож на моего Айфончика!! И тоже зоомаговский.
Вначале был пуглив, а сейчас это претендент на имя лучшего моего друга!! Только произнесу Айфончик, он тут как тут, лезет на ручки!!

Отредактировано martisha.k (2012-02-12 14:38:32)

108

martisha.k
а в нас Мікі дуже ручний і лагідний, може на руках сидіти довго, а Сусіка не втримаєш, такий вертюх)))

109

С новосельем мальчиков!

110

Janny
дякую, їм тепер є де побігати)))

111

як Сусік? чихів не спостерігається? ттт))))

112

Ira
:dontknow: пчихає, біднятко, і чухається. По інших параметрах активний, має гарний апетит, лапка відійшла і повністю рухома. Я пошила їм гамачок із старих джинсів, 2 дні висів, їх не цікавив, а сьогодні нарешті вони його оцінили)))

113

а що Сусік отримує? Ліки я маю на увазі? Було багато запропоновано, що ти (можна ж на "ти" ;)  йому зараз даєш?

Отредактировано Ira (2012-02-12 18:12:39)

114

давай на ти, звичайно))) я даю поки-що ехінацею та капаю носик аквамарісом. Сьогодні вперше на ніч дам сумамед (мені порадили у ветеринарії). Мабуть, поганий з мене крисовод... Якщо з Сусіком щось станеться, більше щуриків заводити не буду(((

115

Olga_ua написал(а):

Мабуть, поганий з мене крисовод...

та ну прямо.
просто пока нет опыта, а еще зверушка из зоомагазина, да плюс морозы...
все с этого начинали. у всех были те или иные ошибки.
вот у меня, например, заболел приехавший из чехии крыс. почти сразу заболел. он вообще ужасно худой был, толку что из питомника... ну ничего, пролечили сумамедом (долго, месяц), после этого года полтора никаких проблем и забот не было. потом, конечно, в возрасте хронь вылезла.. ну и про вязки, ессно, можно было забыть. а так нормально прожил.

могу вот что еще посоветовать. я клетку с этим нашим задохликом (домашнее ласковое прозвище этого чеха, ага) тогда укутала со всех сторон теплой тканью (махровый халат), был только маленький кусочек для поступления воздуха. я заметила, что это ускоряет выздоровление

116

ага. все в начале совершают ошибки! а вы молодец, столько для них делаете! Не наговаривайте на себя!

117

runa написал(а):

укутала со всех сторон теплой тканью

дякую, це ідея! треба щось таке придумати... якісь пеленки навішаю

Nastya22
дякую, Настенька, бо в мене щось уже паніка почалася) але зараз вже трошки легше - малий з щуриками бавиться шнурочком, вони так активно за ним стрибають, прислухаюсь і не чую, щоб чхав. А зранку чхав без перестанку. В нього якось періодами. Так і вчора, вже було заспокоїлась - а знову зачхав...

118

Олечка, ты просто молодчинка, как же мало хозяев, которые так же любят своих питомцев, а еще меньше тех, кто готов так быстро привязаться именно к крысе. Наши малыши этого заслуживают, достойны такого отношения гораздо больше многих других домашних любимцев, но предвзятое отношение людей к крысам очень сложно преодолеть. Ты смогла! Это очень здорово!  :flirt:

119

Irka
в мене просто ніколи не було упередженого ставлення до гризунів))) просто якщо вже взяли тваринок, треба створити їм належні умови, бо ми вже за них відповідальні. Як виявилось, в мене нема в місті жодної подруги, яка б зрозуміла, чому я завела щуриків. У всіх зразу реакція "Як? та ти що, здуріла!" А мені вони гарні, симпатичненькі, і тепер ще й побачила, що дуже розумні. Правда, до чоловічого достоїнства Сусіка, якщо чесно, звикала))))

120

Дааа, яйца у них ОГО  :blush: , от человеческих далеко ушли  :D