Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наші Сусік та Мікі

Сообщений 481 страница 520 из 559

481

Lisvegas
Дякую, напевно так і є, просто я побачила відмінність і здивувалась. Але Сусіку така постановка лапок не заважає. Він по характеру дійсно спокійний і обережний. Міккі вже двічі кусав малого, як чув від нього запах їжі, а Сусік дуже лагідний, я навіть впевнена, що він ніколи не вкусить. Коли сідаю на диван, він зразу вибирається з клітки і біжить на ручки. І завжди виходить з хатки на кличку. А Міккі лише тоді, коли захоче. Знаю, що це несправедливо робити різницю між дітьми, але Сусік у мене любимчик)
Я все згадую, як чоловік привіз його з Франківська і попередив, не бери в руки, це дуже агресивний щур, коли його продавщиця ловила, він так на неї злобно шипів і намагався вкусити...
Два тижні перед тим ми відпочивали у Франківську, зайшли з дітьми в зоомагазин і побачили там виводок цих щуриків - там їх було штук 10, і пішли з зоомагазину з переконанням, що двох хом"яків і рибок в домі і так забагато. Але чомусь у мене з голови не виходили ці вухастки, там були білі і сіренькі. Якось чоловік збирався по справах у Франківськ, то я попросила купити щуренятко, бо воно мені з голови не йде. Чоловік намагався переконати мене, що це вже буде перебор, але хіба можна встояти, якщо я щось дійсно захочу. Яка була тоді в мене радість, що ще один щурик залишився (якраз сіренький, який мені так приглянувся кольором). Продавщиця сказала, що його не купили, бо він агресивний і дикуватий. Ми так чекали його приїзду, малий зразу придумав йому ім"я. І коли нарешті чоловік витрусив його з коробочки нас стіл, настала мить нашого знайомства. Воно зіщулене, перелякане і насторожене, завмерло, боїться поворухнутися. І ми боїмось його взяти, оскільки такий, за словами продавщиці, агресор. Щоб помістити в клітку я одягла з переляку навіть рукавицю. Щурятко кілька днів поводило себе недовірливо, боялось вилазити з хатки, правда витягувало з хатки мордочку, щоб понюхати пальці і ховалось. Тоді ми купили йому друга - Міккі, і все враз змінилося. Вони разом стали бігати по клітці, Міккі прибігав до нас, і Сусік з ним. І так з часом Сусік став більш ручним за свого вчителя)))
Тепер я вже так їх полюбила, я навіть не здогадувалася, що щурів тримати так інтересно. Але чомусь Сусік у мене на першому місці. А мій малий полюбив більше Міккі, носить його з собою по всій квартирі. А донечка залишається вірною хом"ячкам)))

482

щаслива історія :love:
Характери в них ще можуть змінитися)
Мій старший Хвостик теж спочатку був більшим любимчиком, лагідний і спокійний, такий собі флегматик)
Але зараз він став явним домінантом, скритий холерик. А Чопик з "шило в попі" перетворився на лапуню лагідного з поглядом ображеної дитини)

Отредактировано Світлана (2012-03-12 08:45:10)

483

Світлана написал(а):

скритий холерик.

так з досвідом стаєш щурячим психологом))) дійсно, характери так змінюються у них з дорослішанням. А так швидко ростуть, ще хочеться, щоб побули трошки маленькими, а тут уже й підлітками стали... Так стрімко летить щуряче життя (та й наше теж)...  Через тиждень виходжу на роботу з декрету,будуть мої щурики весь день самі на господарстві)))

484

Olga_ua написал(а):

будуть мої щурики весь день самі на господарстві)))

вони мабуть не постраждають від цього, так як в основному вдень сплять))., мої так точно) активність з 18 і до 21-22

Olga_ua написал(а):

Через тиждень виходжу на роботу з декрету

а я через три тижні в декрет))

485

Світлана написал(а):

а я через три тижні в декрет))

о, яка гарна новина! Світланко, вітаю, я така за тебе рада! [взломанный сайт]

486

Olga_ua написал(а):

будуть мої щурики весь день самі на господарстві

Вы за ними будете больше скучать,чем они за Вами-проверенно :)

мы когда взяли девочек,так первую неделю меня "заперли " с ними -не разрешили их оставлять одних...через пару недель -мне надо было съездить к родителям-там мой с работы отпрашивался на пару часов-чтоб проверить девочек :) ,подогреть комнату-если температура упала :)

487

ой, там такий напряг на роботі, що скучати не буде коли...

488

http://www.fotolink.su/pic_b/c1655335f89f847dd5deb49978ddf7f8.jpg
отак ми дружно спимо (фотоспалах розбудив)

489

Вирішила і я зважити своїх хлопців))) Сусік важить 275 г, Міккі 267, сукупна щуромаса 542 г)))
http://s017.radikal.ru/i424/1203/55/10e121d959d0.jpg
а з цеї фотки я вмираю))) щурики прищурились))))
http://s019.radikal.ru/i617/1203/ba/ec9937b33db6.jpg

490

Olga_ua
Моськи хулиганские! А какой агрегат страшный... Я сначала подумала , что это биотуалет!  :D

491

Руся40 написал(а):

что это биотуалет!

хтось із моїх хлопців теж так подумав))))

492

Прищуренные крысы - просто супер!!! Хитрющие такие))) Блестящие и красивые :love:

493

Olga_ua написал(а):

а з цеї фотки я вмираю))) щурики прищурились))))

лапусики мальчусики,как спокойно они на весах то сидят..я своих не могу посадить- только опускаешь , а они уже у тебя на голове ,держатся всеми лапами за волосы-уши-нос-губы с выражением морд "спасите помогите убивают"

494

подмигивают! прелесть!

495

Какие фото! Здорово.
А подмигивающие крысы - это просто заговор перед побегом какой-то,прелесть,а не малыши.
Кстати,выглядят крупнее,забываешь,что они еще маленькие...

496

vAmpireNok написал(а):

как спокойно они на весах то сидят..

ох... скільки невдалих кадрів було зроблено, поки нарешті вловила ці спокійні моменти)))

Крысалёнок написал(а):

А подмигивающие крысы - это просто заговор перед побегом какой-то

хі-хі, це точно!

497

фотки суперові) Моськи ще кращі) Як же Сусік на мого Чопу схожий)

498

Світлана написал(а):

Як же Сусік на мого Чопу схожий)

жаль, що не можемо їх познайомити

499

Крысалёнок написал(а):

А подмигивающие крысы - это просто заговор перед побегом какой-то

та не, они ж в это время думали как раз о том, о чем и

Руся40 написал(а):

что это биотуалет!

500

Olga_ua написал(а):

жаль, що не можемо їх познайомити

так, жаль) мій Чопик дружелюбний хлопчик, думаю не було б сварок і кулаків)))
А взагалі я теж західнячка) Родом з Карпат, а в Франківську жила 10 років, там в мене багато друзів)

Отредактировано Світлана (2012-03-15 09:27:45)

501

Світлані.|Свернуть.
Світлана написал(а):

а я через три тижні в декрет))

какая прелесть! поздравляю!  :cool: я бы тоже сходила в декрет еще раз, но...

502

Світлана написал(а):

А взагалі я теж західнячка) Родом з Карпат, а в Франківську жила 10 років

о, то ми земляки! я теж у Києві 3 роки працювала, але повернулася, бо ціни на оренду житла зростали непропорційно до моєї зарплати...

503

Отличные фоточки. И все же, что это за чудный агрегат? (у меня слабость к кухонной технике, мне нужно кухню размером со всю квартиру и накупить туда всего-всего и побольше :) )

504

Олюня
це міксер фірми zelmer з посудиною, яка крутиться під час збивання - але мені краще збивати, тримаючи в руках. А кухонні ваги під чашою дуже вдало придумано, коли збиваєш, додаєш новий інгредієнт і знаєш скільки його добавила.

505

Olga_ua написал(а):

це дуже агресивний щур

Бідненьке маля - воно, мабуть, було таке переполохане, що з відчаю тяпало зубами що прийдеться! У мене так з Дикою було (тому і Дика...). Її як із зоопарку, з віварію принесли - вона теж пару днів сиділа у гніздчку а мої  пальці намагалася тяпнути зубами. А теперь - така ніжна дівчинка, така вірна - лізе на руки і повилизує, і повикусує! І спати любить так, щоб голову покласти мені в долоню )

Olga_ua написал(а):

хтось із моїх хлопців теж так подумав))))

Ги-ги :-))))
Дуже симпатичні фотки!

Olga_ua написал(а):

Через тиждень виходжу на роботу з декрету,будуть мої щурики весь день самі на господарстві)))

Вітаю! А я думаю - чому писати стала меньше?... Мабуть вже з головою в роботі?!

506

Lisvegas
тк, я вийшла на роботу, тепер так обмаль часу на улюблений форум... Я 6 років відсиділа в декреті (одна дитина за одною), тепер мені так важко увійти в робочу колію - приходжу з роботи, поки перероблю всі домашні клопоти, часу зовсім нема, вже й дітей пора вкладати. Так важко настроїтись на новий лад, в квартирі безлад, рук не стає((( Може, скоро все увійде у своє русло... А щурики мої почуваються добре, гасають по дивану, як прийду з роботи вибігають до мене з клітки на диван, Сусік уже вилазить через грати з натугою,через день-два точно застрягне, бо  підріс, поправився)) зараз пишу, Мікі лежить у мене на колінах, слухає, як я йому чухаю спинку)))

507

Lisvegas написал(а):

Дуже симпатичні фотки!

дякую, старались)))

508

Olga_ua написал(а):

рук не стає(((

Нічого, минеться! У жінки на все сили стане, як є бажання. То спочатку так важко, бо дійсно без звички... Втягнешся неодмінно!

Olga_ua написал(а):

як прийду з роботи вибігають до мене з клітки на диван, Сусік уже вилазить через грати з натугою,через день-два точно застрягне

Гм... а там що, великі дірки, що через грати вилазить?  У мене не пролізе навіть мала...
А ще дивуюсь з дивана. Вони не злазять з нього на підлогу? Бо моя мала вже навчилась - і з дивану, і з компьютерного столу стрибає... Тепер не можу її постійно випускати - тільки під наглядом у кухні  :dontcare:

509

Olga_ua, ой не заздрю. Після п’яти вихідних чи двох тижнів відпустки складно на роботу виходити, а після шести років - годі й казати. Бажаю якомога швидше адаптуватися до нових умов життя.  :yep:
До-речі, фото хлопців у чудо-агрегаті дуже вразило! Такі гарнюні  :flirt:

Отредактировано Irka (2012-03-22 22:52:29)

510

Lisvegas написал(а):

великі дірки, що через грати вилазить?

так, 2 з половиною см, а на напівкруглій кришці ніби ще ширші. Я спочатку тримала малу клітку у великій і на ніч їх у ній закривала, тепер бачу, що вони не втікають, клітку віддала хом"ячці (мабуть, зраділа розширенню житлової площі, бо жила в акваріумі), то і не хвилююся, клітка стоїть коло дивану, вони собі коли захочуть - вилазять, і вдень, і вночі бігають, а спати і їсти (і навіть какати) ходять у клітку. А на підлогу і не пробують, сама дивуюся)))

Отредактировано Olga_ua (2012-03-23 20:19:40)

511

Irka
дякую, Ірочка, за підтримку, я після першого робочого тижня відчуваю себе зовсім розбитою. Нарешті завтра вихідні, почитаю щоденники на форумі, а то випала з русла, навіть не знаю, які новини у форумчан)))

512

Ще позавчора писала, що крім дивана, щурики ніде не бігають))) але вчора мала мені каже: "дивись. мама, Міккі по підлозі бігає"))) Я його з підлоги забираю у клітку, а він назад на підлогу. Довелось переставити клітку на стіл. Взагалі Міккі такий шалено стрибучий, безшабашний і безстрашний - може перемахнути півметрову відстань від клітки до дивана. Сусік - інтелігент, він спокійний, виважений і на ризиковані вчинки не здатний. А ще у Міккі шерстка така м"якесенька, а у Сусіка жорстка, і кігті твердіші.

513

Кидай роботу, повертайся до крис!  ;)

514

Да! Оля, бедная, видать совсем в работу ушла

515

дівчата, я щодня після роботи захожу на форум, тільки голова вже не варить, щоб щось писати(( дякую, що не забули ще нас))) щурики мої здорові, Мікі став напідложним, такий наглючий і суперстрибучий. А Сусік такий спокійний, зважений, словом - інтелігент, така ніжна мамина дитинка))) Клітку тепер прибираю кожні два дні, бо такий розгардіяш там створюють))) Мріяла доповнити щурів третім, але мій невблаганний чоловік приземлив мої пориви(((

516

Lisvegas
треба оформляти відпустку по догляду за крисами)

517

Olga_ua написал(а):

треба оформляти відпустку по догляду за крисами)

:cool:
Тільки... чи зрозуміють цей факт в лікарні та на роботі?  :crazyfun:

518

не зрозуміють... я цього тижня ангіною захворіла, то не дозволили піти на лікарняне(

519

Уявляю собі, ящо сказати їм, що ангіна у щурика...
Ну, таке тепер життя. Що поробиш!
Хай криски будуть здорові, щоб не треба було їх лікувати! І сама бережись, бо без мами всім погано.

520

Olga_ua написал(а):

треба оформляти відпустку по догляду за крисами)

=) воть воть...а крысыки то как довольны будут ...