Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наші Сусік та Мікі

Сообщений 441 страница 480 из 559

441

Olga_ua написал(а):

А ще у нас сьогодні перші збитки - якісь невідомі хулігани погризли кнопки на пульті від телевізора, необачно залишеному на дивані

К порядку приучают. Умнички ;)

442

Olga_ua написал(а):

а Сусіку подобаються ненатуральні блондинки)))

:crazyfun:

Olga_ua написал(а):

А ще у нас сьогодні перші збитки - якісь невідомі хулігани погризли кнопки на пульті від телевізора, необачно залишеному на дивані)))

Вам повезло,что это только первые потери,у нас уже обоев нет по низу,но пульт надежно спрятан!)))

443

Olga_ua написал(а):

якісь невідомі хулігани погризли кнопки на пульті від телевізора

o.O кто? кто? кто это сделал?  :rofl:

444

тепер задумалась, що треба і диван застеляти, якщо на них така гризучість напала... куплю на гумі в останній день якесь старе покривало і буду застеляти диван для прогулянок. Мені малий ще приніс один речовий доказ - погрижену іграшку)))

445

Nastya22 написал(а):

кто? кто? кто это сделал?

навіть не знаю, хто б це міг бути - може, якісь захожі, адже мої милі щуренятка просто не здатні на такі вчинки)))

446

ооо, понеслось)) але проводи все рівно їм подобаються найбільше)

447

Olga_ua написал(а):

ще приніс один речовий доказ

"не пойман -не вор доказана вина "  http://static.diary.ru/userdir/1/1/6/8/1168989/64397159.gif

448

Пульт -- тiльки кнопками вниз класти! Ражду, бо так частiше ця гарна рiчь має шанси на животiння.  :D Животiння -- бо  вiн вже без частини гумових гудзикiв.

449

Світлана написал(а):

проводи все рівно їм подобаються найбільше)

вони підлоги ще бояться - одного разу Міккі скакав з дивану до клітки, не долетів, приземлився на підлогу, то так швидко видрапався у клітку))) А проводів у нас багато...

450

Pyatihatochka
я вже пульт буду краще забирати з області їх досяжності - думаю, вони догадаються перевернути)))

451

vAmpireNok написал(а):

"не пойман -не вор доказана вина "

мушу відеокамеру ставити, щоб впіймати з поличним)))

452

В мене мало хто здогадувався перевертати, як не дивно. А ось обiсцяти -- завжди вiдмiтяться...

453

Pyatihatochka написал(а):

А ось обiсцяти -- завжди вiдмiтяться...

:D

454

Pyatihatochka, в точку! Не переворачиваю, но поливают изрядно.

455

nikta
Pyatihatochka
це просто не зуміли перевернути - і відомстили)))

456

Наші кавалери вітають чарівних дам зі святом і запрошують у гості)))
http://s52.radikal.ru/i135/1203/99/191be9b810c6.jpg
http://i036.radikal.ru/1203/7f/2d386a94a9e9.jpg

457

Olga_ua
Ой, какое милое поздравление!!!  :flirt:   Капюшончик - вылитый мой Васька и Волька в одном флаконе.


Шепотом: главное, это сразу же снять крысей с коробки, пока до торта не догрызлись.

458

Руся40
дякую, Руся, по ідеї вони разом на коробці торта мали сидіти, але цей капюшончик - такий непосида, ух! :canthearyou:

Руся40 написал(а):

Шепотом: главное, это сразу же снять крысей с коробки, пока до торта не догрызлись.

чомусь торт їх не цікавив, а от підсніжники дуже)))

459

Olga_ua
я от ваших усов просто млею...

460

vAmpireNok
дякуємо)))

461

Olga_ua написал(а):

Наші кавалери вітають чарівних дам зі святом і запрошують у гості)))

Молодцы,мальчики! Умеют правильно дам поздравить! Настоящий джентельменский набор!)))

462

спасибо мальчикам за поздравления!
Оль, они у тебя как на дрожжах растут!  :O

Отредактировано Nastya22 (2012-03-08 18:49:53)

463

Диана написал(а):

Умеют правильно дам поздравить!

то їх мама правильно виховує)))

Nastya22 написал(а):

они у тебя как на дрожжах растут!

я сама думаю, так швидко ростуть, при цьому вічно голодні... вже почалися пацанячі розборки нешуточні, до цього жили собі тихо-мирно, а сьогодні Мікі так накинувся на Суську, що вирішила за краще відтягнути його. Мені здається, цей капюшон буде домінувати у нас, дарма, що молодшенький

464

Olga_ua, ой...какие мальчики  :flirt: ..особенно Сусик с его очаровательным пузом  :love: ...Спасибо за поздравления....очень приятно, особенно от таких красавчиков  :idea:

465

juicy
ми старались)))

466

Olga_ua написал(а):

ми старались)))

удалось на 1000000%, спасибо вашим мальчикам, за теплоту, которая от них излучается  :love:

467

juicy
дуже дякую за теплі слова))))

468

Які у вас чарівні чоловіки, одразу видно справжні джентельмени. А вусяки які чудові. :cool:

469

seve-natalya
дуже дякую, я сама у них закохана :love:

470

какие кавалеры красивенные! :love:

471

Мальчики-красавчики!!

472

Labriska
martisha.k
дуже дякуємо))

473

А пiдросли!

474

Olga_ua написал(а):

тепер задумалась, що треба і диван застеляти, якщо на них така гризучість напала... куплю на гумі в останній день якесь старе покривало

О! Як вони люблюять ховатись під таке покривало, бігати під ним і гризти всласть, бо там же ж не видно що хто робить!  :crazyfun:

475

Pyatihatochka
як на дріжджах)))
Lisvegas
щось ніяк за тим покривалом не виберусь)))
Сьогодні розгляділа, що мої щурики задні лапки по-різному якось ставлять - Мікі рівно, тому такий спртний, стрибучий і швидкий, а у Сусіка задні лапки носками в різні сторони, як у качечки...

476

Olga_ua написал(а):

у Сусіка задні лапки носками в різні сторони, як у качечки...

А це заважає йому стрибати чи лазити?

477

не знаю... він трохи повільніший за Міккі, так далеко не стрибає, і не пробує, а Міккі бере такі висоти :canthearyou:

478

Микки альпинист, однако))

479

nikta
:D

480

Olga_ua написал(а):

він трохи повільніший за Міккі, так далеко не стрибає, і не пробує

Може, він по характеру більш обережний?  :dontknow:
Я так зрозуміла, що у крисок часто бувають вроджені відхилення. Але ж вони живуть з цим. І добре, що він потрапив до турботливої мами, а не змушений жити на помийці. Не переймайтесь тим, що безпосередньо не загрожує життю щурика! Бо ніяких нервів не вистачить...  :stupor: