Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наші Сусік та Мікі

Сообщений 361 страница 400 из 559

361

runa
ой, який класний окрас! але у Сусіка теж гарний окрас получився, хай навіть він і недоблейзок  :)
дякую, що допомогли розібратися, бо вже 2-й день мудрую над визначенням, знайшла таку таблицю, і дивилась на неї, як баран на нові ворота)
http://www.rat.ru/pictures/marked.gif

362

это таблица маркировок (белых пятен на окрасе)

363

Мікі вкусив Ромчика в губу... Тепер малий зненавидів щуриків(((

364

я думаю ця ненависть пройде. Поясни дитині, що у тваринки інстинкти, і що з нею треба поводитися обережно. Жива істота - не іграшка) Те, що Мікі вкусив, ще не означає що він поганий)
У вас в сім'ї скільки дітей))) 2+2))) Бажаю миру і любові в вашій хаті)

365

Світлана
дякую,важко пояснити це 5-річній дитині... Ромчик пообідав і губи пахли їжею, а Мікі як вгризся у губу. Стільки крові, малий перелякався...

366

Думаю, через какое-то время все же забудет деть. Все будет хорошо!
Как губа? Сейчас нормально все?

367

Олюня
я обробила спиртом, кров зупинилася. Сильно прокушена - 2 ранки. Як на зло, перекису нема... Той, що був, відкрився з хлопком і пішов дим (вирішила, що краще виллю).

368

Ну, как говорится, до свадьбы заживет! А целоваться с крыской после еды - да, чревато. Лечитесь!

369

Олюня
дякую, тепер хвилююсь, щоб не було якогось зараження у дитини(((

370

Оль, как там Ромкина губа?

371

Nastya22
та ніби нічого, дякую, Настуся))) Ромчик вже пробачив Мікі, знов його тягає... Правда, сказав йому так серйозно, що останній раз йому пробачає))) Щурики в мене переважно адекватні, але коли чують запах м"яса, наче дуріють...

372

оооооо.... это да.... я если мясо или печень режу или даже просто колбасу чищу потом очень тщательно руки мою. И всё равно стараюсь лишний раз с крысами не контактировать пока запах точно не уйдет - зачем их искушать и самой нарываться. Хотя мне кажется, что мои даже больше любят яйца, а не мясо

373

Nastya22
щодо яєць я такого не замічала, а коли руки пахнуть м"ясом, вони так кидаються на пальці))) душу за м"ясо продадуть.
Сусік мій все ще чхає, не проходить ця біда. Клітку принесла назад зі спальні у вітальню, бо чхав все-одно, а сім"я не висипалась. В кухні не поставити, бо мені здається, там дує від витяжки, маленька кімната цвіте грибком (9-й поверх, кут)... Даю сумамед і кларитин, годую самомішанкою і відварюю кашки (варена перловка чомусь їм не смакує). А пчихи все тривають((

374

Я бы попробовала добавить какой-нибудь оральный цефалоспорин, второго или третьего поколения, и чтобы спектр как можно шире был.

375

Наташ, а можно название именно препарата)) понимаешь, иногда вот так трудно сообразить, что такое

Silver Silence написал(а):

цефалоспорин, второго или третьего поколения, и чтобы спектр как можно шире был.

.
Оля, а сколько уже дней Сусик пропил сумамед?

376

Ira
в понеділок буде 2 тижні...
Silver Silence
це щось типу пеніциліну? може, спершу попробую замінити сумамед на левомікол, який виписав калуський вет?

377

Ну... Это самой надо искать, а я пока не доходила до компьютера. Оральные цефалоспорины пока вообще не применяла, мне легче колоть. Потому если хозяйка может колоть, я бы советовала тот же цефтриаксон. По опыту дает хороший результат на молодых зверях. И его можно сочетать с сумамедом.

378

Прочитала про цей аб, призначається при гострому менінгіті і гонореї -? може викликати псевдохолелітіаз (а що таке пс-з?)

379

я не хочу робити ін"єкції, бо Сусік тільки почав мені довіряти, а як я йому буду робити боляче,та ще й періодично, він знову мене боятиметься...

380

Silver Silence написал(а):

Оральные цефалоспорины

Например цефодокс,но надо же дозировку знать...Я хоть не спец,но читая эту тему понимаю,что сумамед не действует,надо менять.

381

В Украине-Россие, на сколько мне известно, нет особой статистики орального применения хлорамфеникола у крыс. Западные советы не являются хорошим показателем по той причине, что где-нибудь в британии у крыс могут распостранены одни штаммы, а у нас другие.
Потому в вашем случае начало курса это будет эксперимент. Если поможет, хорошо, но если будут последствия, нормальной диагностики и нормального врача у вас нет. Потому это риск.

Что-то "типа пенициллина" это как? Цефалоспорины просто отдельная группа антибиотиков. Так же как и пенициллины это группа разных антибиотиков. Так же как и азитромицин (сумамед) - антибиотик группы макролидов.

Про оральные цефалоспорины надо советоваться с той же А.А. и поднять статистику Бума. Я знаю, что их применяют, но не знаю, какие именно и в какой дозировке, потому что сама применяю инъекционные варианты.

382

Нет, сумамед можно не отменять. Он же работает (состояние зверя улучшилось же), но не справляется, потому лучше еще что-то добавить. С другим спектром.

383

Silver Silence написал(а):

состояние зверя улучшилось же

та ні, не покращилось і не погіршилось. стабільне.

384

И да, в вашем случае уже НУЖЕН рентген. Можно, например, с травмпунктом вечером, ближе к ночи, договориться.
Надо понять, в каком состоянии у зверя легкие и есть ли смысл его вслепую пичкать антибиотиками. Нужны две проекции легких, на правом боку и на животе. Крыса на снимке должна лежать, быть  без движения. Желателен цифровой рентген, но сойдет и любой, если без вариантов. Настройки рентгена как на снимок человеческой кисти. Или "как на котенка".

385

Silver Silence
зараз подзвоню спитаю вета, де можна зробити рентген (в лыкарні мене точно пошлють куди подальше)

386

В человеческий травмпункт, если что, надо подходить самостоятельно, тогда, когда народу практически нет и напрямую договариваться с теми, кто делает рентген. Обычно за вознаграждение соглашаются. Если нет наплыва посетителей, то есть нет основной работы.

387

я з"ясую

388

Я тут вставлю пять копеек. Были случаи в Харькове, например, что сумамед был поддельный.
Как выглядит банка, как выглядит ее начинка?
Не вызывает ли что-то подозрения?
Нормальная ли инструкция?
А запах?

389

Подзвонила я нашому вету, він сказав, що рентген я не зроблю ніде. Сказав, що йому рентген не потрібний, бо якщо б у Сусіка був запальний процес, це супроводжувалося б температурою, щур би був млявий, відмовлявся би від їди. А так він дає 100%, що то алергія. Сказав, що поки алерген не уснено, ніякий кларитин не поможе...
Pyatihatochka
банка як банка, інструкція на укр мові є, дозатор типу шприца. Вміст - білий порошок з приємним запахом. Все як тут, тільки баночка з білого пластику:
http://content.medsovet.info/files2/herb_pic/herb_sumamed-susp.jpg

390

і ще у мене 20 мл, а не 23

391

Оля, Як почуває себе малеча хвостата :flag: ?

Отредактировано Світлана (2012-02-27 08:56:32)

392

Світлана
дякую, Світланко, але без змін( Сусік так швидко набирає вагу, таку попу відростив))) Пчихає, як і пчихав, але активно бігає, грається, а апетит має за двох. Перескакує з клітки на прогулянку на диван, тепер переживаю, щоб на нього не сісти ненароком - він у нас кольору дивану, зовсім зливається. А Мікі - улюбленець публіки, він любить, коли його чухають за вушком, більш ручний, а тому діти його більше тягають, будують над ним гірку з м"яких іграшок... Про той укус вже забули, але після того, як поїли, вже остерігаються брати щуриків.

393

Olga_ua написал(а):

тепер переживаю, щоб на нього не сісти ненароком

Мені це дуже знайоме))) Але в цьому є плюс - ми стаємо обережними, в голові виробляється стратегія поведінки) Перш ніж сісти - подивитися) перш ніж стати на підлогу подивитися куди стаєш і т.д.)) Тобі ще везе що вони поки диванні і не спробували що таке підлога і скільки там цікавого))) Щурик, який хоч раз спробував що це таке - напевно вже просто диванним не буде))

394

Olga_ua написал(а):

після того, як поїли, вже остерігаються брати щуриків

на помилках вчаться))

395

Світлана написал(а):

Тобі ще везе що вони поки диванні і не спробували що таке підлога

я навіть не знаю, що тоді робити, щоб мої гаврики ненароком не роздавили... малі весь час гасають по квартирі. Але час покаже, щось придумаємо.

396

Оль! Ну как там у вас дела?

397

Nastya22
привіт, Настя, боюся наврочити, пчихає, але вже рідше. Рентген не зробила, з цим у нас складно... Так і не визначила, на що може бути алергія. Якось Сусік дивно поцокує зубами, не знаю, що це за симптом

398

та это он просто зубки наверное стачивает.

399

Olga_ua
Если не путаю, то скрежетание сигнализирует о боли.  :dontknow: Вообще звук звуку рознь. Может и стачивает.

Отредактировано Руся40 (2012-03-01 22:11:16)

400

Nastya22
якийсь білчачий синдром) у Суськи такі кігті гострі стали, дуже відчутно, коли драпається по мені. Може, пора підстригти.