Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Болен ли крысенок?

Сообщений 41 страница 65 из 65

41

Те, що він сидить у схованці, ще не означає, що він хворий, ттт...Може бути, що він такий за своєю вдачею, може ще стрес, криски теж бувають відлюдкуваті, ну що ж зробиш...
Обов"язково проконсультуйтесь, коли  дізнаєтесь, який препарат  в ветаптеці є від паразитів, бо підтримую Тяню П"ятихаточку - крисам не все можна!

42

Ira
Дякую, сьогодні побіжу в ветклініку, спитаю, чи можна ветеринара на дім запросити, щоб оглянув Сусіка (не знаю, чи в нас таке практикується), там і спитаю за препарат неостомазан. Можливо, він неактивний через нерухому лапку? Він ще жодного разу не залазив на 2-й поверх клітки - тільки висовується з хатки, щоб з кормушки їжу в свою комору перетягнути, і назад)))) Одне добре, з апетитом точно все гаразд)))

43

у мене радісна новина - Сусік поактивнішав, вже на 2-й поверх клітки залазить, ура))))

44

Та він просто трошки призвичаївся, от і починає освоювати нове житло)) Тоді йому можна і на 2 поверсі поставити якусь коробочку - щоб як схованочка там була. Або гамачок у вигляді труби - так йому буде спокійніше)
А якого кольору лапка? Відрізняється від інших? І рухав він тією лапкою в магазині? Не помітили? Може, це вада в нього така?...

45

Ira
якраз сьогодні схожу на гуму куплю щось джинсове і пошию йому трубочку-гамачок))) Ні, лапка така сама по кольору, при дотику нема якоїсь негативної реакції, можливо, дійсно просто вада. Але Сусік цим не переймається так як я, такий шустрий став, не можу в руках втримати))) Взяла телефон ветеринара, але ще не кличу, бо мені здається, що він щодня тою лапкою стає більше рухати. В магазин по нього їздив чоловік до Франківська, то він його не розглядав, купив і привіз. Вчора робила Сусіку лікування від бліх (в аптеці продали препарат Інсектал, така біла пудра для втирання в шерсть). Не знаю тільки, через який час його після застосування препарату покупати ( чи не купати?). В інструкції нічого не сказано...

46

вирішила продовжити цю тему, бо щось воно не так з Сусіковими яєчками(((( я знов даремно панікую, чи треба йти до лікаря?

Развернуть.|Свернуть.

http://s45.radikal.ru/i109/1202/2a/ce3385fca5bf.jpg

Отредактировано Olga_ua (2012-02-21 18:09:17)

47

Olga_ua, почему Вы думаете, что что-то не так? что-то изменилось?

48

Olga_ua
як на мене - звичайні, ну трошки більшенькі. Я б не панікувала.

49

усё с яйками нормально.

50

мене непокоїть це подразнення, де шкіра якась ніби суха в нижній діялнці... Це я вже не за розмір переживаю, а за якість :blush:

51

так это ж сами яйки и есть! Это их абсолютно нормальный вид, а вовсе не раздражение.. У темных крыс, например чёрных и агутей, эта часть вообще почти чёрная

52

а еще крысо-парни яйки скукоживают когда  пугаются, кожа там становится такая сморщенная. я Гогиса чуть к вету не потащила, когда первый раз увидела. вот бы смеху было  :D

53

Nastya22
дякую, просто вчора-позавчора вони якось по іншому виглядали... Може, просто подорослішав? У Мікі по всій області яєчок шкіра однакова, порівняла їх і почала панікувати))) якщо все в нормі, йду готувати обід)))

54

A.L.isa написал(а):

а еще крысо-парни яйки скукоживают когда  пугаются,

навіть не знала про таке... просто раніше щурів не тримала, а в моїх хом"яків-джунгариків взагалі тяжко відмінності визначити - довго думаю, хто з них хто - просто пам"ятаю, що в клітці хлопчик, а в акваріумі дівчинка))

55

Развернуть.|Свернуть.

Оль, ну вот и такие встречаются))) Форма, цвет, размеры этой замечатаельной части настооолько разнообразны)))http://s017.radikal.ru/i410/1202/37/d573855d7f0dt.jpg

56

Ira
м-даа)))

57

а я зранку дитячим кремом хотіла помазати - спинило те, що і так від алергії лікую))))

58

Ira
навчи будь-ласка, як зробити таке закрите повідомлення - сховаю цю непристойну фотку мого Сусіка

59

Olga_ua написал(а):

навчи будь-ласка, як зробити таке закрите повідомлення - сховаю цю непристойну фотку мого Сусіка

Ну зачем же такую красоту прятать,ею нужно любовацца!

60

Диана написал(а):

Ну зачем же такую красоту прятать,ею нужно любовацца!

:blush:

61

Для Оли.|Свернуть.

А вообще в кнопочках над окошком, где печатается сообщение, есть такая с карандашиком (у меня она пятая справа). Вот с ее помощью и прячется то, что хочешь, под спойлер

62

Для Олюні.|Свернуть.

ага, бо я замочком пробувала, а щось не то - спасибі, Олюся

Отредактировано Olga_ua (2012-02-21 21:03:55)

63

а як на прямокутничку "для Олюні" написати?

64

в режиме редактирования "Развернуть" стереть, а на его место написать желаемое

Отредактировано Елена Крым (2012-02-21 18:30:17)

65

Елена Крым
дякую, Лєночка!